Coś śmiesznego

cieciorka   kocioł bałkański
21 stycznia 2009 16:30
m.indira, dobre, obydwa  😂
Siedzi facet nad przeręblą i łowi ryby. Podchodzi drugi wędkarz i, widząc spuchnięty policzek kolegi, pyta:
- Co, ząb boli?
- Nie. Robaki rozmrażam.
Nie wiem czy juz to tu było ale co tam:


Ostatnio przeglądając gazete z programami, natknełam się na gatunek filmu:  Serial Grozy ...  😁 😁  jest ktoś w stanie mi wyjaśnić co to Serial Grozy ?  😁


Trupo jebca- osobnik najczęściej płci męskiej chodzący na imprezy po to żeby odbyć stosunek z pijaną dziewczyna która nie kontaktuje


Trolnia -Totalny syf,chlew i bałagan. Trolnią można określić miejsce które jest tak obskurne i zasyfione że żadne inne słowa nie wyrażają totalnego syfu tam panującego.
-Ty Endrju patrz jak syf w tej budzie.
-No niezła trolnia. Tylko nasrać i widły wbić.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 stycznia 2009 11:24
martynakoniki
Może coś w stylu film grozy, tylko odcinkowe...
a co to jest film grozy?  🙇  😁
cieciorka   kocioł bałkański
24 stycznia 2009 11:39
poprostu horror po polsku
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
24 stycznia 2009 11:43
Moim zdaniem to taki lżejszy horror, dreszczowiec.
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
24 stycznia 2009 12:30
Trupo jebca- osobnik najczęściej płci męskiej chodzący na imprezy po to żeby odbyć stosunek z pijaną dziewczyna która nie kontaktuje


😁 na początku przeczytałam trupko jebca  😵
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
24 stycznia 2009 18:24
😁
a czy ktos pamieta to?



margaritka, dobre..  😁 😁

mój ulubiony filmik  😁 😁
20 rzeczy których nie należy mówić do kobiety
ushia   It's a kind o'magic
24 stycznia 2009 19:00
najnowsze rozwiazania prawne w dziedzinie higieny:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=305471

OT - martynka, a czytalas juz BD? chcesz tlumaczenie czy czekasz do marca na oficjalne?



OT - martynka, a czytalas juz BD? chcesz tlumaczenie czy czekasz do marca na oficjalne?




KE ?  👀
Martynkakoniki dobredobre, obie części  😁

A tu coś od Army  😁
teletubiś  😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 stycznia 2009 14:13
Burza
Padłam  😂
Najpierw najlepsza piosenka z But Manitou


a potem zbiór piosenek i śmiesznych scen  z "Gwiezdnych jaj"


jak ktoś zauwazył, ten sam zestaw aktorów  😁 tylko oni mogą mieć takie role  😵 😜
Nie wiem, czy już było:

Żona pyta męża:
- Jesz tę zupę? Bo jak nie, to ją doprawię, dodam śmietany i dam psu.


Złowił facet rybkę, a że jakaś taka błyszcząca była to ją pyta:
- Rybko, czy ty może jesteś ze złota?
- Nie, z PO - odpowiada rybka.
- Czyli nie spełniasz życzeń?
- Nie, tylko obiecuję


Do pewnego kapitana statku, będącego już prawie na emeryturze, dorwała się pewna dziennikarka. Przeprowadzając z nim wywiad, zadała pytanie:
- Kiedy pan przeżył największą burzę?
Kapitan zamilkł, ale widać po oczach, że rozpamiętuje swoje życie wilka morskiego. W końcu rzecze:
- To było zaraz po ślubie. Jak splunąłem w domu na dywan.


Panienka idzie po plaży.
Nagle zobaczyła starą butelkę. Podniosła, otarła z brudu, a tu wyskakuje duszek.
Panienka pyta:
"Czy będę miała trzy życzenia?"
Duszek:
"Nie, przykro mi ale ja jestem duszek spełniający tylko jedno życzenie.
Panienka bez wahania:
"To proszę o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz tę mapę? Chce, żeby te wszystkie kraje przestały ze sobą walczyć, żeby żydzi i Arabowie pokochali się miedzy sobą i żeby kochali Amerykanów i odwrotnie i żeby wszyscy tam
żyli w pokoju i harmonii."
Duszek popatrzył na mapę i mówi:
"Kobieto bądź rozsądna, te kraje się biją i nienawidzą od tysięcy lat, a ja po 1000 lat siedzenia w butelce też nie jestem w najlepszej formie. Jestem DOBRY ale nie aż tak dobry. Nie sądzę żebym mógł to zrobić. Pomyśl i daj jakieś sensowne życzenie..
- Panienka pomyślała przez chwile i mówi:
"No dobrze, przez cale życie chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za mąż. Wiesz, takiego który będzie mnie kochał szanował, bronił, dobrze zarabiał i oddawał pieniądze, nie pił, nie palił, pomagał przy dzieciach, w gotowaniu i sprzątaniu, był świetny w łóżku, był wierny i nie patrzył tylko w telewizor na programy sportowe.
Takie mam życzenie.
Duszek westchnął głęboko i powiedział:
"Pokaż mi te piep*** mapę..."


