Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
16 maja 2011 15:16
ChCh z trenerką...
A ja mam dzisiaj pozytywne nastawienie i chyba zdam z matmy. 💃

Nie nudzi się komuś i nie chce zrobić 10 zadań z fizyki? 👀
Arroch, 3 godziny chemiiii!  😍


3 godziny chemii, z Sorką, która ma 3 stopniową skalę ocen i generalnie nie uczy i gnębi wszystkich, super  😜
mils   ig: milen.ju
16 maja 2011 19:40
Jaka cisza zaległa. 👀
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 maja 2011 19:52
Bleee, jaka fizyczka każe samemu przerobić kinematykę?! 😤 To co, że przepadło 5 lekcji, tak się nie robi!!!
mils   ig: milen.ju
16 maja 2011 19:58
ChCh zaczynam lubić swoich nauczycieli... 😲
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 maja 2011 20:09
Mam do przerobienia 40s. ćw., miło co? 😎 Może ubzduram jej że myślałam, że trzeba było zrobić tylko pierwszy rozdział kinematyki??? Bo wątpię że kazała nam zrobić do KOŃCA ćwiczenia 🤔.
mils   ig: milen.ju
16 maja 2011 20:10
ChCh nie rób wcale, powiedz, że zostawiłaś w stajni. 😎
ChingisChan   Always a step ahead! :)
16 maja 2011 20:12
Muszę, nie warto tego ciągle odkładać. A może przyniosę jej na czw? Zawsze mi pozwala przynosić po terminie 😎.
.
mils   ig: milen.ju
16 maja 2011 21:27
EwuśCa ja jutro biję skok w dal. 🙂 Ostatnio było 3,9, w I klasie 3,6. Chcę dobić do 4m. 🙂
ja na 1 km mam koło 4.20 xD  😵 pewnie mogłabym szybciej... ale i tak zawsze przybiegam pierwsza  😁 Gdy już dobiegnę do mety i trochę ochłonę to zawsze myślę sobie, że za wolno  🤔wirek:


edit: skok w dal 3.70  🙄
3 godziny chemii, z Sorką, która ma 3 stopniową skalę ocen i generalnie nie uczy i gnębi wszystkich, super  😜


oł... nasza babeczka nie potrafi nauczyć - szczerze, ale chemia ma "to coś" przynajmniej jak dla mnie bo np. mojego zamiłowania do matematyki sobie nie wyobrażam jak na chwilę obecną.



ja też zawsze jestem pierwsza na mecie aczkolwiek czasu nigdy nie mierzyłam, nawet z głupiej ciekawości  🤔wirek:
Wolę krótkie dystanse bo na dłuższych się męczę  😁
Mimo wszystko jak przybiegam mam Saharę w buzi, nie mogę złapać oddechu, gardło mnie boli, mam wrażenie że moja pikawka za chwilę pęknie i nogi mi się trzęsą.Ale w sumie się nie dziwię bo nie ćwiczę, a jak są zawody to jestem pierwszą osobą do której się wfista uśmiecha
mils   ig: milen.ju
16 maja 2011 21:49
nopebow łał, na 1km? Dla mnie to niewykonalne. 😁 Umiem biegać tylko na krótkich.
pippi chemia ma to coś, czyli sód, który robi dziury w suficie. 😎
ja na krótkich jestem noga  🤣 Mam wrażenie, że chce szybciej, a nogi nie nadążają  😂 Ale ogólnie te konie coś dają, zawsze jakaś kondycja jest. Chociaż ja nie jestem też jakimś sportowcem. 😉
Kurde . Nawalone idiotki zalały nam cały pokój i wszystkie bagaże dryfują :\. Chwaliłam się, że mieliśmy 2 msc. w 70 na styl ?
POBUDKA!  🏇

Mam dzisiaj 4 godziny matmy  😍 życie jednak potrafi być piękne  💃

A jutro 3 chemie, 2 biologie, WOS, WOK  😵

4 godziny matmy ?! ja bym chyba nie wytrzymała, to dla mnie coś strasznego- ledwo wytrzymuję 2! 😀

ja na krótkich jestem noga  🤣 Mam wrażenie, że chce szybciej, a nogi nie nadążają  😂 Ale ogólnie te konie coś dają, zawsze jakaś kondycja jest. Chociaż ja nie jestem też jakimś sportowcem. 😉

mam dokładnie tak samo 😀
Haha nie mam zagrożenia z fizyki, a ze średniej wychodzi mi pała. 😂

