Kuce - wszystko o

Kayra   Kucusiowy wariat :P
10 lutego 2014 10:12
karla158, hehe on może siwej pod brzuchem przechodzić 😉 Lubię takie maluszki 🙂
Time, dziękuję, zakochuje się w nim codziennie od nowa 😀
lussi, chyba na Towarzyskim jest podobny wątek 😀 O niskich.
emptyline, fotki Całuska prosimy!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 lutego 2014 13:46
Wiosenny spacerek =)  Czułek mi zafundował I nadświetlną 😀

Ale na irokeza ojejkuu  😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 lutego 2014 17:07
lussi, jego skromna grzywa :P
pokaż pokaż!

ja nie wiem co zrobić z grzywą kucyka, poza przerwaniem, bo już odstaje ładnie 😁 ma gęstą, cudowną w dotyku grzywę, no, ale jest za długa, a ja beztalencie jestem 😀
zdjęcie sprzed miesiąca, ale trochę urosła (tak samo szczotki, które mu podcinałam jak było tak mokro strasznie) 🙂

edit: zdjęcia nie robiłam ja, stąd jego mina śmieszna 🤣 (na mnie się nie waży szczurzyć :wysmiewa🙂
kayra  już kilka razy po marchewe tak szedł, ale on woli przejść między tylnymi nogami a wyjść bokiem, najgorzej jak Camorra ma ruje, cała grzywa pozlepiana bo Frugo to ogierek,
zastanawiam się czy nie sciąć mu na irokeza grzywy bo mu się łamie, wypada i jest przesuszona,  tak to może zacznie ładna rosnąć, co myślicie o tym ?
My hodujemy by grzywa była jak najdłuższa 😀
pampera, ja też chcę długą, ale wkurza mnie ta krótka część przy kłębie, u Was to widać, ja nie mam takiego zdjęcia do pokazania 🙂 Chyba delikatnie wyprostuję kulkowi te piórka 🙂


minki i nienawidzer psów 😉
lussi Słodziak ! Nie wiem dlaczego, ale jestem zakochana w łaciatych kucykach  💘

Co do grzywy... mój hucek ma irokeza i przy tym zostajemy, za to u szetlandów kocham "dzikie", długie grzywy  😜

zrobię mały  🚫
czy ktos się może orientuje czy są jakieś stadniny kucy gdzie potrzebna jest osoba do zajeżdżania?
lub osoby prywatne?
proszę o kontakt PW, dziękuję, amen  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 lutego 2014 22:41
Ja nie cierpię długich grzyw.
Naszego hafka mam ochotę opitolić :P
emptyline   Big Milk Straciatella
13 lutego 2014 22:42
Time, ha ha, bidulko. Trzeba zrobić zrzutę i kupić Ci własnego poniacza! 🙂
Ja to się rozpłynęłam w krainie tęczy jak to oglądałam  💘

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DcIQj-meTh8

a nie chciałam do tematu filmików, bo to taki uroczy kucyś 🙂
Time, dzięki, już wiem co będę robić po maturze 😀 idealne 😀

Ja jestem beztalenciem jeśli o nożyczki i grzywę chodzi, tylko ogony im ogarniam, bo lubię równiutkie 🙂 także kobyła na razie ma dzikość na szyi (wcale mi się taki mamut nie podoba, muszę zaprosić kogoś kto jej krzywdy nie zrobi :P), a u kucysia, który ma szyjsko grube to ładnie wygląda dłuższa (ale nie dzika) grzywa. Raz miał obciętą, żeby wzmocnić i wyglądał jak pacan 😀

Littleem, oglądałam kiedyś, boski !
No jak patrzę na te zdj co tu wstawiacie, to mi smutno  😕
Może znajdzie się ktoś, kto zechce podrzucić mi poniaka...
a ja się upomne ;p pomoże ktoś ?? nie wiem czy mu sciąć na irokeza, czy co, ma taką przepaloną paskudną jasny brąz wylatującąi czarne zdrowe odrosty, chce żeby miał piękną gęstą, mam go od niedawna a wcześniejszy własiciel o grzywe nie dbał, ani o kuca
Bąbel miał straszne siano, pokołtunione, to podcięłam sporo i czesałam tylko, przerywałam. Niedawno kupiłam tą odżywkę You&Your Horse, bo była tańsza przy zakupie czegoś tam. Nie wierzyłam w odżywki, ale efekty genialne, teraz to nic tylko tulić 😍 teraz jeszcze walczymy z ogonkiem, bo wiecznie ma w nim rzepy i cienkie pasemko zostało.
edzia69   Kolorowe jest piękne!
14 lutego 2014 11:37
Time, szkoda, e bliżej nie mieszkasz, bo mam wysyp kuców do powsiadania, a mój jeździec za granicą.. Tyle, ze ja potrzebuję tylko powsiadać, bez pensjonatowania i innego szkolenia.
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2014 11:58
Łapcie jeszcze Całuska z jęzorem na wierzchu, tu go nie pokazywałam. 🙂


lussi, ja z grzywą Całusową mam udrękę. Busz busz busz!
Emptyline, na busz to hop cola! 😀
lussi chyba też tak zrobie, troche mu przerwałam, palcami, bo jakbym chciała nawet tym nożem do trymowania to przy pociągnięciu wypadła by cała grzywa 😵
jak go głaszcze o mi pęki grzywy na ręce zostają 🤔
Może jakiś suplement? Biotyna? U nas nie było tragedii, po prostu brzydka słomkowata grzywa, ale włosy nie wypadały 🙂
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
19 lutego 2014 15:57
W związku,że po 5 miesiącach odwiedzilam moje maleństwo musze sie pochwalic 🙂



  💘
sakura Ale grzywka  💘 ma zaplataną ?
a ja wpadam po rade?
jak zajeździć małego kuca mini ?🙂 muszę się za to zabrać bo dziecko juz czeka na oprowadzanki

w piątek jade po gape i mam problem gdzie kupie nie drogo puśliska i strzemiona takie małe
Karina7 gapy zazwyczaj są od razu w komplecie ze wszystkim 🙂  ja na swojego kucusia sadzałam wstępnie 13 letnie dziecko ważące około 30 kg,  ale tylko raz bo jeszcze za młody, chciałam zobaczyć reakcje bo to ogierek 🙂
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
19 lutego 2014 21:23
sakura Ale grzywka  💘 ma zaplataną ?



I grzywke i grzywe 🙂
edzia69   Kolorowe jest piękne!
27 lutego 2014 16:41
Pytałam już w wątku o derkach, ale na wszelki wypadek zapytam jeszcze tutaj. W ogłoszeniach na re-v były wystawione derki na mikrokucyki. Chyba z 5 w jednym ogłoszeniu. Zniknęło i nie wiem czy sprzedane czy się tylko zdezaktualizowało. Kupiłam kuca w Holandii i ma w przyszłym tygodniu do Polski przyjechać. Problem w tym, że został ogolony do zdjęć i wprawdzie przyjedzie w jakiejś derce od nich, ale w Polsce jest dużo zimniej niż tam i pilnie będę potrzebowała coś mu jeszcze ubrać. Czy ktoś z Forumowiczek/ Forumowiczów pamięta te derki i wie kto je wstawiał? Pilne. Kucyk ma tylko86 cm.
Edit: dziękuję za uwagę,już się właścicielka derek odezwała.
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
17 marca 2014 16:33
Wsiadlam po roku  😅  kucor super!
Mama mija ale grzywa niesamowita! 😍 💘
długo zapuszczana? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się