Młoda góralka przychodzi do matki i pyta się:
- Matula kochana, kiej tu chopa chycić i jaki on mo być?
A matka odpowiada:
- Pszede syćkim to musi łoscendny, letko psygłupi i nierusany.
- Matuchna, jak to nie rusany? Jesce psyglupi to sie trofi, ale  nierusany?
Ni mo takich.
- Sukoj to znondzies.
Mija kilka dni. Do matki do kuchni wpada córka i mówi:
- Matula kochana! Chopa znalozłam! Idealny, mój ci on bydzie.
- To łopowiadoj kiej go chyciła.
- W knojpie.
- Jak to w knojpie?
- A normalnie - psysiod sie do stolika, postawił gorzołke i  Zaprosił do hotelu.
- To łopowiadoj, bo ciekawie godos.
A młoda góralka bez żadnego skrępowania mówi:
- Jak weśliśmy do pokoju, to godoł coby dwa łóżka razem zsunoć  coby drugiej pościeli nie zuzywać.
- To łoscendny, ale cy psygłupi?
- Psygłupi, psygłupi, matula, poduche zamiast pod głowe, to mi  pod pupe podsunoł.
- A nierusany?
- Matulcia, cołkiem nierusany. Jesce mioł folijke na siusioku.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
29 stycznia 2009 11:16
mam nadzieję, że tego jeszcze nie było:

LIST MAMY BLONDYNKI DO SYNA
Pisze do Ciebie tych pare linijek, zebys wiedzial, ze do Ciebie pisze. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, ze do Ciebie doszedl. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znac, to go wysle jeszcze raz. Pisze do Ciebie wolno, bo wiem, ze nie potrafisz szybko czytac. Niedawno tat a przeczytal w jakiejs gazecie, ze najwiecej wypadków sie zdarza kilometr od domu, wiec przeprowadzilismy sie troche dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chalupce. Jest tu pralka, choc nie jestem pewna, czy sie nie zepsula. Wczoraj wrzucilam do niej pranie, pociagnelam za sznurek i pranie gdzies wsiaklo. Ale przeciez sie z powodu tego nie powiesze... Pogoda nie jest najgorsza. W zeszlym tygodniu padalo tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery. Co do kurtki, która chciales. Wujek Piotr powiedzial, ze jak Ci ja posle z guzikami, to bedzie duzo kosztowac, bo guziki sa ciezkie. Dlatego oderwalam guziki i wlozylam do kieszeni. Tata dostal prace. Jest dumny jak paw, bo ma pod soba jakies piecset osób. Wysiewa trawe na cmentarzu. Twoja siostra Julka, która wyszla za maz, w koncu urodzila. Nie znamy jeszcze plci, wiec Ci nie powiem, czy jestes wujkiem, czy ciotka. Jak to bedzie dziewczynka, Twoja siostra chce ja nazwac po mnie. Ale to bedzie dziwne-mówic na swoja córke "mama". Gorzej jest z Twoim bratem Jankiem. Zamknal samochód i zostawil w srodku kluczyki. Musial isc do domu po drugi komplet, zeby nas wyciagnac ze srodka. Jak sie bedziesz widzial z Gosia, pozdrów ja ode mnie, a jesli nie, to jej nic nie mów.
Twoja mamusia Danusia.
PS.Chcialam Ci wlozyc do listu pare zlotych, ale juz zakleilam koperte
Diakon'ka  poległam...  😵  hahaha  😂 🙇
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 stycznia 2009 15:43
Diakon'ka
Tarzam się ze śmiechu  😁 😁 😁

gopi

Kawał z góralką pobił wszystko  😂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
29 stycznia 2009 19:07
Diakon'ka ahahahahahahaha PADŁAM!
😵
http://www.joemonster.org/article.php?sid=2906

Jak dla mnie sfingowane...
trzynastka   In love with the ordinary
31 stycznia 2009 13:27

długie ale zaje***te,
faceta zdradziła dziewczyna i poprosił prowadzącego audycje żeby ją rzucił w jego imieniu na antenie radia 😀
😅
W sumie nadaje się też do wątku o sesji ale niech będzie tu :
  😍  od dawna szukam ogłoszeń w sprawie przyłączenia się do tajnego zakonu ninja xDD

  Można dzwonic ?  😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
31 stycznia 2009 17:59

długie ale zaje***te,
faceta zdradziła dziewczyna i poprosił prowadzącego audycje żeby ją rzucił w jego imieniu na antenie radia 😀
😅


Padłam  😁  😜  💃 okrutne, ale rewelacyjne!!!  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się