PSY

Moje bąble też już wiedzą co to śnieg 😅












W sobotę 6 tyg skończyły- poważne psy 😎
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 stycznia 2010 11:38
RaDag   😍 obłędne są!
szał!!  😜 ile już mają? pięknotki!
cieciorka   kocioł bałkański
25 stycznia 2010 12:55
Alvika, może przyklej na scianie przy legowisku jakies pvc? łatwiej bedzie sie zmywac.
RaDag, ale rosna!!!!
[quote author=k_cian link=topic=32.msg456678#msg456678 date=1264422638]
szał!!  😜 ile już mają? pięknotki!
[/quote]

Tak jak napisałam pod zdjęciami 😉 w sobotę skończyły 6 tyg.

Są przecudne i przekochane- to fakt, ale obłęd i szał to dla mnie zawsze będą dorosłe brie 💘 😍 😜












polonez  przyznam, że nie. lubię jego kłaki  🤣

RaDag  cudowne są  💘
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
25 stycznia 2010 17:22
cieciorka, próbowałam - nie zdaje egzaminu, bo na taśmie dwustronnie klejącej odpada pod wpływem ciężaru, a montowanie na stałe odpadło z przyczyn wizualnych (trzeba by tak wszystkie ściany zrobić, bo pies przenosi sobie posłanie tam, gdzie mu wygodnie i uwala się na kolejnej ścianie...).
Stąd idea legowiska niemobilnego (bo dużego).
Jadę dziś do jeszcze do Zoo Dragona, podobno Sławek coś mi tam wynalazł "dużego". Zobaczymy...
RaDag - z takich to jest dopiero skubania tego śniegu  😀 piękne maluchy!
eee- ja nic nie skubię. Same odtajają na kocykach, potem tylko koce zmieniam. Albo jak mają zalodzone łapki to do wanny- minutka i po sprawie.
Ale najczęściej chodzą po prostu o 6 rano i w nocy na dłuższe spacery- jak jest dobry mróz to śnieg nie jest wilgotny i się nic a nic nie łapie.  😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 stycznia 2010 18:07
Zjawiskowe psy! Chyba je wrzucę do mojego top 3 w rasach  😍
A jakie są brie z charakteru?
Juz myslalam, ze moje problemy zwiazane z wyborem rasy psa zostaly rozwiane.
Dzisiaj spadla mi jak z nieba 5 miesieczna suczka, strasznie wyglodzona, ale bardzo mila.
Niestety moja mama upiera sie przy psie z rodowodem.
W sumie ma racje bo wie czego sie po takim psie spodziewac, ale ...
'Znajda' zbadana przez weta jest zupelnie zdrowa, narazie mieszka w stajni,
a tak bym chciala ja zabrac do domu - no coz  🙄
Zjawiskowe psy! Chyba je wrzucę do mojego top 3 w rasach  😍
A jakie są brie z charakteru?


Niesamowicie plastyczne i empatyczne. Jak wychowasz tak masz- tchórz, pies obrończy, dogoterapeuta, zwariowany agilitowiec, pies spacerowy. Ja mam na razie 3 i każdy inny 😉
Więcej na pw.
Tulipan - namawiaj mamę namawiaj, takie znalezione kundle to skarb, sama mam dwie i są mega wdzięcznymi psami, poza tym są fajne bo nie powtarzalne 😀

Ale oczywiście psa z rodowodem też bym nie odmówiła wszystkie są kochane i wspaniałe.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
26 stycznia 2010 07:45
Znajomy wynalazł nam legowisko - 150x120, z tworzywa.
Pies nieufnie obwąchał to-to, na polecenie zapakował się do środka z mocno cierpiącą miną... ale rano ponownie znalazłam go w środku  😍
super !! Trzymam kciuki żeby się zakochał w legowisku 🙂
Przekopywałam neta za czymś sensownym w tym rozmiarze o jakim mówiłaś, zdawało mi się że widziałam sporo... i szok, pustka :/
wyklep psisko mocno i wyczochraj za uszkiem
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
26 stycznia 2010 08:18
Sama wyczochrasz, jak wpadniesz w odwiedziny!
Pies w ramach zimowego refurnishingu noszonego kożucha doświadczy dziś kolejnej godzinnej sesji z odkurzaczem. Trzy sesje tygodniowo  i do wakacji nie będziesz się bała położyć na nim ręki  😎
Pomocy! Moja dożyca zaczęła podjadać sobie ze stołu, jak nikogo nie ma w pobliżu, zaznaczam, że nigdy wcześniej jej się nie zdarzało, nawet by o tym nie pomyślała, a dziś odnotowałam 6 przypadek. Macie jakieś pomysły skąd to się mogło wziąć i jak sobie z tym radzić?
dempsey   fiat voluntas Tua
26 stycznia 2010 11:57
dziewczyny aale fajne briardy i male i duze!

