wasze ulubione seriale

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 marca 2015 14:18
Rób a juz nie wiem o czym te sezony beda, vo to sie coraz durniejsze robi...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 marca 2015 16:02
Ktos oglada Broadchurch? Uzaleznilam sie  😜
A ja z nudow, bo sie wszystko pokonczylo albo dlugo trzeba czekac na kolejne odcinki zaczelam ogladac Criminal Minds... Hue, calkiem to fajne, bardzo ciekawe historie, ale kurna, tak latwo rozwiazuja sprawy, no sprawcy im sie sami pod nos podkladaja...  🤣
Ja kocham Criminal Minds ale fakt sprawy czasem zbyt łatwo rozwiązywane, do tego z czasem im więcej sezonów tym bardziej powielają schematy. Ale uwielbiam tamtejszych bohaterów i głównie dla nich oglądam.

Broadchurch uwielbiam, niestety trzeba czekać na nowy sezon.

I przestane chyba oglądać Greysow 😵 Wlaczylam sobie dzis jakiś stary odcinek z 2 sezonu. To aż niewiarygodne jak ten serial sie opuścił...
Ja skończyłam oglądać sezon Marco Polo, polecam i czekam na kolejny :-)
W związku z poszukiwaniami czegoś nowego, na czym bym mogła oko zawiesić dogrzebałam się do Gotham. Zapowiada się całkiem nieźle.
aga dziekuje!
Zaczelam ogladac orange is the new black i sie wciagnelam niestety 😀
Tak jak Masters of Sex - kto nie widzial temu polecam 🙂
Marzena masz rację, kilka stron temu wspominałam - Masters of Sex, przecudowny serial. Dawno żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia, nie został w pamięci na tak długo i nigdy nie zżyłam się tak bardzo emocjonalnie z bohaterami. I ta piosenka w wykonaniu głównej aktorki  😍

Dzisiaj wracają Kości  + mam nadzieje,że wyjaśni się kwestia D&M w Grey'sach
😍 
A mnie bardzo cieszy że będzie kontynuacja Archiwum X z tym samym składem, pierwsze odcinki mają być w 2016 roku. Ostatnio znów lecę od początku Kości i Kryminalne Zagadki Las Vegas.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 marca 2015 19:13
Znowu nie ma tłumaczenia ostatniego Castle'a  😤
I dobrze, bo nie miałabym jak go teraz oglądnąć. 😁

A Greysi to już jest istna masakra. Ta sytuacja z dziewczynką była jak dla mnie absurdalna i przekoloryzowana. 😜
flygirl chodzi Ci o tę dziewczynke co ratowała matke dzwoniąc pod 911?
Taak. Dla mnie totalny absurd. I strasznie sztucznie według mnie aktorzy wypadli.
Jestem na 3 odcinku Tudorów, jakoś mnie nie porwało, ale daję jeszcze szansę. Reign też nie od razu polubiłam. Inna sprawa, że główny aktor mnie cholernie irytuje, mam ochotę mu trzasnąć w tą bezczelną twarz. 😁
Cariotka   płomienna pasja
28 marca 2015 18:33
ja Tudorów oglądałam kiedyś w Polsce, bardzo lubiłam ten serial 😍 teraz kończę go oglądać na Netflixie jeszcze raz po angielsku. Nie powiem w angielskiej wersji językowej bardziej mi się podoba.
Zaczęłam oglądać na odmóżdżenie The Royals. Ogląda ktoś jeszcze?
Są jacyś fajni Utopi?
Nie wiem gdzie o to spytać, tu czy w wątku czytelniczym - ale czy ktoś z was, kto ogląda Suits zna jakieś fajne książki w podobnym klimacie?
Oglądnęłam pierwszy sezon Tudorów. Oczywiście musieli uśmiercić moją ulubioną postać. 🙁 Zupełnie jak w Grze o tron.

Biorę się za 3 sezon House of Cards. A jak tam wasze wrażenia po ostatnim odcinku Greysów?
flygirl Ostatnie Grey'sy były ok, chociaż motyw z matką H. znowu naciągany, a to,że wrócą do siebie ( M&D )- miałam takie przeczucie. Przykro mi ,że Amelia i Hunt nie będą razem, kibicowałam jej strasznie, oglądam ten serial tylko dla niej i Kareva.

A w ogóle strasznie podoba mi się Karev  w swojej nowej roli jako ,, nowa Christina"  😍 😍
No, ja też za tą dwójką przepadam. 🙂 I Karev jest o wiele lepszy niż Cristina. 😀 A w ogóle dobrze widziałam, że aktorka grająca ją wyreżyserowała odcinek? 👀
A w ogóle dobrze widziałam, że aktorka grająca ją wyreżyserowała odcinek? 👀

OO nie wiedziałam! Alex jest kochany, mój ulubiony bohater, jedyny który pozostał normalny, i jeszcze Amelia po tym wszystkim co w życiu przeżyła wychodzi na prostą. I mam nadzieje,że D. jej tego nie odbierze.
😍, Cristiny nigdy nie lubiłam.
Noe spojlerujcie tak otwarcie 👿
branka Przepraszam  🙁
Ja nic konkretnego nie napisałam, wypraszam sobie. :P
Boże, jak wy dajecie rady to oglądać? Grey's Anatomy to rasowy tasiemiec, wymiękłam gdzieś na 4 albo 5 sezonie a ile jest teraz... 11?  👀 Ja się do seriali tak długich nie nadaję, Kości też widziałam do momentu ciąży Bones, później wymiękłam, Supernatural może dałam rady 4 sezony i to też w bólach  🤣

Teraz skończyłam sezon 2 The 100, ktoś widział? Tak jak nie byłam do tego serialu przekonana tak końcówka sezonu 2 fenomenalnie rozegrana. Mam do nadrobienia Arrow i The Flash obecne sezony, ale mi się nie chce 😀

Czy jest tu ktoś kto ogląda koreańskie dramy??
Połknęłam 3 sezon House of Cards w 3 dni i mam taki zjazd po końcówce, że ja nie wiem jak wytrzymam do następnego  😵

Po odejściu Cristiny jakoś lepiej mi się ogląda Greysów, bardzo polubiłam Amelię, fajnie, że jest jej tak dużo w serialu.

Once upon a time wróciło, a ja jakoś nie mam weny, chyba poczekam aż się sezon skończy to obejrzę wszystko na raz.

Shameless też do tyłu kilka odcinków, wszystko przez tą akcję ze ślubem  🙄
flygirl - to w sumie było do Czekoladowiec 😉 Akurat tu wlazłam jak zaczynałam oglądać ostatni odcinek. Męczy mnie już oglądanie Greysów, ale i tak oglądam  😁

Muszę sobie znaleźć nowy serial. Nie wiem jaki. Ktoś ogląda Białe Kołnierzyki? Fajne to?
Spróbuję Hous of Card chyba...
branka mam tak samo, z Pamiętnikami Wampirów też. O dziwo odpuściłam PLL, bo już kompletnie nie wiedziałam, na którym sezonie i odcinku skończyłam. 🤣 Pewnie kiedyś w akcie desperacji oglądnę od nowa. 😂
Oo, wiem co obejrzę! Miasteczko Twin Peaks! Widziałam kiedyś tylko pierwszy sezon i już nawet go nie pamiętam, a wciągało.
Cariotka   płomienna pasja
30 marca 2015 22:18
oglądałam 3 razy twin peaks 😁 a białe kołnierzyki to dla mnie jeden z lepszych seriali, czekam na nowy sezon 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się