wasze ulubione seriale

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 października 2013 16:16
Jestem kompletnie zawiedziona matką dzieci Teda. 8 lat i... masakra.
Gdzie mogę oglądnąć Seks w wielkim mieście?  😎
szepcik, na kinomaniaku
szepcik, albo na scs.pl
Na kinomaniaku mi nic nie działa... Ja to jakaś lewa jestem do tych portali
czy któraś z Was ogląda słodkie kłamstewka? obejrzałam wszystko co jest na kinomaniaku ,skończyłam na 4 sezonie odcinek 12 czy jest tego więcej?
Karina7, to wszystko, potem będzie odcinek halloweenowy a potem dopiero w styczniu ciąg dalszy
ojej szkoda a ten odinek keidy będzie? jeszcze nie krąży w sieci? do stycznia to ja o tym zapomnę :P trochę bez sensu 🙂 a jak z książkami do przodu są?
W okolicach Halloween bedzie 😉 na filmwebie pewnie jest dokładniej kiedy.
Książki wybiegają w rzeczywistość, ale ja juz nie czytam, w pewnym momencie zupełnie odbiegly od serialu, także nie wiem jak z nowymi częściami.
Ja czekam z oglądaniem PLL aż skończy się sezon. Nie lubię tych przerw. :/
Czy ktoś ogląda Under the dome na podstawie książki Kinga?
Ja oglądam, jestem na 4 odcinku. Podoba mi się.
szepcik, http://iitv.info/seks-w-wielkim-miescie/ 😉


dzięki Ci wielkie za umilenie mu choroby  😎
[quote author=calore link=topic=205.msg1890412#msg1890412 date=1380741782]
szepcik, http://iitv.info/seks-w-wielkim-miescie/ 😉


dzięki Ci wielkie za umilenie mu choroby  😎
[/quote]

szepcik baw się dobrze, ja przy chorobie machnęłam 6 sezonów plus 2 filmy 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 października 2013 10:46
Objerzałam wczoraj ostatni odcinek Skinsów (2 cz. odcinka o Cooku), ale popaprany odcinek, ale mega mi się podobał 🙂😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 października 2013 11:47
Jestem kompletnie zawiedziona matką dzieci Teda. 8 lat i... masakra.


A może to jednak nie będzie matka? To dziwne, że pokazali ją na początku sezonu  🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 października 2013 12:05
smarcik, przeciez mowil o ich matce, to na pewno ona.
Lov   all my life is changin' every day.
04 października 2013 20:41
Właśnie, mówili że to matka, i przecież w poprzednich sezonach też coś ukradkiem pokazywali. Ale dziwnie, że tak na początku sezonu... Chcę w ogóle już wiedzieć, czy Barney się obrazi na Teda za Central Park 😎
Breaking Bad to najlepszy serial jaki kiedykolwiek został nakręcony!  😍 😍 😍 😍 😍 😍 Finał serii MIAŻDŻY!!!  😍 😍 😍 😍

Edit: najlepsze podsumowanie serialu:
"Don't cry because it's over, smile because it happened. - Dr Seuss" O TAAAAAK!!!!!  😍 😍 😍
JARA, ten odcinek był najlepszy z całej serii!

Ja obejrzałam pierwsze dwa odcinki Masters of sex, zapowiada się ciekawie, ktoś ogląda?
sandrita  poważnie Ci się ten odcinek podobał??  🤔
Dla mnie beznadzieja, w ogóle te serię skopali okropnie
Mnie też ten ostatni odcinek Breaking Bad nie wcisnął w fotel. Ogólnie, jako całokształt, to ten serial to majstersztyk. Ale na koniec się nie postarali... A może po prostu już nie mieli zbyt wielkiego pola manewru? Bo co jeszcze mogli wymyślić, żeby nie wyszło zbyt naiwnie?
Tak czy siak... będę tęsknić za Waltem, Jesse'm, Hankiem i resztą  😕
Naprawdę nie wiem skąd Wasze negatywne opinie. Najlepsze zakończenie serialu jakie tylko widziałam. Okropnie się denerwowałam, że zawalą jak np. w Lost. Ale się nie zawiodłam, było wszystko co trzeba moim zdaniem. Idealne zakończenie, nie pozostawiające nic niedopowiedzianego. Nie ma miejsca na domysły, no o to chodzi. Ostatni odcinek jest super. 🙂
a ja donosze ze w koncu sie bujnelam i dokonczylam AHS: Asylum, jestem troche rozczarowana - pierwszy sezon bardziej uderzyl mi na psyche, Asylum bylo bardziej brutalne, ale w sumie tez nie najgorzej pomyslane
ale i tak czekam na AHS: Coven, zapowiada sie fajnie(Evan i Taissa *.*), tak samo jak Supernatural 💘 ktos jeszcze odlicza dni do 8 i 9tego?
Ja odliczam do AHS, już mnie skręca to czekanie  🙄
Gniadata, ja odliczam do spn!  😍 specjalnie zostawiłam sobie ostatni odcinek 8 sezonu, żeby dwa na raz obejrzeć 😉
calore jest juz gdzies moze 9x01 z napisami??? aaaa, tak tesknie za Deanem ze pol wieczoru ogladalam jakies fanowskie filmiki na yt 😍
oj nie wiem. ja oglądam na iitv, tam jeszcze nie ma. zostawiam sobie na weekend tę przyjemność 😉
In.   tęczowy kucyk <3
09 października 2013 16:30
Ogladacie 2 broke girls? Patriotka nie jestem, zwialam z Pl przy pierwszej okazji, nie lubie tego kraju, ale nosz kura!! Przesadzaja grubo ze swoimi pseudo dowcipami nt Polski. Jest mnostwo rzeczy, ktore mozna wysmiac, po jaka cholere wymyslaja jakies debilizmy?! Nie skonczylam ogladac wczorajszego odcinka, przestalam po tym kolejnym "dowcipie", tak sie wkurzylam :/ i watpie, zebym wrocila do ogladania.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się