produkty ANKY

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
03 września 2009 10:04
Sierra A jak czerwień wygląda? Mocno stonowana, czy trochę żarówiastości w sobie ma?
Moim zdaniem (zwłaszcza w porównaniu do poprzednich kolekcji) mocno stonowana, elegancka. Nareszcie  😎
..
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
03 września 2009 13:21
tak w pasi- koniku jest dostępna (w sklepie stacjonarnym)


chciałam zdementować, właśnie rozmawiałam z Pasi-Konikiem przez gg i nie mają nowej kolekcji
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 września 2009 15:20
mozna gdzies na necie nowa kolekcje zobaczyc?
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
03 września 2009 20:34
Raczej nie, bo nie ma jej nawet na stronie Anky.
a własnie, ze jest  😅
http://sklepkarina.pl/

chyba juz nie ma?  🤔
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 września 2009 08:27
rivik, chyba o to chodzi
busch   Mad god's blessing.
04 września 2009 08:39
Dobra, czy ten zielony pad naprawdę nie jest padem kiwi, tylko jakimś nowym odcieniem zieleni?  😲 Oczy mi się już chyba popsuły bo różnicy nie widzę żadnej  😵
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 września 2009 09:00
ja też przestaję już w tym widzieć różnice 😉
to jest już prawie jak w standardach white i offwhite - roznice (jakas) widac w sklepie, zakladasz na konia - ten bialy i ten biały 🤣
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
04 września 2009 09:01
moze ktoś wstawić to foto? bo ze mna chyba jest cos nie tak ale go nie widzę...
tez sie zastanawiam czy to ja jestem taka glupia czy moj komputer  😂 ze NIE widac nic
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 września 2009 09:25
przecież wkleiłam wam te fotke... raptem parę postów "temu"...
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,202.msg328718.html#msg328718
asds   Life goes on...
04 września 2009 09:42
kurde...i teraz człowieku wybieraj pomiędzy anky cardinal  a euro-starem max scarlet red ;/    🤔
Caroline mi sie wyswietla kantar i maska na odwady  😁 a nowa kolekcja nie... tylko "zapraszamy na zakupy"
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 września 2009 09:48
hehe, to nie zalapałaś, że to tylko zaproszenie do zakupów? na razie 😎
bo zdjęcie jest przy zaproszeniu - kolory widać, zgadzają się z zapowiedziami plus info wyszukanym w necie.
...czego się spodziewacie kiedy nie ma jeszcze info nawet na oficjalnej stronie anky...? 🤔
ale zjdecia tez nie ma!  🙄
edit: jest, ale przysiegam ze pare minut tego nie mialam  😵 http://sklepkarina.pl/anky-model-najnowsza-kolekcja-zima-2009-p-3676.html
zielony i niebieski bardzo podobne  🤬 bez pomyslu kolekcja??
ehh chyba ostatnio wychodzą z założenia że ma być coś czerwonego, szarego, niebieskiego, zielonego i różowego. i tylko odcienie zmieniają. chociaż w sumie jakie inne kolory mogliby wykorzystać?? no ewentualnie pomarańcz, żółć (chociaż niedawno był banana)? tak to już chyba jest z jednokolorowymi padami, że wiele nie naświrują.. w fair playu, czy eskadronie mogą kombinować z połączeniami a tu? chociaż skoro już jest jak jest to mogliby chociaż odcienie bardziej zmieniać i np. wprowadzić jakąć mocną albo ciemną zieleń.. a nie znowu pea! w sumie osobiście najbardziej mi się podoba ten róż pierwszy z prawej - przynajmniej coś trochę innego..
Cassie   Kanalia niepospolita :)
05 września 2009 12:23
Nie wiem czy już ktoś zamieścił ale na okserze jest nowa kolekcja  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 września 2009 14:58
nowa kolekcja w okserze







i ze sklepu karina


a dla porównania kiwi


lake blue


i kreta blue


dla mnie kiwi jest identyczna co grass, a dusk blue co lake i kreta blue 🙄 zero pomysłu. Choć mogłabym się skusić na sea blue, albo anky grey gdybym miała siwka.
A był w ogóle jakiś granat? Albo bordo? (ale takie prawdziwe bordo a nie ciemna czerwień)
Jest jeszcze tyyyyle kolorów...
😍 grass jest śliczny (taki jak jade) i dusk blue  😍
O nie jade to nie jest taki sam kolor jak grass . Grass już bardziej podchodzi pod kiwi a jade to chłodny miętowy zielony . Rzeczywiście te kolory bardzo podobne  , a jak już chcą powtarzać to niech tak mniej więcej co 2 kolekcje bo np dawno nie było nic jak lemon sunshine a to też fajne kolory.

Delikatny róż też był by fajny(coś jak rose nawet ) , a taki między zielonym a niebieskim już był Pale Aqua i jeszcze SeaGreen ale trudno ocenić jaki to kolor
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 września 2009 16:12
Ja bym zrobiła coś w stylu łososiowego może, jakiś jasny pomarańcz, jasną cytrynkę, jakiś lazurowy (połączenie błękitu i zieleni), delikatny róż, granat, bordo, beżowy/karmelowy, itp.
strucelka granat jest w standardzie a bordo było.. zimą? oxblood
ci nie zmienia faktu ze zeczywiście mogliby cos nowego dać... jakis beż, kakao, marzy mi się :

jakiś w kolorze jesiennych lisci albo jasny szary

kilka ze starych kolekcji
LOVELY, jakby był taki karmel jak z tego zdjęcia Twojego to bym się nawet nie zastanawiała! chociaż z tych kolorów coraz bardziej przemawia do mnie grass i ten ciemny róż/jagoda... hmm...
cały czas czekam na taki kolor
czy to anky czy eskadron
ES miał teraz taki cross in- śliczny ale nie na moją kieszeń...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
05 września 2009 17:20
Mam wrażenie, że najczęściej powtarza się niebieski - we wszystkich możliwych odcieniach.

LOVELY masz rację :kwiatek: granat jest w standardzie i nazywa się navy, a bordo (oxblood), mógłby być jeszcze ciemniejszy 😉
KuCuNiO   Dressurponyreiter
05 września 2009 18:09
Ja planuję kupić grass i morski.
Podoba mi się jeszcze czerwony. I może liliowy, ale chciałabym go w realu zobaczyc🙂
widziłam dzisiaj pady na żywo i jak dla mnie grass jest taki sam jak kiwi a ten jasno niebieski jak kreta blue. Czerwony jak czerwony-nic ciekawego.

Ten ciemniejszy niebieski całkiem ładny, taki trochę "brudny" jakby. No i te różowe całkiem fajne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się