Runnersi- czyli biegaj z nami :)

całego tematu nie dałam rady przeczytać, mam nadzieję, że się nie obrazicie na dwa głupie pytania 🙂
Jak Wy to robicie, że przebiegacie tyle km? Chciałabym zacząć i nie wiem jak, na więcej niż żółwi truchcik przez chwilę mnie nie stać.
Używacie jakichś opasek na telefon czy trzymacie go jakoś inaczej?
LatentPony   Pretty Little Pony :)
17 czerwca 2013 13:18
Wszystko przychodzi z czasem 🙂 ja na początku przebiegalam 300 metrów, potem zaliczylam maraton, a obecnie jestem w trakcie przygotowywania się do ultra 🙂 nic nie przychodzi z dnia na dzień, ale wszystko da się osiągnąć czasem i pracą. Powodzenia!

Z telefonem nie doradze, bo na krótkie wybiegania go nie zabieram, a na dłuższych mam go w pasie z bidonami. Na beskidy trzeba będzie się nauczyć biegać z plecakiem...
kto na irenie za tydzien? kto na swidrze 20 lipca?🙂
ja niestety ledwo ukonczylam ursynowski, najpierw potknelam sie na krawezniku na wyspece, ktora mijam nie wiem 200 razy... a potem sie calkiem z tetnem wysypalam i eh... za to moje szczescie(tak, bieganie laczy ludzi, piona Latent 😉 ) 300 ktorys🙂
Ja powróciłam do moich ulubionych 10 km, i muszę szybko zabezpieczyć kolano, a właściwie rzepke. Suplementujecie się czymś? Flexit dostanę dzisiaj, po biegu chłodzę kolana, może coś jeszcze mogę robić?

Ja na irenę, tylko pakiet muszę odebrać 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 czerwca 2013 14:22
LatentPony, za rok bieg rzeźnika?
zen, jak się nie boisz (w sensie, że nie przeraża Cię, że wdlug etykietki to dla psów) to zażywaj weterynaryjny preparat na stawy. Milion razy bardziej przyswajalny niż ten aptekowy, 100% naturalny, w syropku. Znajomy biegacz-wet stosuje, mówi, że te cuda z apteki to napchane wszystkiego: kolagen, róża, witamina C, a i tak nie przyswaja się.
Butelka 250ml kosztuje ok 120zł 😉 Jakbyś była zainteresowana to mogę nazwę zdobyć.


Będzie ktoś w sobotę na Nocnym Półmaratonie we Wrocławiu?  👀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 czerwca 2013 14:51
Mnie przeraża Irena Samsung przez pogodę jaką zapowiadają  😵

Dla mnie sezon biegowy jest w zimę jak temperatura jest zbliżona do 0, a jak pomyślę, że mam biec w 27 stopniach (a w słońcu pewno i więcej), to mam już ochotę umrzeć  😁

Ta koszulka na Irene jest obowiązkowa czy można biec we własnej? Bo jak można we wlasnej, to ja wezmę taką powycinaną jak się da  😁


Buffalo przyjdzie z czasem. znajdz sobie plan dla początkujących  😉 np. tu http://www.bieganie.pl/ lub tu https://treningbiegacza.pl/
Jara, poszukak nazwy :kwiatek: swoje dolegliwości konsultuję z wetem w pierwszej kolejności, więc łyknięcie końskiego dobrego specyfiku, nie będzie dla mnie problemem 😁
edytka, ja mam zaprawe po ursynowskim, patelenka w samo poludnie, skora mi z nog zeszla😀
tez planuje biegac w wycietej, co prawda czrnej, ale jednak wycietej, plastik z ursynowskiego biegu po prostu mnie zagotowal...
komfort termiczny mam w granicach 10-12 stopni, powyzej 20 po prostu sie gotuje.
Scottie   Cicha obserwatorka
17 czerwca 2013 16:22
Przyszła mi na maila informacja o Ladies Nike 22 czerwca. Wygląda to na She runs the night, ale bez biegu i w ciągu dnia. A co z biegiem? Ktoś coś wie?


Na facebook Nike Running Poland pojawiła się informacja, że wznawiają treningi She Runs The Night od jutra (Agrykola i Skaryszewski) i ostatni przypisany jest na 29 czerwca- więc pewnie bieg SRTN będzie w lipcu.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
18 czerwca 2013 07:27
LatentPony, za rok bieg rzeźnika?


Tak, za rok bieg rzeźnika z moim facetem, a już w tym roku, we wrześniu bieg 7 dolin i beskidy ultra trail. To będzie ciężki wrzesień 🙂

A do Płocka ktoś się wybiera? 🙂 http://www.plock.eu/pl/polmaraton_dwoch_mostow.html
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 czerwca 2013 07:31
LatentPony, no to za rok się widzimy! 🙂 Ja nie biegnę, ale mój facet będzie biegł, ale mam zamiar tam być! 🙂


W tym roku na biegu rzeźnika była masakra 🙂 Na zawodach w Kamiennej Górze poznaliśmy chłopaka, któremu Hubert pomógł biec przez sztolnie (chłopak wada wzroku -9) i jego brat właśnie wygrał rzeźnika z czasem ponad 9h 🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
18 czerwca 2013 07:33
Na facebook Nike Running Poland pojawiła się informacja, że wznawiają treningi She Runs The Night od jutra (Agrykola i Skaryszewski) i ostatni przypisany jest na 29 czerwca- więc pewnie bieg SRTN będzie w lipcu.


