gdzie założyć konto e-mail??

Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
02 lutego 2009 13:41
witam!
jestem wlasnie na etapie usuwania swojej starej poczty mail. zastanawiam sie gdzie najlepiej zalozyc tak by bylo bezpiecznie??
poniewaz komus bardzo sie nudzi i ciagle zmienia mi haslo na poczcie gdyz jest to bardzo proste, wystarczy znac mail i odpowiedziec na glupie pytanie np jak mial na imie adam mickiewicz i wpisac nowe haslo.

szukam poczty ktora byla by przejzysta, prosta w obsludze i przedewszytskim bezpieczna.

z gory dziekuje za pomoc  :kwiatek:
jestem w szoku

hasło wybierasz JAKIE CHCESZ!!
te podpowiedzi to przykłady przecież!
wymyśl sobie hasło srutututu204 i po problemie

mam 2 poczty na wp.pl, dwie na onecie

Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
02 lutego 2009 13:50
Dodofon wiem dalam tylko przyklad.
nie wiem jakim cudem mialam wymyslone takie glupie pytanie i jeszcze glupsza odpowiedz nie zwiazane ze soba i malo kto by na to wpadl a ktos ciagle łamie mi hasla!!
rozmawialam ze znajomym ktory sie zna na takich rzeczach i mowi ze na onecie jest najprosciej zmalac haslo ;/
ja gmail.com i tylko gmail.com  😅
Solina jak chcesz, to podeślę Ci zaproszenie.
wez gmaila. pojemne bardzo, a jesli chodzi o lamanie hasel to coz... nie mam w tym doswiadczenia w ogole :]
my_karen   Connemara SeaHorse
02 lutego 2009 14:01
Ja teraz jakbym miala zakladac to tez tylko gmail.
Narazie korzystam z poczty na onecie i jak dotad bez problemow (tfu tfu).
Zgadzam się z dziewczynami gmail to jest to 😅
Mi tez się gmail sprawdza (no, jako konto dodatkowe), choć nie kocham go jakoś specjalnie, pewne rzeczy mnie drażnią.
A opcję "pytanie pomocnicze" to chyba najlepiej po prostu wyłączyć?
Edit: Albo chociaż ustawiać tak, żeby było trudne do odgadnięcia... A nie o imię konia, które wszyscy znajomi znają.... (Na przykład.)
Tez sie podpisuje pod gmailem 🙂 Jest genialny.
Ja mam gmaila, o2.pl (3 w sumie) i interię.pl
Gmail fajny ale podstawowym mailem u mnie jest o2 bo jego wszyscy mieli i wszędzie podawałam dlatego gmail sie jakoś nie przyjął.. Interia za to totalnie do kitu. Już nie korzystam z niego wcale..
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
02 lutego 2009 14:18
juz znalazlam i zalozylam 🙂
mam nadzieje ze bede miec juz spokoj swiety z poczta bo oszalec idzie jak sie nie da na wlasna poczte wejsc
ja nie mam tam konta ale chyba www.gmail.pl
mi najwierniej sluzy tlenowa poczta, bo kozystam z komunikatora tlena i mam 3 w jednym: gg,tlen i poczte, ktoa natychmiast powiadamia o nowych mailach w skrzynce :]
gmail 😉

-zero spamu
-duża pojemność
-przejrzyste funkcje
trzynastka   In love with the ordinary
02 lutego 2009 14:39
gmail.com  😍
i jeszcze ja dodam swój głos - gmail 😉

Obecnie mam konto na gmail.com, tlenie (tona spamu 🤔) i na chello (niestety, często maile wysłane przeze mnie z tego konta traktowane są u innych jako spam)
Gmail nie ma wad 😍
delta   Truth begins in lies.
02 lutego 2009 14:48
gmail 😉

