Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
19 maja 2011 18:03
idziosława no proszę cię! 🤬 Co to za podejście?
a ja nigdy nie miałam paska. ale w następnej klasie muszę mieć dobre oceny, w końcu 10 lat szkolnego opierdalania się wystarczy. ale paska nie miałam, a do liceum się dostałam. i mówią że u nas śmierdzi mózgiem  😁

Ja też nie miałam paska, ale w tamtym roku byłam uwaga: PRYMUSEM klasy IIa (tak, ten wysoki poziom u nas w klasie  :cool🙂

idziosława no proszę cię! 🤬 Co to za podejście?

W tym momencie nie mogę mieć innego, bo chciałam się dostać do jednego z lepszych liceów w Krakowie, ale już przygotowałam się na kopanie rowów.
ale się wkur... zyłam, bo mój bus nie jechał i zmarnowałam dzień  :/

ale przynajmniej siedzę z królisiem  😀

może zrobię zadania, pouczę się, przygotuję do szkoły... może  🤣

od 5 min próbuję wysłać tego posta i nie mogę bo ciągle coś piszecie! calm down  😁
Bądźmy optymistami!!!  🤣
Ja też tego nie mogę wysłać!
Bądźmy optymistami!!!  🤣
Ja też tego nie mogę wysłać!

Mam faceta realistę, stałam się więc podobna do niego, przykro mi.
mils   ig: milen.ju
19 maja 2011 18:11
Rodzice mnie wkurzyli. A raczej tata. Chodzę za nimi, żeby ten obóz w końcu załatwić, a ci mi walą warunki, że jak będą dobre oceny na koniec roku i: "że może poszłabyś pozarabiać na Stare Miasto? Nie było czegoś takiego?". :/ A było, że za 1 obóz mi płacą. Teraz milion warunków będą mi wymyślali. W takich momentach żałuję, że gram na skrzypcach - zarabianie. :/
Też to czasami czuje...  😵
Nie będę smęcić jak niektórzy tutaj, ale Kastorrra masz świetne oceny, superkonia, dach nad głową i pewnie wiele innych rzeczy, mils tak samo, i korzystaj z talentu. I wykorzystajcie okres podstawówka-gimnazjum póki go jeszcze macie, nie narzekać  🤬
mils   ig: milen.ju
19 maja 2011 18:14
Owszem, miałam iść sobie trochę pograć, może do Aachen zabrać dzięki temu więcej kasy, no ale niech oni tego nie przekładają na swoje widzi mi się! 😤
idziosława talent wykorzystuję dla swoich celów, ale nie podoba mi się to, że rodzice wykręcają się z umów i odkręcają kota ogonem. 😉
Ej, doceniajcie to co macie, naprawdę. Niektórzy mają duuużo gorzej.
idziosława pomyliłaś się!
Konia którego traktuję jak swojego chcą sprzedać i ja nie mam własnego konia!
Niedługo zawozimy Kastora do kliniki żeby stwierdzić co mu jest. Jeśli się okaże że da rade chodzić pod siodłem to możę wtedy go kupię ale jeśli stwierdzą że lepiej mu będzie na łące to go sprzedają  😵 załamię się chyba... Jestem tak do niego przywiązana, i wczoraj miał piąte urodzinki 💃
Za 3 min mam niemiecki!
To ja lecę!
ChingisChan   Always a step ahead! :)
19 maja 2011 18:22
Ja w tym roku na pewno nie będę miała paska. 🤔
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 maja 2011 18:22
[quote author=idziosława link=topic=30353.msg1015231#msg1015231 date=1305825345]
Ej, doceniajcie to co macie, naprawdę. Niektórzy mają duuużo gorzej.
[/quote]
true. true.
Cześć  🙂 Mnie w tym wątku jeszcze nie było  😡 tak żebym coś pisała.
W sierpniu dokładnie 27 skończę 15 lat.
Czarny Panie, takie młode, a tak zamula 😎


chyba bujnę się na Orange Warsaw Festiwal. ktoś się wybiera? w sumie jadę tylko dla spotkania z przyjacielem z drugiego końca Polski, ale... liznę jakiejś innej muzyki 😎.
Czarny Panie, takie młode, a tak zamula 😎

To do mnie?

Ja jadę na Opener'a  💃
nie rozkminiam jak możliwe jest nie mieć w gimnazjum paska (przynajmniej do 2 kl włącznie  😉  )...

ankers, ja chcę na OWF ale mi się pokrywa z innymi terminami no i dupa... będziesz na MCR?
idziosława co ma czerwony pasek do dostania się do liceum? Szczerze mówiąc nie widzę związku.

Czeka mnie teraz godzina w napięciu. Mama wróci po zebraniu. 👀
ogólnie, do małoletnich zamulaczy. zdrowe jesteście, raka nie macie, za to jesteście w posiadaniu wszystkich kończyn i odnóży. czego jeszcze do szczęście potrzeba? 😎

może też wybiorę się na Openera, ale tylko gdy ciotka da mi darmowy bilet. inaczej szkoda mi kasy, muzyka w moim odczuciu słaba. nawet namiot Fendera tu nie pomoże.

niemiłek, powinnam być. robię zlot ze starymi znajomymi, kiedyś wszyscy się jaraliśmy MCR xP
idziosława co ma czerwony pasek do dostania się do liceum? Szczerze mówiąc nie widzę związku.

Ponieważ, do różnych liceów są różne progi punktowe, im lepsze oceny - tym więcej punktów, za pasek jest +5.
ogólnie, do małoletnich zamulaczy. zdrowe jesteście, raka nie macie, za to jesteście w posiadaniu wszystkich kończyn i odnóży. czego jeszcze do szczęście potrzeba? 😎

Ja nie narzekam, tylko mówię że zawaliłam  😎
Takie punkty to nic. Według mnie nawet nie warto się specjalnie na pasek wysilać. A u mnie w tych lepszych szkołach było tylko nawet +2, więc to już w ogóle.
niemiłek, powinnam być. robię zlot ze starymi znajomymi, kiedyś wszyscy się jaraliśmy MCR xP


zazdraszczam  😉

a tak tematycznie do Twojego posta to u mnie ciągle leci MCR - Cancer  😁
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
19 maja 2011 19:04
Cześć  🙂 Mnie w tym wątku jeszcze nie było  😡 tak żebym coś pisała.
W sierpniu dokładnie 27 skończę 15 lat.

Hejka🙂
Małolaty nie zamulać...🙂
mils   ig: milen.ju
19 maja 2011 19:05
Yeah! Jadę na ten obóz! Chyba, bo nie ogarnęłam, co facet do mnie mówił. 😁
A ja nadal nie wiem które LO wybrać, w ogóle to kiedy się logujemy ;>?
Arroch super, że już lepiej! Same dobre wiadomości dzisiaj. U mnie koń już zdrowy pawie. 🙂


[quote author=idziosława link=topic=30353.msg1015196#msg1015196 date=1305823566]
Arroch super, że się układa 😀
[/quote]

Dzięki laski  💃 mam nadzieję, że we wtorek będzie grzecznym konikiem i da sobie łupkę założyć, dzisiaj wetka mi opowiadała, jak stwierdziłam, że coraz grzeczniej stoi - że ostatnio dęba im stanął i przeciągnął kilka metrów po boksie  😁
Kupię Ci na urodziny nową nogę dla Badzia!

Tak na serio to nie wiem co Ci kupić ;P.
mils   ig: milen.ju
19 maja 2011 20:07
Ech... No i kiszka...
Co jest mils?
mils   ig: milen.ju
19 maja 2011 20:16
idziosława trzeba będzie zakuwać teorię. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się