Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Juwesta już przeszła na szczęście ten etap pt. "wiosna idzie więc ja BIEGNĘ, a jak ty nie biegniesz ze mną to masz problem" :P Wyleniła się też już zupełnie na krótką letnią sierść. Teraz tylko czekamy aż ziemia tak już porządnie rozmarznie, to przywiozą piasek na ujeżdżalnię i będziemy hasać 🙂
Moje własnie ze dwa, trzy tygodnie temu miały fazę na wiosenne szaleństwa, teraz jakieś przymulone, pewnie przednówek daje się we znaki... Jeden w ciepłej stajni kończy się lenić, drugi w boksie angielskim własnie zaczyna 🙂
czy jeździ ktoś z Was z Krakowa do Niegardowa busem/ samochodem?
ja mieszkam po trasie do niegardowa - przy E7
a i owszem samochodem byłam tam kilka razy
ja pytam, bo chciałam jakiś sprawdzony rozkład jazdy, ewentualnie mapkę z dojazdem 😉
musisz dojechać do Slomnik
busy do Słomnik jadą z dworca wschodniego
lub busy na Miechów równiez jadące przez Słomniki - dworzec plyta dolna stanowisko 12😉
i w słomnikach przesiadka w busa do proszowic
Stajnia w niegardowie - widać ją po prawej stronie drogi - jest na wysokości stacji benzynowej czerwonej, a jeszcze lepiej w sumie widać wielki wiatrak, który stoi zaraz obok niej
Możesz tez dojechac busem do proszowic (gdzies z huty jadą m.in. przez kocmyrzów) i analogicznie z proszowic wsiąść w busa do słomnik 😉
Orientujecie się czy ktoś w Waszych stajniach krakowskich i podkrakowskich zajmuje się zajeżdżaniem młodych koni?
Potrzebuję osobę, która mogłaby dojeżdżać na miejsce.
Szukam i szukam ale nic nie mogę znaleźć  🙁 

Jak ktoś coś wie to poproszę o info na PW :kwiatek:
edit: zapomniałam napisać, że chodzi o okolice Bochni  😉
Cariotka   płomienna pasja
23 marca 2011 07:18
Aries a gdzie trzymasz konia?
Epikea czyli nie ma szans dojazdu jednym? bardziej mi pasuje opcja przez rondo czyżyńskie, a od kwietnia będą mnie czekały dojazdy tam 🙂
Do niedawna jeździł jeden Bus bezpośrednio do Niegardowa z r.Czyżyńskiego, spod Carrefoura, ale bardzo rzadko (co godzinę, albo rzadziej-w weekendy jeszcze rzadziej). Nie wiem czy kursuje nadal-zapytaj tamtejszych kierowców, oni orientują się najlepiej.
Kaktus, ja dojeżdżam, bo od dwóch tygodni stoi tam mój kucyk. Są busy bezpośrednio z Czyżyn, mogę Ci podesłać rozkład, jeżeli podasz mi maila. W tygodniu jeżdżą dość często. Można jechać jeszcze jakimś autobusem miejskim, chyba 202, ale trzeba spory kawałek przyjść na nogach.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
23 marca 2011 21:40
Aries, proponuje przejrzeć oferty na stadniny.pl po lewej stronie instruktorzy- Małopolska jest dużo osób oferujących swoje usługi
Cariotka   płomienna pasja
24 marca 2011 06:22
Wiadomo już coś o zawodach towarzyskich organizowanych w najbliższych miesiącach?
żaczkowa   gone with the wind
24 marca 2011 06:24
Cariotka, u nas przy regionalkach zawsze są towarzyskie. 😉
http://www.kkjk.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=58&Itemid=59
Cariotka   płomienna pasja
24 marca 2011 06:27
dzięki wielkie :kwiatek: Chociaż ma 14 lat chłop, to będą jego 1 wsze starty więc postanowiliśmy w Tym sezonie pojeździć sobie towarzysko.
żaczkowa   gone with the wind
24 marca 2011 06:29
fajnie, fajnie. czekamy 😉
Ja czekam na info o jakiś ujeżdżeniowych towarzyskich- chętnie w jakiś niedużych stajniach, o czym nie ma wieści w kalendarzu MZJ. Cariotka, w swoszowicach będzie znowu regularnie puchar towarzyski, pierwszy na początku maja!
Cariotka   płomienna pasja
24 marca 2011 07:32
tylko na początku maja to ja mam matury 😎 ale coś się wykombinuje🙂
Ja też raczej nastawiam się na ujeżdżenie. Bo mój koń co prawda umie skakać ale ogrodzenie ujeżdżalni jak mu się nudzi 😁
w Bolęcinie również zawsze przy regionalkach organizowane sa konkursy towarzyskie🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
24 marca 2011 10:25
Ja czekam na info o jakiś ujeżdżeniowych towarzyskich- chętnie w jakiś niedużych stajniach, o czym nie ma wieści w kalendarzu MZJ. Cariotka, w swoszowicach będzie znowu regularnie puchar towarzyski, pierwszy na początku maja!


