Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

To ja z takim głupim pytaniem do ludzi z Torunia, jako że dopiero poznaje miasto ;p Czy są tutaj jakieś stajnie godne polecenia? Szukam w necie ale jakoś nie wypluwa za dużo informacji 🙂
Jak w allegro sprawdzić ile naliczyło mi prowizji za konkretną sprzedaż?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 października 2012 10:26
szepcik wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości. Musisz to sobie obliczyć na podstawie cennika Allegro.
Jak w allegro sprawdzić ile naliczyło mi prowizji za konkretną sprzedaż?


Nie wiem czy to nie kwestia ustawień, mi przychodziło na malia, że przedmiot sprzedany za x zł a y zł prowizja od sprzedaży...
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 października 2012 10:57
Ja dostaję jedynie powiadomienie o tym, że przedmiot został sprzedany, nie ma tam słowa o naliczonej prowizji.
Ja też. No ale faktycznie z cennika można sobie obliczyć.
I dostajesz tylko miesięczne zestawienie prowizji?
No to ja właśnie na pewno miałam konkretną kwotę za jedną transakcję, bo z mojego konta sprzedawałam rzecz nie należąca do mnie i kwestia prowizji była ważna, ale

a) to było w lutym 2012
b) może tylko ten jeden przedmiot był sprzedany w tym miesiącu ( w co wątpię ale nie mam jak sprawdzić)
c) inne

🤔wirek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 października 2012 11:01
A w dziale "moje opłaty" czy coś?
Tam jest cała kwota do zapłaty, bez wyszczególnienia
Jak zmienić format filmu z mpg4 do avi?

🙂
http://www.miksoft.net/mobileMediaConverterDown.htm

ja używam tego konwertera 😉 mega prosty w obsłudze 🙂
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 października 2012 12:02
[quote author=marta__sz link=topic=20.msg1540600#msg1540600 date=1349172061]
I dostajesz tylko miesięczne zestawienie prowizji?
[/quote]

Tak, tylko miesięczne zestawienie. O dokładnej kwocie prowizji za konkretny przedmiot dowiaduję się kiedy muszę wystąpić o jej zwrot. Może faktycznie miałaś w danym miesiącu tylko jedną transakcję.
Czy jako niepelnoletnia, ale majaca konto w banku, moge miec konto PayPal?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 października 2012 21:24
Może ktoś polecić jakiś niedrogi hotel przy targach poznańskich? Chcemy sie z koleżanką wybrać na Cavaliadę ale kompletnie nie znamy Poznania więc dobrze by było żeby dojazd był łatwy ale żeby cena nie zabiła 👀
http://kwejk.pl/obrazek/1443789

z jakiego to filmu? Ktoś kojarzy?
Może ktoś polecić jakiś niedrogi hotel przy targach poznańskich? Chcemy sie z koleżanką wybrać na Cavaliadę ale kompletnie nie znamy Poznania więc dobrze by było żeby dojazd był łatwy ale żeby cena nie zabiła 👀


Wejdź na booking i zarezerwuj już teraz 🙂
Wtedy hotele masz o wiele tańsze.
Mam chyba najgłupsze pytanie na świecie.

Nie mogę sobie przypomnieć tytułu filmu: bohaterem był dorosły mężczyzna, jakiś badacz czy wynalazca. Miał czerwonego, latającego robocika z mentalnością kobiety. To coś miało jakiś monitorek, własną inteligencję, rozmawiało z nim, itp. Nie pamiętam o co w tym filmie chodziło, w każdym razie na końcu coś z tym robotem-kobietą się stało.

😡
In.   tęczowy kucyk <3
02 października 2012 22:52
Ile kosztuje wysłanie paczki z UK do Polski? Przesyłka o wadze ok. 5,5 kg. Taniej będzie pocztą czy kurierem?

Kurierem! Poczta zdziera BARDZO dużo (mniej niż z Luksemburga, ale nadal drogo :P)!
Ja za paczki do 30kg płaciłam ~Ł25, pocztą prawie dwa razy tyle za paczkę 4kg chcieli  😵
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
02 października 2012 22:59
Dziękuję  :kwiatek: Na razie większym problemem okazuje się niechęć sprzedających na ebayu do wysyłki zagranicę 🙁
Mam chyba najgłupsze pytanie na świecie.