-zero spamu


Zero pod warunkiem, nie dawania swojego meila gdzie popadnie, ale i tak trzeba czasem spam sprawdzać bo potrafi zapodziać się nie-spamowa wiadomość.
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
02 lutego 2009 14:55
dziekuje wszytskim 🙂 juz mam konto na gmail 🙂 teraz nie pozostaje mi nic tylko korzystac z niego 🙂
jak sie oswoje z nowa poczta na pewno zdam relacje czy mi sie podoba 🙂
U mnie też czasem filtr anty-spamowy gmaila trochę przesadzi... I wrzuci do spamu niespamową wiadomość.
BTW - szukałam opcji zrobienia sobie podfolderów w "odebranych", ale nie znalazłam. Źle szukam, czy jej nie ma rzeczywiście?
delta   Truth begins in lies.
02 lutego 2009 15:11
Teodora nie ma albo ślepe obie jesteśmy 👀
W gmailu nie ma folderów. Są tylko jakieś głupie etykiety  😤
A co do spamu to może i dobrze blokuje, ale ja i tak przeglądam czy coś ważnego tam nie trafiło.
Na plus opcja ściągania poczty z innych kont.
Przetestowałam kilka skrzynek i najlepsze są gmail i o2.
Nie będę oryginalna: gmail  😀

Ja nie lubię korzystać z gmaila wchodząc ze strony, bo dla mnie wiadomości, na które mi ktoś odpowiadał i na które ja jeszcze odpowiadałam są zupełnie nieprzejrzyste, ale używając przez Thunderbird'a zastrzeżeń brak 🙂
a ja uwielbiam moje wp i jestem z niego strasznie zadowolona
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 lutego 2009 17:23
mam 4 konta
interia.vip.pl
hotmail
gmail
i jeszcze jedno uniweryteckie.

najbardziej lubie to z interii i gmaila 😉
nie wyroznie sie jak napisze gmail 😉 co prawda to tylko konto pomocnicze, "glowne" mam na wp, oprocz spamu nie mam zastrzezen 😁
No to ja do grona fanów gmailowcóe dołączam. Dodam, że super sprawą są iGoogle, które mam długo już na startowej 😉
Ocena subiektywna gmaila:

+ działa
+ jest pojemny
+ jest prosty w obsłudze
+ można sobie dodać rozszerzenie w Firefoxe/Flocku i mieć podgląd, czy wiadomości nie przyszły bezpośrednio z ramki przeglądarki (czy jak to się tam fachowo nazywa)
+ współpracuje z iGoogle
+ filtruje spam całkiem skutecznie

- filtruje spam nieco zbyt skutecznie (i, o ile zauważyłam, jeśli się ściąga wiadomości do programu pocztowego, to tych wiadomości, które zostały uznane przez Gmail za spam, w ogóle nie ściąga - więc trzeba i tak zaglądać na stronę, żeby sprawdzić,czy coś tam nie utknęło niesłusznie)
- nie ma podfolderów (mi to b. przeszkadza, wszystkie wiadomości ciurkiem to nie mój styl)
- czasem tracę orientację w tych zakładkach kto, co, do kogo napisał; niby wygodnie... ale czasem "aż za"

Ogólnie konto googlowe mieć wygodnie - bo ustrojstw to daje sporo. Choć oplata też mackami jak jakaś gigantyczna ośmiornica.  🍴 Trochę aż straszno...

Ja tam najbardziej lubię moje konto na zaprzyjaźnionym serwerze (choć też nie bez wad - bywają przerwy w działaniu). A jakieś z zamierzchłych czasów onetowe i wp, działają dalej... Do programu pocztowego ściągam, ale aktywnie już daaawno nie korzystam. To już gmaila wolę.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
02 lutego 2009 19:17
ja korzystam z poczty wyłącznie na serwerach i gmail ma jeden poważny jak dla mnie minus - potwierdzenie odbioru.
A w zasadzie jego brak przy wysyłaniu z gmail poczty  🤔
Co do gmaila i spamu to nie do końca sie zgodzę.. Nie rozdawałam tego maila gdzie popadnie bo generalnie nie używam go zbyt często a dostaję multum różnego syfu :/
asior   -nothing but eventing-
02 lutego 2009 21:04
Mam maila od 5 lat na yahoo i nie narzekam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się