Książka skarg i wniosków

ash   Sukces jest koloru blond....
29 lutego 2012 08:34
na początku byłam zła, bo lubiłam przeglądać wszystko. Teraz się przyzwyczaiłam i można fajnie sortować!
Jak pilnie szukałam derki, to sobie poszukałam a nie 50 stron trzeba przeglądać! Jest dobrze! :kwiatek:
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
29 lutego 2012 08:39
Proszę moderatorów o pomoc w sprawie listy nieuczciwych. Chodzi mi o sprawdzenie, kto jest zbanowany i kto zmienił nick.
cieciorka   kocioł bałkański
29 lutego 2012 10:39
Ale modzi mogą nie widzieć, kto zmienił nick, bo tym zajmuje się admin. Pozostaje wyszukanie użytkownika i sprawdzenie, czy nick wpisany jest różny od obecnego:
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php?action=mlist;sa=search
taka w sumie kosmetyczna sprawa 😉
może admin da radę zmniejszyć buttony "ogłoszenia", "galeria" itd. i wrzucić je na ten czerwony pasek?

edit:
ewentualnie mogę je sama pozmieniać (co zaoszczędziłoby czas adminom. wystarczyłoby wrzucić na serwer) i podesłać gotowe pliki quancie czy rootowi
Przecież one są na tym czerwonym pasku. 👀

edit. w sensie, że u mnie.
u mnie, odkąd pojawił się button "ogłoszenia", wszystko zjechało niżej, co widać w załączniku 🙁
i z racji pedantycznej natury trochę przeszkadza 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
29 lutego 2012 19:30
U mnie też wszystko jest na jednym czerwonym pasku : D
cieciorka   kocioł bałkański
29 lutego 2012 20:40
u mnie też
mój 10 calowy ekranik niestety sobie z tym nie radzi 🙁 na większym jest ok.
Sio   nowe wcielenie marchewki
29 lutego 2012 21:16
Nie dałoby rady tak zrobić,żeby powiadomienia o ogłoszeniach i innych przeniesionych do działu "Ogłoszenia" były na stronie o koniach. Wcześniej, kiedy ogłoszenia i oddam/przyjmę były jako wątki forum można było bez wchodzenia przeczytać czy coś było dodane, a teraz trzeba klikać i klikać....taki mały wniosek
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
29 lutego 2012 21:27
WNIOSEK

W imieniu swoim i kilku userów forum, wnioskuję o wprowadzenie do regulaminu punktu:
BRAK MOŻLIWOŚCI ZMIANY NAZWY UŻYTKOWNIKA. RAZ WYBRANA PRZY REJESTRACJI NIE ULEGA ZMIANIE.

Takie zmiany dezorientują.
ja tez tak uwazam.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
29 lutego 2012 21:33
katija, no to do dzieła 🙂
Ja się generalnie zgadzam, ale z drugiej strony Katja i katija wiecznie mi się myliły. Bogu dzięki, że są avatary. Co w przypadku nicków, które są bardzo podobne? Przy rejestracji można jeszcze nie znać wielu osób na forum.
katija, no to do dzieła 🙂

ale ja w tej sprawie nie mam nic do powiedzenia. po prostu tez uwazam, ze nie powinno byc takiej mozliwosci, ale decyzja nalezy do administracji.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
01 marca 2012 09:44
Oj Ty babo 😀 Chodziło mi, że jako moder pchnij do root dalej 🙂
Gillian   four letter word
02 marca 2012 14:44
WNIOSEK

W imieniu swoim i kilku userów forum, wnioskuję o wprowadzenie do regulaminu punktu:
BRAK MOŻLIWOŚCI ZMIANY NAZWY UŻYTKOWNIKA. RAZ WYBRANA PRZY REJESTRACJI NIE ULEGA ZMIANIE.

Takie zmiany dezorientują.


Ja się podpisuję pod tym rękami, nogami i cyckami!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 marca 2012 16:51
Zmiany dezorientują ale czasami się przydają, np. przy podobnych nickach 😉
Też jestem ZA!  😉
Za! zdecydowanie 🙂
Również jestem za. Nick powinien być jeden i ten sam od początku do końca 🙂
to i ja się dopiszę - oczywiście ZA
Też jestem ZA.
Jak Brzoza zmieniła nick podczas rozmowy z Dramką, to się zastanawiałam o co chodzi z 10 minut....No,ale ja jestem blondynką  😎
Gillian   four letter word
03 marca 2012 12:33
ja już w ogóle nie wiem kto jest kto.
trzynastka   In love with the ordinary
03 marca 2012 15:12
Ja uważam, ze to zalezy od sytuacji.
Mi wykasowanie "-vet" bardzo pomogło. Koniec dostawania PW z prośba o diagnozę konia, koniec zdjęć ran, rtg, opisów schorzenia... no co ja po socjologii pomogę? 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 marca 2012 15:23
Hahaha, Nine, a ty wiesz że dopóki kiedyś nie napisałaś, że ludziom się twój nick kojarzy z 9 weterynarzami to ja jakoś nie załapałam że vet miałoby znaczyć weterynarz? 😂
trzynastka   In love with the ordinary
03 marca 2012 15:26
ale mnie też dopiero ktoś uświadomił, ja tego "-vet" też nie zauważałam i każde pw z opisem choroby konia powodowało nie lada zagwozdkę, w końcu dochodziłam do wniosku, ze może mnie z kimś pomylono, albo gdzieś się niechcący odezwałam sugerując, ze znam odpowiedź na to pytanie 😉
cieciorka   kocioł bałkański
03 marca 2012 19:32
No, jeśli ktoś sensownie uzasadni, to ewentualnie- pod rozwagę admina, ale generalnie też jestem, żeby nie zmieniać ników.
Również jestem za tym, żeby wprowadzić taki zakaz. Ewentualnie zmiany kosmetyczne, ale TYLKO DOBRZE UZASADNIONE.
Zróbmy ankietę! (ja nie umiem :icon_redface🙂
czy ten bajer, że jak się kliknie nick, to on wskakuje pogrubiony w wiadomość, wszedł niedawno, czy ja go nie zauważałam? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się