Informacje o zdjęciach

grrrr czemu to takie male wychodzi??????

istnieje tu edycja postów. zdjęcia wstawiamy umieszczając link pomiędzy [img ] a [/img ] / a.
test:
Arwena, bo kopiujesz zły link.
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=81914
A jak mam zmniejszyć awatar, którego nie mam?
caroline   siwek złotogrzywek :)
20 stycznia 2009 19:51
A jak mam zmniejszyć awatar, którego nie mam?

😲
a to zdjecie z konikiem po lewej stronie pod nickiem POKEMON - to co to jest? chyba awatar, co??
Tak! Ale jak wchodzę w profil i w miejscu gdzie powinien być, to go nie ma! I to jest najlepsze w tym wszystkim, bo nie mam go jak technicznie zmniejszyć.
Mam avatar widmo. Albo mam wysokie zaćmienie mózgowe.
ushia   It's a kind o'magic
20 stycznia 2009 20:40
To zapisz go sobie z ekranu prawym przyciskiem myszy w komputerze, zmniejsz i wstaw na nowo w profilu.
Albo od razu zapisz sobie zmniejszony ponizej i wstaw 😉
Dobra to niech MI ktoś napisze jak poprawnie wrzucic zdjęcie , bo nie wiem jak to zrobic  🙄
caroline   siwek złotogrzywek :)
01 lutego 2009 13:24
z obsłużeniem google tez masz problem?

http://www.google.pl/search?q=jak+wklei%C4%87+zdj%C4%99cia+na+forum&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=
nie akurat z googlami nie mam  😲
Pursat   Абсолют чистой крови
01 lutego 2009 14:18
Adres zdjęcia musi się kończyć na .jpg. Taki adres wstawiasz pomiędzy kody: [ i m g ] [ / i m g ] i gotowe. (Pomiędzy znakami nie powinno być spacji).
ushia   It's a kind o'magic
01 lutego 2009 16:52
caroline - a tak sie staralas...  😂
caroline   siwek złotogrzywek :)
01 lutego 2009 17:50
niestety ushia, jak zwykle poległam  😵
Adres zdjęcia musi się kończyć na .jpg
Niekoniecznie. To znaczy .jpg na końcu musi mieć, ale to, że ma to jeszcze nie znaczy, że na pewno jest adresem zdjęcia (a nie strony ze zdjęciem).
ushia   It's a kind o'magic
03 lutego 2009 19:14
nie mówiąc o tym, ze może być jakiekolwiek inne "graficzne" rozszerzenie 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 lutego 2009 14:49
ś. p. Diabełek - wysokiej klasy WKKW-ista pod B. Owczarkiem


Frazes - 3 m-ce w MP w skokach pod M. Kleniukiem



zdjecia w tym poscie u mnie wyswietlały się jako komunikat: STOP Bandwidth Theft (w zał obrazek komunikatu).
tymczasem kiedy skopiowałam linki i otworzyłam je w drugim oknie - zdjecia się wyświetliły. A po odswiezeniu strony z oryginalnym postem - zamiast poprzedniego komunikatu - normalnie wyswietlily sie zdjecia.

