Styl western (dawniej kącik)

smartini   fb & insta: dokłaczone
08 września 2016 13:47
Nique, dzisiaj akcja odgruzowania, irokeza nie będzie :P
Wichurkowa   Never say never...
08 września 2016 14:27
Nique miał usuwane narośla na ściągnie i zostały zrosty które przy stopie mogły by popękać...
Wyleczymy ropę w kopycie, wywerkujemy się i zabieramy do roboty. Wprawdzie bedzie mocno w kratkę, bo się wyprowadzam i chwilę zajmie zanim konia dowioze ale bedziemyr robić update z treningów 😉

Daleko emigrujesz?  😉

Wichurkowa co to za kantar i skąd?
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 września 2016 14:47
maluda, tylko z Torunia do Krakowa 😉
No, odległość robi wrażenie.  😉
Livia   ...z innego świata
08 września 2016 15:00
Wichurkowa, cudny ten kantar! Sama moim sprawiłam fioletowy i błękitny 😀

maluda, to Waldhausen Hearts, KLIK 🙂
Dzięki!
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 września 2016 15:25
maluda, mała wielka przygoda :P
Wichurkowa   Never say never...
08 września 2016 16:06
Kantar ze sklepu Animalia ,firmy Waldhausen 🙂
Wichurkowa uroczy <3 Chyba sprawię Jackowi na Walentynki. Miałam już nazbierany hajs na ogłowie, ale... Jak to zwykle bywa trzeba było nakupić preparaty na kopyta :/
BTW lonżujecie na hali?
Kantar ze sklepu Animalia ,firmy Waldhausen 🙂

Dzięki!
Podobają mi się kantary w takim stylu, ładny wzorek i piękny kolor.
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 września 2016 18:22
Waldhausen ma fajne rzeczy, ja mam cudowną, butelkowo-zieloną derkę osuszającą *_*
Pokaż!

Ja lubię tą firmę. Mam ich derki siatkowe, sprawdzają się. Kantary również, ale inny model niż Wichurkowa
Właśnie przeglądam sobie stronę Waldhausen, a konkretnie dział western i znajduję...

KACZUCHĘ DO KĄPIELI W STYLU WESTERNOWYM <pomiędzy snafflem, a siodłem>

http://www.waldhausen.com/reitweisen/western/bath-duck-western.html
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 września 2016 18:31

w rzeczywistości jest ciutkę bardziej zielona i naprawdę ma taki połysk  😍

jak się w końcu zbiorę do kupy i zrobię Bułce logo to ją haftniemy. A co, będziemy się wozić rekreacyjnie z personalizowaną  😀iabeł:
A co, będziemy się wozić rekreacyjnie z personalizowaną  😀iabeł:


Bogatemu zabronisz? :P BTW nie chciało by Ci się zrobić mojemu Kawowemu Jackowi logo z filiżanką Cappucino? 😀

Edit: Myślę o tym już od dłuższego czasu 🙂
Ja też chcę logo!  🤣

Właśnie przeglądam sobie stronę Waldhausen, a konkretnie dział western i znajduję...

KACZUCHĘ DO KĄPIELI W STYLU WESTERNOWYM <pomiędzy snafflem, a siodłem>

http://www.waldhausen.com/reitweisen/western/bath-duck-western.html

Mi ten link nie działa.
maluda 😀

Co najważniejsze w opisie jest: "Makes squeeky sounds"  😅
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 września 2016 18:37
haha ;D to dajcie mi się uporać z zaległymi rzeczami :P (głównie zdjęciami)
.
haha ;D to dajcie mi się uporać z zaległymi rzeczami :P (głównie zdjęciami)


Trzeba było o logo nie wspominać, to by nikt nie chciał 🙂 A teraz się nie uwolnisz!  😀iabeł:
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 września 2016 18:40
Nique, damn it :P
Edytowanie postów już nic nie da 🙂 Co się raz zobaczyło, już się nie odzobaczy xD

Zrób swojej Bułce logo bo chcę go zobaczyć i zamówić dla swojej 😀
Parsknęłam śmiechem na widok tej kaczki.  🤣
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 września 2016 18:51
Nique, jak chcesz próbki, to trochę zrobionych quarteowych już mam na koncie :P
Kaczkę podobną kiedyś w Tigerze widziałam, tylko akurat z mamą byłam i kategorycznie zabroniła mi kupować... :/ w ogóle się nie zna :P
Wichurkowa   Never say never...
08 września 2016 18:59
Nique tak,lonżuje na hali. A co w tym dziwnego? 😀 (pytam z  ciekawości, nie że z ironią ;-))
Nique, jak chcesz próbki, to trochę zrobionych quarteowych już mam na koncie :P
Kaczkę podobną kiedyś w Tigerze widziałam, tylko akurat z mamą byłam i kategorycznie zabroniła mi kupować... :/ w ogóle się nie zna :P


Dawaj te próbki 🙂 Aczkolwiek ciekawi mnie co byś swojemu zrobiła 🙂
W Tigerze w ogóle są takie rzeczy <3 Ja mam stamtąd wielkie spinacze z arbuzem iiiiiiii... jakiś jeszcze owocem - zrobiły furorę w kancelarii xD

maluda no ja zareagowałam dokładnie tak samo, tym bardziej widząc ją w dziale "western riding" (nie wiem czy powinnyśmy się czuć obrażone  :???🙂.

Wichurkowa po prostu zauważyłam tendencję w tych nowych stajniach, z ładnym porządnym podłożem że nie wolno na hali lonżować, dlatego pytam 🙂 U nas np. nie wolno zbytnio lonżować - od tego jest lonżownik. W stajni obok wolno, ale tylko stęp i kłus. Jak chcesz galopować to na lonżownik (który tam akurat jest wątpliwej jakości więc jak nie ma właścicielki to i tak wszyscy lonżują z galopem włącznie na hali 😀).
Nie każą lonżować w trosce o podłoże?

Nie wiem, kaczka w sumie śmieszna. Ja bym ją tam zostawiła, bo może się okazać, że jej działanie polega na... odstresowaniu kupujących.  😁
To już kolejny raz, kiedy widzę ten kantar i będzie mój! Różowy!  😜
Mam problem. Otóż stanęłam przed trudnym wyzwaniem kupna siodła.
Koń w typie hucuła, około 137cm w kłębie; nie za szeroki nie za wąski - jakbym miała strzelać to z full qh; do wymierzenia oczywiście.
Ale niestety budżet niewielki, bo tak w granicach 3tys; siedzisko 15cali, więc i tutaj wybór okrojony. Jedyny plus to fakt, że nie potrzebuję tego siodła na gwałt, mogę szukać na spokojnie. Tylko pytanie - możecie mi coś doradzić/polecić?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się