Nie mogę sobie przypomnieć tytułu filmu: bohaterem był dorosły mężczyzna, jakiś badacz czy wynalazca. Miał czerwonego, latającego robocika z mentalnością kobiety. To coś miało jakiś monitorek, własną inteligencję, rozmawiało z nim, itp. Nie pamiętam o co w tym filmie chodziło, w każdym razie na końcu coś z tym robotem-kobietą się stało.

😡


http://www.filmweb.pl/film/Flubber-1997-51 ?
z tym, że ona była żółta, a na końcu ją zabiły złe ludzie  🙄 🤣
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 października 2012 06:51
Dodo, dzięki :kwiatek:
czy sa jakies sklepy internetowe badz stacjonarne, w ktorych mozna w miare tanio (do 40zl) dostac filizanki z dobrym, ciekawym designem (nie mam zadnych preferencji, maja byc ladne 😉)? Potrzebne na juz.
Szukam i jedyne co znajduje to cos w stylu dwie filizanki za 140zl  😵
Rul, szukaj w... chińskich 🙂 W końcu to chińska porcelana 🙂 Trzeba przerzucić troche chłamu, ale można znaleźć śliczne. Ew. w Pepco są aktualnie ładne kubeczko-filiżanki.
Czy da się jakoś naprawić porysowany ekran? Rysy nie przeszkadzają specjalnie w użytkowaniu telefonu (dotykowy), ale kłują w oczy. Czy mogę zrobić coś oprócz wymiany ekranu? Google mówi mi o jakichś szmatkach do płyt, ale czy na telefon to w ogóle ma szansę zadziałać?
Na małą, śliczną dziewczynkę o imieniu Krystyna mówi się w zdrobnieniu Krysia. A jakaś nielubiana baba to Kryśka.
Mała, śliczna Zofia, to w zdrobnieniu Zosia. Nielubiana baba - Zośka.
Mała, śliczna Maria, to w zdrobnieniu Marysia. Nielubiana baba - Maryśka.
Prawda?

Dlaczego więc do małej Julii mówi się Julka ❓ ❗ Przecież to brzmi jak Zośka i Maryśka czyli raczej ta forma używana dla nielubianej osoby.
I jeszcze co najgorsze co druga mała dziewczynka to teraz "Julka"  😵
Cierpię z tego powodu.
Jej, a mi się tak podoba to imię... Chcesz się zamienić? Do mnie mówi się Monika, czy się lubi czy nie lubi. Monia nie znoszę i w ogóle nie traktuję tego jako zdrobnienie.
Ja nie mówię, że nie lubię swojego imienia. Może być... Nie znoszę tylko "zdrobnienia" Julka, bo to nie jest zdrobnienie. Nie kumam tego.
Dla mnie zdrobnienie Julii to Julcia, Juleńka, Juleczka...
A imię Monika mi się bardzo podoba. Do niegdysiejszej przyjaciółki Moniki mówiło się Misia 🙂

Większość ludzi nie lubi swojego imienia. Ciekawa czy ten gościu co mnie właśnie kopie przez brzuch będzie zadowolony ze swojego imienia - Gabriel.
Może jednak by wolał inne, które wcześniej nam przychodziły do głowy...? Skąd możemy wiedzieć. Poprzednie pomysły wydały nam się albo zbyt pospolite, albo zbyt dziwne. Ale przecież zanim będzie dorosły, to zupełnie inne rzeczy będą pospolite i dziwne.
Ja w klasie i w szkole nie miałam żadnej Julii. A teraz tych "Julków" jak mrówków... 😉
Julie, nadajcie dwa i będzie mógł wybrać. Ja się nie przedstawiam swoim pełnym imieniem, bo jak dla mnie w pełnej wersji brzmi jak nagana a w zdrobniałej wręcz kuriozalnie. Dzięki zdrobnieniu wymyślonemu przez koleżankę z Węgier jest mi zdecydowanie lżej na duszy 🙂
moje tez nie bardzo mi pasuje i choć zdrobnienie jest okej, to pełne niby zachwyca wszystkich, a mnie odobiście przeraża  😵 🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 października 2012 18:06
Julie,  Julisia też się mówi 😉

Większość ludzi nie lubi swojego imienia.
Ja tam swoje lubię, przynajmniej nie jestem milionową Aśka czy Julką albo nie wstydzę się mieć na imię Zofia czy Stasia.


Temat o imionach
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,10318.0.html

😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się