kącik skoków

Behemotowa, e,trzeba było  krzyczeć,  że  Ty to Ty,  to bym Wam pstryknela  zdjęcia. 

Nasza  dziesiejsza  Ptka :

anai mnie tak stres zjadł, że nie pomyślałam nawet by się przywitać, a jeszcze prosić o zdjęcia 😀 Spytaj się deb jaka czerwona wjeżdżałam i wyjeżdżałam z parkuru 😀
Ale fajnie poszła Wam ta Ptka, jak na Was patrzę to mam wrażenie, że robicie to codziennie i w sumie siwy przyjechał tu tylko ładnie wyglądać, a reszta samo się zrobi 😀 Fajnie, leciutko, miło się na Was patrzy 🙂
Behemetowa, dzięki 😉 i gratulacje również dla Was 🙂
Klami,  gdzie się nie pokażę to to słyszę 🙂
Wow w Damaszce tyle Revoltowiczów, że wow 😀
Oczywiście i tak nie kojarzę nikogo oprócz "własnej" ekipy 🙂

lovesunrise tez wróciłam na Was uwagę akurat sobie oglądałam przed moimi przejazdami 🙂
Behemotowa to Ciebie też coś niecoś widziałam 🙂

Ja akurat na fotki się żadne nie załapałam ale mnie ciężko nie skojarzyć chyba najbardziej granatowa ze wszystkich na zawodach - brakuje mi tylko nauszników (których nie zakładam bo nie lubię :P) oraz kaloszków granatowych (in progress 😀). No chociaż w niedziele byłam granat / zielona intensywna wiosenna trawka 😀

ps. na fotki sie załapałam ale i tak nie ma mnie co oglądać 😀 😁
deborah   koń by się uśmiał...
22 czerwca 2015 07:43
Po za nausznikami nie masz granatowych ślinanek 😀😀😀
A ja będę miała jeszcze granatowe kaloszki :P
Ścigamy się? 😀
CHOĆ Ty wygrywasz granatem swojego kasko-toczka 😀
Ale ja mam grantowe ochraniacze  😁 😁 😁

No i... W sumie prze obłędnie-pięknemu gniademu jeszcze ładniej w granacie niż rudej babie :/ :P
deborah   koń by się uśmiał...
22 czerwca 2015 07:50
BlueHorse, dawaj lepiej foty!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 czerwca 2015 07:55
Co wy wiecie o granatach? 😂

deborah   koń by się uśmiał...
22 czerwca 2015 07:59
Ktoś, Ty jesteś prekursorką granatu 😉
Ja systematycznie ostatnio łamie granat z trawiasta zielenią więc pewnie powinnam się nie odzywać bo to podchodzi pod profanacje granatu 😀
lovesunrise, nie dziwie się, zwracacie na siebie tym faktem uwagę. Że tak spytam, koń jest taki wielki, czy Ty taka mała ?
BlueHorse, na facebookowym profilu Damaszki jest galeria z niedzieli, w której mi chyba gdzieś mignęłaś.
deb, zdecydowanie bardziej podoba mi sie wasza niedzielna garanatowa wersja !
deborah   koń by się uśmiał...
22 czerwca 2015 08:28
Klami, czyżby kolejna fanka granatów? 😉 Ja mam słabość do brązu i jakoś nie mogę się z niej wyzwolić 😉
Moon   #kulistyzajebisty
22 czerwca 2015 08:29
No właśnnie, w końcu to Ktośka jest twarzą strony "granat to nie kolor, to styl życia..."  😎

BlueHorse, za tę zieleń to Fair Play powinien dostać granatową złotą malinę!  🤬  😉

deborah się połowicznie wyłamię, bo CB wolę w granacie, ale Ciebie w brązie jednak!  😜

Żeby nie było offtopu, to wczoraj też bawiliśmy się drągami  😍
(no i też granatowo ofc!  😎 )

deb, garanat to nie kolor, to styl życia. 😉 
deborah   koń by się uśmiał...
22 czerwca 2015 08:36
Moon, cudownie, że wracacie do pracy. Na Hipo też powrót szykujesz? Choć wierzę, ze u Poni jak u Pana Boga za piecem..
Moon   #kulistyzajebisty
22 czerwca 2015 08:39
deborah, mieliśmy wrócić na początku lipca, ale póki co Lucko zostaje na pewno do końca wakacji. Szkoda ciszy, spokoju i zielonych padoków, więc możliwe że na hipo wrócimy dopiero na sezon zimowy. Ale za to urzeźbieni na guziczki! <3 ;-)
deborah   koń by się uśmiał...
22 czerwca 2015 08:41
Moon, często wsiadasz teraz?
Moon   #kulistyzajebisty
22 czerwca 2015 08:47
deborah, pw ;-)
Klami, kon 1,78, ja 1,55 😎
lovesunrise, czyli w zasadzie jedno i drugie. 😉 Nie da się ukryć, że jako para zwracacie na siebie uwagę. Jak Ci się jeździ przy takiej jednak znacznej dysproporcji ??
Oj, ciężko. Wsiadać tak okazjonalnie to luz, ale jeśli chodzi o codzienną pracę i codzienne takie powszechne problemy treningu to już pod górkę. On jest tak dla mnie silny, że muszę wkładać mnóstwo wysiłku żeby w ogóle się wyprostować :P no i to jest charakter wyjątkowo uparty, nie dość że duży, to jeszcze swojej siły świadomy. czyli ogólnie multum nauki, jak uzyskać od konia maks i jednocześnie nie wypluć przy tym płuc. Ale skacze chętnie i, kurczę, nie da się go nie lubić 🙂 Niestety to nasz ostatni wspólny sezon 🙁
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
22 czerwca 2015 20:15
Damaszka, Damaszka, ja byłam tą pierwszą sierotą, która leżała w LL w sobotę jak co  😁
deborah   koń by się uśmiał...
22 czerwca 2015 20:21
Bee., chciałaś z bliska nowe podłoże obejrzeć? 😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
22 czerwca 2015 20:22
donice moim ramionom spodobały się dużo bardziej niż nowe podłoże  😁
deborah   koń by się uśmiał...
22 czerwca 2015 20:24
uuu musiało boleć 🙁

Zorilla, dopiero widze Twoje foty. Wy to też zbyt ekonomicznie nie skaczecie 😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
22 czerwca 2015 20:26
deb, adrenalina skoczyła nic nie boli, teraz tylko mega siniec.
a tak w ogóle, to pw  :kwiatek:
lovesunrise, tak tez myslałam. Jestem wyższa a na takich wielkokoniach to nie bardzo lubie jeździć, bo cięzko mi to ogarnąć.

Bee., sprawdzałas jakość podłoża, ot co !

deb, co wy wiecie o nieekonomicznym skakaniu. Na zdjęciu poniżej okser 125 cm. W naszym wydaniu takie kwiatki to codzienność. Moge błagac, prosić, wstrzymywac cygańską wodzą i tak pofrunie. I tylko potem na nagraniach słysze komentarze trener z cyklu: "skubany latawiec". Gorzej, że w szeregach robi się ciężko, bardzo ciężko żeby sie zmieścić.
O, nawet Aga się załapała? 😀
Zorilla, tak, taki ładny kadr mi wyszedł, że obie mamy na zdjęciu 😉
deborah   koń by się uśmiał...
22 czerwca 2015 20:58
Klami, siłę maja skubańce to latają. a potem leczyc trzeba ;/

ja też wolałabym żeby obywało sie bez tych lotów


kiedys wierzyłam, że się otrzaska. w domu już jest nieco lepiej ale na zawodach zwykle fruuuuu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się