Kuce - wszystko o

Żeby móc wystartować w kucykowym PP trzeba przejść jakieś kwalifikacje, czy coś? Czy tylko się zgłosić? 👀
Żeby móc wystartować w kucykowym PP trzeba przejść jakieś kwalifikacje, czy coś? Czy tylko się zgłosić? 👀


Tylko zgłosic
Szukam ogierka dla mojej kucki, jakiegoś dobrze skaczącego i chciałam się was zapytać czy wiece coś może o tym: Astan [url=http://www.bazakoni.pl/horse_36622.html#_=_]KLIK[/url]?  👀

Kortina a co Ty masz za kuckę? Musi być ciapaty? Cyber bardzo ładnie skacze 🙂
Ja szukam kucyka skaczącego co najmniej P jeśli jest gr. C lub N jeśli jest D grupowy. Ewentualnie może mieć potomstwo tak skaczące 😉 Moja kucka nie jest wybitna, ale ma dużą siłę i technikę nawet fajną. Dobrze by było, gdyby ogier też się fajnie ruszał, bo moja kuca ma przeciętny ruch. Maść się w ogóle nie liczy. Podoba mi się córka Astana dlatego go szukałam.
Ania L., jaki Cyber? Kasztanowaty walijczyk? Forumowej Hajduczek?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 czerwca 2013 15:47
Ja (nie)stety mam ogra, ale gr B , za to skoki P to on pociśnie z palcem w tyłku ...  😁 po tatusiu ..  😁
subaru, a ile on ma cm? i masz jakiś film ze skoków?  👀
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
12 czerwca 2013 16:52
szalone 126 cm 😀 , filmu ze skoków nie mam, cały czas czekam na lepsze podłoże, żeby ustawić korytarz i nagrać :/ Jeśli wyschnie nam plac w tym tygodniu to liczę, że wreszcie uda się coś postawić ...
Hej, jestem nowa w wątku i kompletnie nie orientuję się w sprawach kucykowych 😀
Wiecie może czy są jakieś zawody wyżej niż ZT gdzie można startować na kucach mimo upływu tych dozwolonych 16 lat?  😡

A to moje niecałe 140 cm szczęścia  :kwiatek:
dairoxroxi, możesz startować na wszystkich regionalkach przecież :P.
dairoxroxi świetny kucor! 🙂

subaru2009 no jestem pod wrażeniem,w końcu to nie mało jak na tak na takiego krasnala.Ale moje mają tyle samo cm i nie raz są ambitniejsze od niejednego konia.Jeździ ktoś na nim?
Sisisa Serio? Zawsze wszyscy mi mówili, że nie można.  😡
Ale to nawet lepiej 😀 a coś jeszcze, albo czy są jakieś "specjalne" tylko dla kucy czy coś takiego ?
Są regionalki dla kucy 🙂
dairoxroxi, no jasne, że można.
Dla kucy to HPP, OOM, ale to już z podziałem na kategorie wiekowe.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 czerwca 2013 20:31
Kucyki są super 😀 fot. Dominika Frej
Kayra   Kucusiowy wariat :P
13 czerwca 2013 20:37
Koniczka, kucyki najlepsze 😉
My po perypetiach z oczkami już wróciliśmy w końcu do gry 🙂

Ronin.   Każdy orze jak może.
13 czerwca 2013 20:40
Śliczny ,Koniczka !  🙂
Koniczka TEN kucyk jest super 😜 aż mi się ciepło na sercu robi jak widzę jak się rozwinęła i wydoroślała 😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 czerwca 2013 21:10
To jest najlepszy kucyk pod słońcem 😍
Koniczka, a napiszesz o nim coś więcej? Prezentujecie się świetnie 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 czerwca 2013 21:42
Nazywa się Karotka, ma 11 lat, kuc feliński od Księżna po Karino GB 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
13 czerwca 2013 21:44
subaru2009 no jestem pod wrażeniem,w końcu to nie mało jak na tak na takiego krasnala.Ale moje mają tyle samo cm i nie raz są ambitniejsze od niejednego konia.Jeździ ktoś na nim?


Haha dokładnie. Małe konie mają duże serce :P. Póki co ja wsiadam od czasu do czasu, a tak to praca z dołu
Ja szukam kucyka skaczącego co najmniej P jeśli jest gr. C lub N jeśli jest D grupowy. Ewentualnie może mieć potomstwo tak skaczące 😉 Moja kucka nie jest wybitna, ale ma dużą siłę i technikę nawet fajną. Dobrze by było, gdyby ogier też się fajnie ruszał, bo moja kuca ma przeciętny ruch. Maść się w ogóle nie liczy. Podoba mi się córka Astana dlatego go szukałam.
Ania L., jaki Cyber? Kasztanowaty walijczyk? Forumowej Hajduczek?



tak - właśnie ten  😀
Koniczka - prześliczny koń!!!!
miniaturka mojego 😀
jett   success is the best revenge
14 czerwca 2013 05:19
To jest ta Karotka [url=http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Kuc_felinski_Karotka_skok.jpg]>klik<[/url] ? Ta co kiedyś stała w Lublinie?  🙂
Ja szukam kucyka skaczącego co najmniej P jeśli jest gr. C lub N jeśli jest D grupowy. Ewentualnie może mieć potomstwo tak skaczące 😉 Moja kucka nie jest wybitna, ale ma dużą siłę i technikę nawet fajną. Dobrze by było, gdyby ogier też się fajnie ruszał, bo moja kuca ma przeciętny ruch. Maść się w ogóle nie liczy. Podoba mi się córka Astana dlatego go szukałam.
Ania L., jaki Cyber? Kasztanowaty walijczyk? Forumowej Hajduczek?



Speenway Memento
kuc gr. C
Skoki i Wkkw
Jedzie na ME 2013 w wkkw
Rusza się nieźle, skacze super, b.odważny.
Potrzebuję jakiś ochraniaczy pomiędzy shetty a pony.Shetty ledwo dopinam a pony są przyduże.Jakieś pomysły?
Kaloszków również,podbno BRy S są małe dosyć?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 czerwca 2013 08:32
iskierkowa jak masz kuca +/- 126 to ja ostatnio kupiłak Horze skorupy shetty, przody pasują, a tyły na styk, więc muszę doszyć parę cm rzepu. Innego rozwiązania brak :P
Właśnie tyle gdzieś ma.Ja też kupiłam skorupki Horze Tendon no i dopnę je jakoś tam,ale na drugą kuckę już nie wejdą,jest mała ale ma grube nóżki.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
14 czerwca 2013 08:54
a Nortony Ski ?
Miałam Lamicelle tylko i były za duże,Fouganza nawet nawet,a Nortonów nie próbowałam jeszcze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się