Fantastyczna wiadomość, jeszcze do tego wznowili akurat Park Skaryszewski, w sobotę biegnę! Spotkam kogoś?🙂
LatentPony   Pretty Little Pony :)
18 czerwca 2013 07:37
[quote author=Karla🙂 link=topic=26269.msg1804542#msg1804542 date=1371471849]
kto na swidrze 20 lipca?🙂
[/quote]

O, jakoś mi umknęło 🙂 Ja na świdrze, maraton. I namawiam chłopaka na bieg razem ze mną, ewentualnie na pół maraton 🙂

Edit:
Hurra, namówiłam na maraton 😀 Więc biegniemy razem  😅
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 czerwca 2013 09:28
radośnie poszłam biegać po 6:30, żeby uniknąć upału. nie uniknęłam  😂  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2013 09:43
My już w planie mamy kolejny bieg. Tzn ja zwiedzanie. 😁

I Ultramaraton Bieszczadzki
http://www.biegigorskie.pl/maraton-bieszczadzki/
30 czerwca she runs 😉
Latent to sie widzimy! ja 5ka, moje szczescie polmaraton, moj opiekun pomocniczy 10, kolezanka z grantu 10, dzieciaki  bieg dzieciowy😀
super z tym nike!!
ash   Sukces jest koloru blond....
19 czerwca 2013 15:46
Jestem zła! Nie zapisałam sie na SRTN  bo poprzedni termin mi nie pasował. Teraz mogłabym pobiec, a nie mam kurde pakietu startowego. Eh
No a ja 30 nie przyjadę do Warszawy. Bezsensu, jest mi przykro  😕 Muszę do nich napisać o zwrot pieniędzy.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 czerwca 2013 15:48
30 czerwca she runs 😉

kurka. nie  😕 gorzej nie mogli trafić, 30 jestem w Krakowie. Muszę zobaczyć czy mogę przesunąć powrót na jakąś wcześniejszą godzinę.
Ja akurat w ten dzień wyjeżdżam nad morze, więc też lipa. Szkoda, że nie zwracają kasy, chociaż części 😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 czerwca 2013 16:26
zen na facebooki są wpisy, ze ponoć kasę zwrócą.


***

Nowość! W ramach Maratonu Warszawskiego odbędzie się bieg na 5 km
rejestracja http://www.maratonwarszawski.com/registration/create
Jestem zła! Nie zapisałam sie na SRTN  bo poprzedni termin mi nie pasował. Teraz mogłabym pobiec, a nie mam kurde pakietu startowego. Eh

Z tego co widzę na nike running, można go odsprzedać innej dziewczynie, więc jak jesteś chętna to możemy to załatwić  😀
Wystarczy, że ja prześlę do nich maila z informacją o zmianie danych i gotowe. Mam koszulkę w rozmiarze S  😀
Ruda_H   Istanbul elinden öper
19 czerwca 2013 18:55
A mamy w grupie biegaczy triathlonistów? Może spotkam jakiegoś voltowicza w lipcu na MP w Mietkowie?
LatentPony   Pretty Little Pony :)
19 czerwca 2013 21:50
My już w planie mamy kolejny bieg. Tzn ja zwiedzanie. 😁

I Ultramaraton Bieszczadzki
http://www.biegigorskie.pl/maraton-bieszczadzki/
g

JARA!! Mi się nie podsyla takich rzeczy... hm... w październiku nie mam żadnych biegów... 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2013 21:54
O zobacz tu jakie widoki na tym ultramaratonie !  😁
http://www.biegigorskie.pl/trwaja-zapisy-na-ultramaraton-bieszczdzki/
Uff - właśnie wróciłam z jakiś 6 km . Duszno... ale ja na szczęście jestem ciepłolubna. Planowałam biegać jak najdłużej się da, ale nie myślałam, że dotrwam do 9 miesiąca  🤔wirek:.
LatentPony   Pretty Little Pony :)
19 czerwca 2013 22:37
O zobacz tu jakie widoki na tym ultramaratonie !  😁
http://www.biegigorskie.pl/trwaja-zapisy-na-ultramaraton-bieszczdzki/


O nie, wpisowe nie dla mnie 🙂 Za Beskidy Ultra Trail na 85 km płaciłam 70 zł, a za trzy biegi na festiwalu biegu 7 dolin płaciłam (łącznie!) 45 zł. A tu wyjeżdżają ze 150 zł... Nie ma mowy niestety.
Zen, czy mówiąc o preparacie flexit, masz na myśli nutrend flexit drink? Czy wedle zaleceń pijesz go na czczo? i jak szybko po nim można jeść? Wybacz laickie pytania :kwiatek:
olenka, tak, piję go na czczo, jest średnio smaczny, dla mnie za słodki. Jem ok.pół godziny po wypiciu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się