Książka skarg i wniosków

dlaczego po zastosowaniu wobec mnie kary, nadal nie wiem na jak długi czas została wymierzona? jak zdefiniować tego rodzaju dziecinadę?
ps pomijam już fakt, że stwierdzenie :"według mnie jesteś kretynką", jest wyłącznie subiektywną oceną postrzegania, a sama zainteresowana stwierdziła, że zupełnie ta ocena jej nie obchodzi.
ergo, gdzie nastąpiło złamanie regulaminu?
Ostrzeżenie zostało nałożone na okres 14 dni.
pozdrawiam
stwierdzenie :"według mnie jesteś kretynką", jest wyłącznie subiektywną oceną postrzegania

Czyli to te obiektywne oceny są obraźliwe? 😉
Czy z jakiegoś konkretnego powodu nie ma możliwości sortowania ogłoszeń dotyczących sprzedaży koni po roku urodzenia? Wydaje mi się, że to jedno z ważniejszych kryteriów.
BASZNIA   mleczna i deserowa
14 września 2014 12:45
Czy Strzeszynopitek bedzie wisial po wsze czasy jako dzial?
Nie zeby to byl problem, tylko sprzatanie mi sie wlaczylo ;-) .
A wątek Virtima, może mieć inny tytuł?
Bardziej 'jego' niż 'podziękowania'? Użytkownicy zaczynają go mylić z tematem w towarzyskich.
już się zdarzyła nie raz taka sytuacja.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
18 września 2014 19:12
Wnioskuję o przeniesienie postów o klapsach z wątku co mnie wkurza do założonego na ten temat. Dyskusja ciekawa i myślę, że warto.
Czy znowu temat Kącik komputerowy zawiesił się na poście z maja?
O! U mnie to samo.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 września 2014 10:51
On jest tak zawieszony od maja  🤣
Pamiętam, że były z nim problemy, ale wydawało mi się, że ostatnio normalnie czytałam posty w nim ;]
Wnioskuje o dodanie https do rewolty

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
24 września 2014 16:59
mimo adblocka po prawej stronie wyskakuje mi taka reklama - jeszcze komuś tak się dzieje? 😉

edit: zmniejszyłam zdjęcie
Też mi się tak dzieje. 🤔
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
29 września 2014 16:25
No dobra quanta dawaj te bony a nie każesz odpowiadać na jakieś pytania  😁
Przyznać się ktoś z was też został wylosowany?

heh ja o  takie śmieci mam codziennie 😀iabeł:
Kącik komputerowy chyba się odwiesił 😉
opolanka   psychologiem przez przeszkody
06 października 2014 19:42
A ja mam takie pytanie - czy można by bylo zrobić funkcje "ukryj wątek"? Jest masa watkow, których nie czytam i w ogóle mnie nie interesują, a przez to musze przeglądać bardzo duzo stron. Taka funkcja bylaby super 🙂
opolanka, a nie łatwiej po prostu dodać sobie do "ulubionych" wątki, które przeglądasz? Nie będziesz musiała przedzierać się przez kilka stron wątków, których nie masz ochoty czytać, a te, które cię interesują będziesz miała w jednym miejscu 🙂
W ten sposób nie zauważy nowych wątków
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 października 2014 11:02
Mi też pasuje to, o czym Opolanka pisze- jest masa wątków, w których udzieliłam się np. raz w celu uzyskania porady. I teraz jak klikam "pokaż nowe wątki" to mam ich 3 strony, a z tego wszystkiego muszę wyszukać te 4, które czytam regularnie 😵 A są i takie, w których się nie udzielam, a tylko czytam- tych z kolei muszę szukać "ręcznie" lub przez wyszukiwarkę.
Nie jest to jakieś mega trudne czy komplikujące korzystanie z forum, ale opcja o której pisze Opolanka na pewno ułatwiłaby życie 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 października 2014 13:09
Jeśli się jej kiedykolwiek doczekamy  😉
Przydałoby się coś takiego jak "obserwuj wątek", dzięki czemu pojawiałby się on w "Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki".
ale czemu nie możecie dać tych wątków do ulubionych? nie trzeba się w nich przecież udzielać. a nowe wątki pokażą się wam w "Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty." ja tak robię i nic mi nie umyka.
napisałam do quanty w sprawie zmiany nicku, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi.
nie oczkuję zmiany natychmiast, ale chciałabym wiedzieć czy jest na to szansa tylko mam cierpliwie czekać czy moja prośba została odrzucona...
czy jest jakiś maksymalny czas na rozpatrzenie wniosku?  😉
Martuha, tak ogólnie to zmienić nick można tylko w sytuacjach "wyjątkowych". Voltowicze (w tym quanta) byli za tym, żeby nicków nie zmieniać wcale. 😉
Martuha, nie ma...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
17 października 2014 11:46
calore, może można, ale mnie osobiście byłoby wygodniej. Nawet w takiej formie, w jakiej można ignorować użytkowników, jakby był przycisk "ignoruj wątek" i po sprawie 😉

I tak jestem zdziwiona, że ktoś poza mną też by chciał taką opcję.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
17 października 2014 13:16
Chodzi wam o subskrypcję, coś jak na you tubie? Że podoba mi się kanał, subskrybuję go, a jak już mi się znudzi to wyrzucam z listy.
I to by było dobre bo jak się zacznie pisać w jednym wątku, uzyska odpowiedź, i nie chce się już dłużej w nim być to wyświetla się on nadal w nowych wiadomościach.
Więc przydatna byłaby opcja odgwiazdkowania  😉
Możesz dodać do ulubionych i usunąć z ulubionych
Nie wiem,czy już taka propozycja była, czy może w swojej przeglądarce nie widzę takiej możliwości.
Dobrym rozwiązaniem byłaby możliwość przechodzenia do konkretnej str. wątku. Często krzyczycie, ze odp. na jakieś pytanie już była, albo że temat został już przewałkowany. A jeśli wątek ma stron 100 czy jeszcze więcej, naprawdę trudno przez nie przebrnąć.
Tak samo czytając jakiś temat "od deski do deski"- przeczytam 50 stron, a przy kolejnych odwiedzinach musze się do strony 51 "przeklikiwac".
No chyba, że czegoś na forum nie znalazłam, a taka funkcja jest😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się