to jakis nowy sposob walki z kopiowaniem linków?
caroline, u mnie dzieje się tak samo ja u Ciebie... ciekawe.
kujka   new better life mode: on
14 lutego 2009 00:29
a ja w ogole od poczatku tych zdjec nie widzialam...
opolanka   psychologiem przez przeszkody
14 lutego 2009 07:09
Przy okazji - jest prośba,aby takie foty, ktore się nie wyświetlają, kasować samodzielnie.
I nie wklejać tych samych zdjęć do różnych wątków.
Wklejać je z głową, niekoniecznie 11 na raz.
I panować nad wielkością, bo one się potem długo ładują, pomimo tego, że same się zmniejszają.
A ja mam pytanie - nie jestem biegła informatycznie zaznaczam. Mam problem z umieszczaniem zdjęć we wszystkich możliwych PB, imageshack, fothost itp, itd - odkąd właśnie usiłuję, żeby mi te strony automatycznie zmniejszały zdjęcia na forum.
No nie chcą tego robić za cholerę, pomimo, że mają taką opcję. Nie mam czasu na instalowanie i bawienie się PS, czy czymś takim.
Czy jest gdzieś jakaś normalna strona, która nie robi takich ceregieli, bo mnie szlag trafia. Do wątku ankowego wstawiłam zdjęcie prawie miniaturkę, nic nie widać, to bez sensu.
Proszę kogoś o pomoc.
O imageshack zrobił mi właśnie łaskę i jedno się udało  😀 ale to przypadek.
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lutego 2009 10:09
Photobucket jest łatwy w obsłudze pod tym względem.

Możesz wybrać rozmiar zdjęć w jakim mają być załadowane na serwer:


lub zmienić rozmiar już po załadowaniu:
Najlepszy sposób jaki znam aby szybko zmniejszyć zdjęcie do rozmiarów nam pasujących to zrobić to w Paincie 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lutego 2009 10:53
Mając kilka/kilkanaście zdjęć do zmniejszenia łatwiej bawić się w Paintcie niż wybrać rozmiar i kliknąć upload? 😎
Pursat - ja zawsze tak robiłam i wcale nie potrzebowałam do tego PS czy coś , pokemon mówi że nie będzie się w tym bawić , a skoro teraz w photobucket jest taka możliwość więc pewnie zmniejszałabym tak :-)
Najlepszy sposób jaki znam aby szybko zmniejszyć zdjęcie do rozmiarów nam pasujących to zrobić to w Paincie 😉

Tylko przy tym zabiegu jakość zdjęcia drastycznie spada, jeśli robi się to w Paint'cie
hmmm . potrzebuje pomocy ...;/ z Picasa Web Album jak wstawić tutaj ?
bo link jest bardzo długi i nie wiem co usunąć a co zostawić. prosze o pomoc.

http://picasaweb.google.pl/lh/photo/SCdK63GqOyFtKTvFzzZZqg?feat=embedwebsite



http://picasaweb.google.pl/zapnijsie/PapieryIrysa?feat=embedwebsite

Wprowadziłam poprawki kosmetyczne, bo linki się rozjechały. /o.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
12 kwietnia 2009 14:24
Zapnij sie to żaden problem

Otwierasz zdjęcie, klikasz prawym przyciskiem, wybierasz właściwości

kopiujesz adres URL, który się tam pojawia i wstawiasz między [ img ] a [ /img ] (bez spacji pomiędzy nawiasami).

Proszę:

Pursat   Абсолют чистой крови
13 kwietnia 2009 08:26
Jak to jest ze zdjęciami wstawianymi do postu jako załączniki? Ich wielkość może być dowolna, nie ma jakiejś odgórnej granicy? Zostałam poinformowana przez jedną z moderatorek, że za załączniki przekraczające regulaminowy rozmiar nie należy się ostrzeżenie, bo nie spowalniają działania forum. Tylko co w takim razie z regulaminem? Po co jest w nim zapis o tym 800x800, jeśli można sobie wklejać duże załączniki? Albo trzeba ujednolicić regulamin albo umieścić tam odpowiedni zapis...

Mi rozmiary zdjęć nie przeszkadzają, mam szybki internet, więc mi to lata czy ktoś sobie wstawi małe czy duże zdjęcie... Ale mnie cholera trafia jak widzę, że mimo że jest regulamin, że jest przyklejony temat o rozmiarze zdjęć, to co chwilę się pojawia osoba wstawiająca wielkie zdjęcia... Ludzie, albo się nauczcie czytać, albo kupcie sobie okulary, ewentualnie zacznijcie patrzeć trochę dalej niż czubek własnego nosa...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się