i to Puchar będzie Międzynarodowy  😁 a przy okazji będą też zawody regionalne i pewnie konkursy licencyjne  🙂

co do zawodów w małych stajniach, od kwietnia zaczynam pracę w stajni Na Zielonej i mam nadzieję że małe zawody towarzyskie będą tam z czasem stałym elementem życia stajni 🙂
Międzynarodowy, to ma się rozumieć przyjedzie jedna osoba z Czech lub Słowacji, bo najbliżej? 😀😀

Doma rób koniecznie zawody, to ja tam będę stałą bywalczynią :P Blisko mamy, to może nawet wierzchem się dojedzie :P
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
24 marca 2011 17:24
no super🙂 faktycznie, z Rzeszotar tam jest chwila moment 🙂 możemy też robić czasem jakieś zbiorcze wspólne tereny z ludźmi z Rzeszotar i Konar  😀
w dalszej przyszłości jak będzie więcej chętnych i będą większe przychody to możliwe że udało by się stworzyć jakiś półprofesjonalny cross  🙂 no i planuje zorganizować jakieś konsultacje z różnymi trenerami, mam nadzieję że w tym roku już się coś uda, wszystko zależy jakim powodzeniem będzie się cieszyć nowa kadra instruktorska w stajni...
No to ruszacie widzę pełną parą- super! i super, że tak blisko nas 🙂 Wspólne tereny jak najbardziej, i jeszcze ekipę z Łyczanki trzeba wyciągnąć 🙂 Szykują się fajne wakacje
Ja będę jeździć na zawody towarzyskie jako fotograf, więc walcie do mnie po zdjęcia! 😀
Cariotka   płomienna pasja
24 marca 2011 17:38
u mnie w stajni mam samych zdolnych fotografów więc obstawę już mam 😎 teraz trzeba tylko maturę zdać i konia wyczyścić 🙂
Cariotka ok, ale nie każdy ma 😉
Cariotka   płomienna pasja
24 marca 2011 17:47
idziosława liczę również na Twoje zdjęcia bo widziałam i są piękne to taki mały 🚫
A ty nie startujesz?
Propozycje zawodów możecie znaleźć na MZJ 😉
Ja chyba też pojawię się w kkjk , ale Pegaz na miejscu i myślę , że tam będą pierwsze starty  🙂

idziosława pojawisz się w Pegazie ? Jeżeli tak to liczę na małe zlitowanie się nade mną w sprawie zdjęć  :kwiatek:
Cariotka dzięki  :kwiatek:, ale moje zdjęcia tak średnio mi się podobają, szczególnie patrząc na fotografie innych. Nie startuję, zadowolę się foceniem bardziej utalentowanych zawodników ode mnie 🙂

Na PW mogę wysłać kalendarz tegorocznych zawodów 😉
edit:
Propozycje zawodów możecie znaleźć na MZJ 😉
idziosława pojawisz się w Pegazie ? Jeżeli tak to liczę na małe zlitowanie się nade mną w sprawie zdjęć  :kwiatek:

Myślę, że tak. Możesz po prostu wcześniej do mnie napisać 😉
Spoko , zgłoszę się  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się