Ja mam jutro 4 godziny matmy i jest to istna masakra. 😵
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 maja 2011 15:49
Haha ćwiczenia z fizyki trzeba było zrobić do kinematyki. 😎 💃
Małolaty z was się też w szkole śmieją jak oglądasz na przerwie katalog jeździecki i zachwycasz się niektórymi szmatkami? 🤔wirek:
mils   ig: milen.ju
17 maja 2011 16:22
ChCh nie, z reguły nie kupuję sobie magazynów jeździeckich. 😉
Małolaty z was się też w szkole śmieją jak oglądasz na przerwie katalog jeździecki i zachwycasz się niektórymi szmatkami? 🤔wirek:


no co Ty?! u mnie jak mam jakiś magazyn jeździecki to wszyscy się na niego rzucają żeby zobaczyć  😁

dziś mam pierwszą po dłuuuugiej przerwę jazdę z kimś z dołu  😲
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 maja 2011 16:49
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1012933#msg1012933 date=1305646753]
Małolaty z was się też w szkole śmieją jak oglądasz na przerwie katalog jeździecki i zachwycasz się niektórymi szmatkami? 🤔wirek:


no co Ty?! u mnie jak mam jakiś magazyn jeździecki to wszyscy się na niego rzucają żeby zobaczyć  😁

dziś mam pierwszą po dłuuuugiej przerwę jazdę z kimś z dołu  😲
[/quote]
No, niestety. Dzisiaj dziewczyny które kiedyś ze mną jeździły(o!) przedrzeźniały mnie "Och ach! Cóż za słitt czapraczek! Jaki mam kupić? Biały ze srebrną nutką? Czy szary z nutką chabrowego?" Hahaha. Boki zrywać :/. Najbardziej zabolało mnie to, że właściwie mówiły mi to moje najbliższe koleżanki.
niemiłek powiedz mi co Jared robi na twoim awatarze? 😎 Usiłuje sobie pacnąć miskę w twarz? 😂
edit
mils   ig: milen.ju
17 maja 2011 16:52
ChCh u mnie albo nikt by nie zwrócił uwagi albo próbowaliby zagadać o czym to jest itp. A potem za plecami by obgadali. 😀
niemiłek o, to powodzenia!
Po ponad 7 tygodniach stania w tym równo 5 na klinikach mój koń podaje zdrową przednią nogę  🏇 co prawda na całe 30 sekund, ale super, że powoli na złamanej zaczyna stawać  😍
Jadę z Kastorem do Niemiec do kliniki  💃 (może w końcu będzie wiadomo co mu jest) (oczywiście nie sama) i zobaczymy jak badania. Jeżeli wyniki będą takie, że nie będzie mu sprawiało większego problemu chodzenie pod siodłem to namawiam razem z mamą tatę na jego kupno  🏇 a jeżeli stwierdzą że o wiele, wiele, wiele lepiej mu będzie na łące to sprzedają go jego właściciele do Poznania na pastwisko i dla "towarzystwa" dla drugiego konia  😕
niemiłek powiedz mi co Jared robi na twoim awatarze? 😎 Usiłuje sobie pacnąć miskę w twarz? 😂



😉

jazda była... fajna. brakowało mi tego. a teraz padam na twarz ze zmęczenia
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 maja 2011 21:26
ChCh chłopak głodny był  😉
Kastorkowa   Szałas na hałas
17 maja 2011 21:28
Jadę z Kastorem do Niemiec do kliniki  💃 (może w końcu będzie wiadomo co mu jest) (oczywiście nie sama) i zobaczymy jak badania. Jeżeli wyniki będą takie, że nie będzie mu sprawiało większego problemu chodzenie pod siodłem to namawiam razem z mamą tatę na jego kupno  🏇 a jeżeli stwierdzą że o wiele, wiele, wiele lepiej mu będzie na łące to sprzedają go jego właściciele do Poznania na pastwisko i dla "towarzystwa" dla drugiego konia  😕


A myślałam ,że mam jedynego KASTORA n forum a tu niespodzianka
Hehe. Hurrraaa cieszmu się i weselmy bo Kastor ma jutro piąte urodzinki  💃
Kastorrra, licz się z tym że to jest nieuleczalne, ale można leczyć. Tak jak dziewczyny wspominały m.in. inhalacjami 🙂

Ja mam nadzieję, że wszystko pójdzie po waszej myśli i trzymam kciuki 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się