a ja zapodam scenke.
sasiadka, posiadaczka kundelka niskopodlogowego imieniem Figa. od zawsze marzyla o potomstwie (ach jaka ona madra, nawet sobie nie wyobrazasz..). na moje mniej lub bardziej delikatne sugestie, ze to bez sensu, mowila: ale ja mam dla nich wszystkich juz z gory domy, i sama sobie zostawie jednego, jakie "bez sensu"! i tatus taki sliczny, no zupelnie  jak Figa (tatus podobny kundelek..)
no nie przetlumaczysz
a najbardziej przeszkadzaja sasiadce nasze bidy ze schroniska. po co, na co . stare, brzydkie ( :???🙂 itp.

i maz do nich zaglada dzisiaj, biega rzeczona Figa z odrosnietym przychowkiem (a jakze, urodzila 8, rozdane oprocz jednego), przychowek jest prawie tak szeroki jak dlugi, naprawde mozna by talerz postawic na grzbiecie. maz nie wiedzac co rzecz, zagail: o jaki mily. na to sasiadka wypalila:
"widzisz! jaki sliczny wyrosl! a wyscie wzieli takiego starego rupla! po co bylo brac, mogliscie ode mnie.."

no i tak. poki nie bedzie obowiazku sterylizacji, poty pseudohodowla bedzie sie miala jak najlepiej.
http://www.radiozet.pl/Wiadomosci/Polska/Zobacz-jak-uratowali-psa-ktory-dryfowal-na-krze

normalnie cud. a jak pomysle o tym co przezywal ten pies, lzy mi leca.
Moze nienormalna jestem.


to ja się tu przypomne z moją, już nie dwójką a trójką schroniskową 😉
Brutus ok.12 lat, Figa 7 miesięcy, Tosia ok. 5 lat
Mój Malamut trochę urusł od ostatniej wizyty w tym wątku 😉 Dlatego postanowiliśmy się przypomnieć :]
Jak Remusek spędza czas w temperaturze -20:




http://www.radiozet.pl/Wiadomosci/Polska/Zobacz-jak-uratowali-psa-ktory-dryfowal-na-krze

normalnie cud. a jak pomysle o tym co przezywal ten pies, lzy mi leca.
Moze nienormalna jestem.


Weszlam na ten wątek, żeby o tym samym napisać. Widziałam dzisiaj w Faktach tego pieska. 130 kilometrów przedryfował! Masakra! Biedny piesek! Ale z hepiendem 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
27 stycznia 2010 00:43
ja tez o nim słyszałam- najbardziej się dziwię, że nie skoczył do wody i nie próbował plynąć. mam nadzieję, że wróci do domu, w koncu dryfował tak od soboty!


Arroch, chyba zima mu się podoba! 🙂
jakieś krótkie łapy ma :P
Dziękuję wszystkim  :kwiatek:

Ps. Bosko wyszły sesje waszych psiaków na śniegu  😜
Arroch cudny psiak!
ile ma?
masz zdjęcie przy człowieku?
Świetne te Wasze foty na śniegu.Moja niunia sznaucerka,wyleci za drzwi na siusiu i zmyka do domu,za to druga niunia foksterierka może spokojnie zastąpić bałwana.Wytarza się w śniegu i wyczekuje przed bramą potencjalnych ofiar do obszczekiwania.
sznurka ma rok i jakieś 2 tygodnie :]
najnowsze przy człowieku mam niestety z września 🙁 i to z moją młodszą siostrą:


ale w weekend postaram się o jakieś nowe zdjęcia :]

cieciorka on kocha zimę, jak śnieg spadł to jak wyszedł na dwór zrobił z 10 kółek po ogrodzie :] a teraz do domu wchodzi tylko jeść i jak już mu naprawdę bardzo zimno jest... 🙂
Arroch, super wyglada
ma chyba dłuzsze kudły niz moja, moje baby nawet przy -30 spały w budach i nie zdawały się w ogole nic robić z pogody...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się