wasze ulubione seriale

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 grudnia 2010 14:14
Ja ściągam właśnie 5 odcinków Lip Service - angielski odpowiednik The L Word
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 grudnia 2010 14:29
A ja jestem po 1. sezonie Frasiera. Jeszcze 10 ;D Strasznie lubię ten serial i bardzo pasują mi te klimaty niezrozumianych przez społeczeństwo geniuszy 😀
Z jakich klimatów?


moim wielkim nr 1 jest Dexter i 6 feet under
obejrzalam tez 24- wciagnelo, ale znudzilo po 5 sezonie....
a teraz Mad Men

czyli ciezko stwierdzic tak naprawde jaki klimat lubie, bo wszsytskiego po trochu probowalam...
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 grudnia 2010 16:30
Jara, a wiesz kiedy wchodzą nowi skinsi?  😜

Odkryłam Vampires High, jestem strasznie ciekawa co to, właśnie zabieram się za oglądanie pierwszego odcinka. Może być zabawne i odmóżdżające 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 grudnia 2010 17:33
arivle, 2 luty 2011
gdzie mozna obejrzec odcinki Greek? bo na iitv.info jest dostępnych tylko kilka z 1 sezonu  🤔wirek:
Ktos tu niedawno polecał Misfits. Dla mnie bomba. Nie ma to jak angielski humor. w 2 serii w odcinku z orzeszkami (alergią na nie) umarłam  😁

Z nudów zaczęłam oglądać Lost girl... Jak dla mnie ma coś w sobie ale zdecydowanie czegoś brakuje, scenarzyści jakby nie do końca się postarali.

Szukam teraz czegoś równie odmóżdżającego, ale zaczęłam oglądać The Good Wife. Wydaje się być całkiem ciekawy.

Polecacie cos jeszcze??
Obejżałam cięgiem 5 odc '24 godziny', czyli jeszcze 9h przede mną :P W ramach czekania na kolejnego Dextera, powiem, że warto. Noo i czy dobrze pamiętam, że w styczniu wychodzi nocy sezon Californication?
a ja za namowa Lotnej zaczelam "Life unexpected"... zobaczymy czy sie rozkreci 😉
a ja za namowa Lotnej zaczelam "Life unexpected"... zobaczymy czy sie rozkreci 😉


Ja obejrzałam pierwszy sezon.. ale taki jakiś.... nie wiem nie dla mnie.
Zaczęłam oglądać Mentalistę, ale jakiś taki bez porywu, jak dla mnie.
Inna sprawa, że wkurza mnie oglądanie w necie, bo nim mi się filmik załaduje, to limit wyczerpany  😵 👿
Zaczęłam oglądać Mentalistę, ale jakiś taki bez porywu, jak dla mnie.
Inna sprawa, że wkurza mnie oglądanie w necie, bo nim mi się filmik załaduje, to limit wyczerpany  😵 👿


dlatego jak serial mi się mega podoba to ściągam go zawsze 😉
dlatego jak serial mi się mega podoba to ściągam go zawsze 😉

a wiesz, ze to nielegalne? dlatego mysle, ze niektorzy mecza sie i ogladaja online.... 🙄 🙄 🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 grudnia 2010 23:34
mery,  na prawdę uważasz, że to tak straszna moralnie rzecz? Ściąganie nawet nie filmów, a seriali? Co lepszego jest w oglądaniu ich online?
mery ściąganie jest legalne, ale rozpowszechnianie już nie  😉 (przynajmniej tak się wypowiadał policjant w reportarzu o ściąganiu i rozpowszechnianiu plików). Ja przyznaję się, że ściągam, ale po obejrzeniu kasuję. Niczym to się nie różni od oglądania online, tylko tym, że nie wyskakuje mi wkurzające "wyczerpałeś limit, odczekaj X czasu...blablabla"  🙄

xxagaxx niestety Mentalisty nie ma na torrentach... jakieś pojedyncze odcinki 3 serii... 🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 grudnia 2010 23:40
karolinag4, jak to nie ma? są, wszyściutkie.
łooo, nie wpadłam na to, żeby sprawdzić pod angielskim tytułem  😁 😵

Dzięki Strzyga, bo pewnie bym dalej wkurzała się na wyczerpany limit  😁
generalnie jest mi to obojetne kto co robi, ale po co sie chwalic na forum, ze sie sciaga??
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 grudnia 2010 23:56
mery,  a po co się chwalisz, że oglądasz on line?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 grudnia 2010 08:47
Skoro nie mam dostępu do amerykańskiej telewizji to jak obejrzeć inaczej serial?
ja sie wcale nie chwale 😎
po prostu lubie sie czepiac 😎
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
29 grudnia 2010 16:06
Ja mam bardzo prosty sposób na limity- wstaje na chwilę od komputera, idę do pralni (w ktorej mam też różny sprzęt komputerowy i nie tylko) resetuje modem, wracam do komputera odświeżam stronę i przesuwam suwak na miejsce w ktorym skończylam oglądać- i po problemie. Nie lubię ściągać, bo mam mac'a, który nie otwiera wszystkich formatów, a i ściąganie strasznie hamuje komputer więc nie bardzo mi się chce.
ale tak się da zrobic tylko z neostradą  😀
Nie tylko. Ja neostrady nie mam i tez tak robie a wole ogladac seriale w necie.

Mery kiedy bedą kręcic 6 sezon Dextera?
w neostradzie wystarczy kliknac rozłącz i ponownie połącz, i masz juz nowe IP 😉 nie wiem jak  w innych bo nie próbowałam
ja sie wcale nie chwale 😎
po prostu lubie sie czepiac 😎


😵 😵 😵

Żeby nie było nieregulaminowego postu, widziałyście plan serialowy na ten rok?? Jakieś fajne nowości wyłapane??
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 stycznia 2011 09:18
Wszędzie gdzie jest modem można go zresetować odłączając od prądu 😉

Do sieci wypłynęły dwa pierwsze odcinki 4 sezonu Californication.

Z braku laku oglądam serial dla młodzieży "Blue Mountain State" 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 stycznia 2011 18:16
Mogłybyście mi podlinkować może pierwszy odcinek Dextera, z pierwszej serii z napisami w PL, bo jak do tej pory udało mi się znaleźć tylko po angielsku, a ciężko mi się to słucha. Mój mózg potrzebuje prostej rozrywki  😁
Z góry dziękuję  :kwiatek:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 stycznia 2011 18:23
Kasija, dzięki  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się