PSY

incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 czerwca 2009 13:03
AnetaW wilk 😜 😎
zaba   żółta żaba żarła żur
05 czerwca 2009 13:11
[quote author=Olcia_93 link=topic=32.msg269015#msg269015 date=1244201588]

jak myślicie czy ten kundelek z wyglądu jest podobny do jakiejś psiej rasy ? tylko jakiej ? koleżanka twierdzi że troche podoby do Goldena ale mi nie wygląda jakoś 😉 ciekawi mnie po jakich moze byc psach.

[/quote]

hmmm...możliwe,że gdzieś w którymś jego pokoleniu jakiś golden się przewinął,ale nie byłabym tego tak do końca pewna...  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
06 czerwca 2009 15:20
Zmęczony cattle to szczęśliwy cattle !


Wojenka - CUDOWNY !!!  😜
Bloom super-men  😍





omg.. polonez - zakochałam się!  😍
dempsey   fiat voluntas Tua
07 czerwca 2009 15:13
polonez, prawie jak fryz  😀
k_cian -  :kwiatek:

dempsey - hihi do fryza to jeszcze nikt nie porównał mojego psa  💃

pozdrowionka  :kwiatek:
polonez, super psiak 👍

pamietacie moje przeboje z psem? otoz w koncu (mam nadzieje) nasza sunia zostala poprawnie zdiagnozowana. zle zareagowala na ostatni antybiotyk, prawie przestala jesc, pila jak smok i generalnie nie ruszala sie prawie w ogole. udalo sie ja w koncu 'wepchnac' bez kolejki do super lekarza i mamy diagnoze:

idiopatyczna ropowica owczarka niemieckiego 😵

jak jej czyscili uszy, to myslalam ze z litr wysieku wyciagna.. spodziewalam sie, ze psica odstawi cyrk, a ona az nadstawiala uszyska, mruczala jak kociak. dostala zastrzyk, serie do powtorzenia, i odpukac- zmiany znikaja, pies powoli zaczyna przypominac wesolego psiaka i oby nie bylo nawrotu.
w domu w koncu nie smierdzi, pies dostal specjalny szampon, wiec zostala wyszorowana i w koncu widze swiatelko w tunelu.

jak ogarne zdjecia, to wam wstawie jak wyglada ta cala ropowica. generalnie nasz pies prawie nie mial skory za uszami, wszystko wyzarte. brzuch to w ogole czarna skora, miejscami sina z zaogniona czerwienia 😵
zen - dzięki  :kwiatek:

super że z psiakiem już lepiej!!
dawaj fotki  😅
polonez- rewelacyjny super-men  😍

a to mój pogromca wszystkich kapci 😵


Ostatnie bombowe. Taki słodkie spojrzenie  😍
niestety to spojrzenie prawdziwego chochlika... 🍴
śliczny psiuń 🙂 zakochać sie idzie 💘
jaaaki boski żuczek!

zen, lepiej późno niż wcale, ostatnio osłabia mnie niemoc wetów.. 
Precelem i Polonez
boskie psiaki!
Precelek Boskie dzieciątko, ale wierzę że mały diabełek.... :emoty327😀wa lata temu też miałam takie samo dziecię a teraz urosło i powoli poważnieje 😉
[quote author=k_cian link=topic=32.msg271794#msg271794 date=1244558853]


zen, lepiej późno niż wcale, ostatnio osłabia mnie niemoc wetów.. 
[/quote]

mnie tez, zwlaszcza ze podobno ta ropowica to typowe dla owczarka (bardzo czesto spotykane i rownie czesto zle diagnozowane)- stad w ogole nazwa tego 'zjawiska'. nie wiem dlaczego zaden wczesniejszy lekarz na to nie wpadl? od 3 lat krece sie po roznych wetach, roznych lecznicach i nikt, absolutnie nikt nie wpadl ze to moze byc to 🙁
znowu sie pojawiamy 🙂 udało się ją w końcu obfocić to jestem 🙂
Precelek, _kate -  :kwiatek:

Precelek - ślicznota dawaj więcej fotek malucha  😅

czipsy  😜







zen dobrze że już jasne, trzymam kciuki by raz na dobre problemy zniknęły

polonez, omg jaki kołtun z małego  😁 genialne masz czipy 🙂

będę musiała coś pstryknąć naszej gwiazdeczce, rośnie jak na drożdżach i mam nieodparte wrażenie że szaleje na moim punkcie  👀 bo ja na jej totalnie  😁

powooooli się uczymy, nawet małe adhd w towarzystwie psów zaczyna potrafić się skupić na mnie 😅 co prawda na chwilke ale jednak  😁

jedyny problem w tym, że uwielbia turlać się w trawie.. ćwiczymy chodzenie przy nóżce a ona raptem się rozproszy i babach, plackiem, do góry łapkami i zadowolona.. jak mam reagować na takie numery ?  🙄 jakieś pomysły?


Wczoraj ze Zbójem (KONTRA z Kuźni Championów) zdaliśmy Egzamin na Psa Obrończego z ilością punktów 272/300 🙂
Najlepiej poszło nam oczywiście posłuszeństwo, ale z obrony i śladu też jestem zadowolona.

W klasyfikacji pokonała nas moja mama z czarnym Rinem Tivio (co zresztą jest "po Bożemu" bo jest on dłużej szkolony, jest starszy i obrona jest jego pasją)- 286pkt/300

ONy odpadły zdyskwalifikowane 😂
Także briardy górą 😅

Kontra również zdała testy psychiczne z wynikiem 15/15 możliwych punktów 💘
RaDag, gratulacje 🙂
no i niunia doczekała się zdjęć 🙂









a takie to to było malutkie i słodziutkie 😍


ale ma bombowego dzika 😀
sienka, do tego, że wygląda, ten dzik jeszcze chrumka 😎
ooo lubie takie zabawki bardzo 🙂 tylko u mnie maja krotkie zycie 😂
k_cian prawdziwy pies na dzika 😎
świetne focie- szczególnie pierwsza klimatycznie wyszła...

Moja Kontra wczoraj pięknie egzaminy pozdawała a dziś jej brat Kwazar na tym drugim Śląsku PT zaliczył :kwiatek:
192pkt/200 z oceną doskonałą, I lokata na 12 psów.
A to Kwazar:
k_cian - ale wyrosła niunia  😜  😍

RaDag - gratki  😅 😅 :kwiatek:

Pozdrawiam

polonez,  :kwiatek:

radag - raz jeszcze gratuluję! piękne psisko 🙂

sienka mam stałe dojście do dzików, mogę załatwić 😉 takiego miał nasz rottweiler i go uwielbiał, takiego samego wybrała Toska mając do wyboru kilka zabawek jak poszłyśmy na zakupy.. więc musi coś w tym być  😉 tylko małe adhd już mu kilka miejsc rozpruło  😁

najlepiej na wczorajszym zjeździe - każdemu przydzielono zadania, doszło do nas : a Toska... to osobny przypadek, my zajmiemy się koncentracją i wyciszaniem 😁
no i tak większość nam właśnie upłynęła 😉 na próbie utrzymania na sobie jej uwagi 😉 ciężko było na początku ale jak już się udało to pracowała pięknie - i chodzenie przy nóżce, i oddawanie zabaweczki, chodź do mnie i siad.. jest coraz lepiej  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się