PSY

Poszukuję dobrego hotelu dla psów w Gdyni i okolicach.
zuza   mój nałóg
18 czerwca 2014 14:00
Jara cudowne zdjęcia !a Ziva urodzona modelka  💘
Watrusia jak tam rekonwalescent ?
dragonnia też rozumiem,u nas 05.08 minie rok 🙁 i też się cieszę,ze zdecydowaliśmy się na kolejnego psa
halo a jak tam Twój "potwór"-dobrze pamiętam,że masz wielkiego młodziaka?

Mój młodzieniec dziś 7 mieś.kończy.Braliśmy go jak miał 5 wydaje mi się,ze to było kilka dni temu 🙂
Erman


pomocnik w ogrodzie


czasami uszy jak u słonia a czasami ich nie ma 😉
zuza jaki fajny 😀 a dużo urósł przez te 2 miesiące czy raczej nie?😉
Zuza zakochana jestem w tej rasie  😍 boski
zuza   mój nałóg
18 czerwca 2014 15:58
Zora90 Dzięki.Wg moich "pomiarów" to około 4 cm.Nie ważyłam go po przywiezieniu ale był szczuplutki i głównie na masie przybrał

angelika95 niestety on tylko "w typie" .Ale właśnie wcześniej znałam kilka i bardzo mi się podobały /pasowały.Mam nadzieję,że młody będzie podobny charakterem.
zuza fajny młodzian! To jest doberman czy gończy polski? (nie znam się totalnie, nie bić) - edit, doczytałam: to w typie jednego czy drugiego? Czy zadnego? 🙂
JARA - boskie te zdjęcia, co tu dużo pisać! Btw - można ot tak wejść na teren tej kopalni?
halo - Hipster 😀 zarąbiste imię 😀


My jutro wyjeżdżamy na psi długi weekend z krakowskimi przyjaciółmi  😅 będą z nami dwie porządne lustrzanki, także będzie z czego wybierać na bloga.
Tak w ogóle zarezerwowaliśmy sobie już wstępnie nowego chodziaczka - z tej samej hodowli, z której mamy Szardi, czyli Vita canina 🙂 Przewidywane narodziny ok 10.08  😎

Zuzu ale bardzo bardzo w typie : D
zuza, śliczny, życzę wam dużo spędzonego ze sobą czasu i wymiziaj go ode mnie. Będziesz miała dużo pociechy z dobkowatego.
dziewczynka

Co prawda to Gdańsk, a nie Gdynia, ale nie są to duże odległości http://www.canac.pl/
zuza   mój nałóg
18 czerwca 2014 16:53
Hiacynta pseudo doberman.Udanego wyjazdu.Fajnie,ze Szardi będzie miała towarzysza 😉
angelika95 mam nadzieję,ze jak najbardziej w typie 🙂 ale nawet nic nie wiem o jego rodzicach
CuLuLa oczywiście wymiźiam.I powiem Ci,że gdy zdecydowaliśmy się na niego to przeczytałam wszystkie Twoje stare posty na temat Tasmana  :kwiatek:

A gdzie "nasze" maluchy,na pewno już sporo podrosły- k_cian,RaDag nie obijać się i zdjęcia wstawiać

niestety tylko czas leczy rany po stracie przyjaciela.. siły dziewczyny  :kwiatek:

zuza uwielbiam ten długi nochal dobciowy! Dorasta Ci chłopak 🙂

JARA mega fota! Gdzie taki bieluśki piasek znaleźliście?? Wygląda trochę jak jakaś egzotyczna plaża 🙂

A u nas cóż.. dzieci otwierają oczka, zaczynają słyszeć, łazić na 4 chwiejnych łapkach 😉 Powoli zaczyna się podgryzanie rodzeństwa - póki co najczęściej za pyszczki się łapią. Jutro będą miały po 3 tygodnie już.. Jak ten czas leci niemiłosiernie!
Zdjęć za dużo nie mam aktualnych... czekam na ładną pogodę i jak zaczną eksplorować otoczenie tak konkretnie i będzie dużo lepsze oświetlenie, czyli igraszki na zewnątrz. 😉

A teraz śpiąca królewna


Muszę koniecznie cyknąć żółtą bo ma przez całą szyję wielkiego wichra i sierść sterczy jej na wszystkie możliwe strony.  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2014 09:01
Hiacynta, można wejść 🙂
k_cian, kopalnia kaolinu na Dolnym Śląsku 🙂


słuchajcie szukam psa najlepiej suczka i najlepiej szczeniak do 6 miesięcy w typie dużego psa ale nie owczarek raczej bernardyn , może ktoś coś słyszał ? oczywiście pisze tu o kundelku ale ważne żeby było to duże psisko . I najlepiej okolice Szczecina woj zachodniopomorskie


Na wsi pod Łowiczem (okolice Łodzi) są takie psiaki do adopcji, matka już została sprzedana.

Jara możesz mi wysłac jakieś namiary tel adres ?
Pixie w kopalni kaolinu 🙂 Miejsce wylansowane przez Bułe. Mam nadzieje, że niedługo odbędzie się wspólna sesja naszych białych dziewczyn.





JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 czerwca 2014 20:48
Najlepsza jest ta parka w tle na pierwszej focie 😂


Ja od siebie dorzucam Pixelinę, która próbuje zagryźć Maszę 😉
Pixie z zemsty za zapusty kadr ukradła im bukiet  🤣
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 czerwca 2014 21:00
Dziewczynka masz absolutnie genialnego tego psa!!! 😍

Co tam się w ogóle dzieje na tej pierwszej focie w tle? 👀
plener ślubny, para tapla się w wodzie  😀
Genialne ostatnie zdjęcie, "mina" Maszy mówi za siebie  🤣
zuza   mój nałóg
19 czerwca 2014 21:45
dziewczynka ślicznota z niej i sądząc po zdjęciach trochę ją "wyciągnęło" do góry
k_cian ale już mają długie futerko.A taka biegająca banda na pewno będzie bardzo fotogeniczna 🙂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
19 czerwca 2014 22:08
dziewczynka, JARA, zdjęcia cudne.

Dziękuję Wam za słowa wsparcia.
dziewczynka jak pluszak wygląda 🙂

Dzieciaki rosna jak na drozdzach, sierść też :P I zęby 😉 Pierwsze jedzenie mleka z michy i pierwsze poważne foty za nami 😉











i mała żółta pankówa 🙂

maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 czerwca 2014 11:28
k_cian, nic, tylko je schrupać! Przecudowne!

A ja poproszę kciuki za moją Lisiczkę - coś się nam biodro popsuło 🙁 wieczorem zaczęła popiskiwać, dziś też piszczała przy wstawaniu/ kładzeniu się. Pani doktor póki co zlokalizowała miejsce bólu, zaordynowała przeciwbólowe i obserwację. W najlepszym wypadku - nadwerężenie. W najgorszym - czeka nas rentgen i może się okazać, ze coś jest pęknięte. Tak to jest, jak pies ma ADHD, na spacerach lata jak latawiec, koziołkuje, spada, wpada... Latka lecą, 6 już na karku, stawy pomału już nie te, a w głowie dalej siano...
Chodzi normalnie, trucht/ galop normalnie, załatwia sie i je też normalnie. Mam nadzieję, ze nie trzeba będzie nic ciąć 🙁
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
22 czerwca 2014 08:42
zuza, piękny ten Twój mlodziak, aż miło popatrzeć
Bylby moze ktoś zainteresowany 5kg (4,9) Taste of the wild Pacific Stream? Do odbioru w częstochowie, wysłać też możemy. Karma z worka 6,kg, dobrze przechowywana.
zuza   mój nałóg
22 czerwca 2014 11:47
dragonnia dziękuję bardzo.Powiem Ci ,że po tym jak odszedł od nas Toudi w sierpniu zeszłego roku postanowiłam,ze na razie koniec z psami.I wytrzymałam do marca 🙂
Erman jest całkowitym przeciwieństwem Toudiego i z wyglądu i z charakteru ale odkąd jest Er to mogę bez łez patrzeć na zdjęcia Touda
tu taka wspominka
Toudi 2000r-2013


k_cian "rozetka" jest super 🙂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
22 czerwca 2014 15:13
zuza, no to witam w klubie konsekwentnych :-) Ja nawet byłam podziękować Weterynarzom, a Pan Tomek wtedy powiedział, że niedługo pojawię się z jakimś maluchem. I miał rację, bo 22 sierpnia przedstawilam ekipie lecznicy Draco.
dziewczynka - Pixeloza jest boska! Musicie mieć z niej niezły ubaw, superkula!
k_cian - ależ ten czas leci, małe już zaczynają przypominac flaty 🙂

A tu taka fotka na szybko z wypadu na Jurę z ekipą Psiokręconych:


Oj strasznie czas leci! A dzieciaki teraz nabrały tempa i to serio szokujące jak jeszcze rano trzymały się w kupie kiedy wyniosłam je na trawkę.. a popołudniu się rozlazły i zaczęły włazić radośnie we wszelkie krzaczki  😵

Hiacynta to biedronkowa przeszkódka? Robicie coś więcej pod kątem agilty? 🙂

zuza bo to zawsze tak działa. Mam nadzieję, że z końmi jest łatwiej. 😉

maleństwo jak biodro Lisiczki?



mamy oczka najsmaczniejsze :P

[img[/img]http://a różowa wędrowniczka idzie zwiedzać świat 😉



maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 czerwca 2014 06:44
Znów się rozpływam 🙂

k_cian, dziękuję za pamięć. Na szczęście wychodzi na to, że tylko się, pierdoła saska, ponaciągała gdzieś na spacerze, jest już wszystko w porządku, jeszcze na wszelki wypadek dwa dni leków i będzie po sprawie. Ulżyło nam konkretnie, bo już miałam wizję kliniki, kroplówek, szwów i innych "atrakcji". Lilacza oczywiście nic to nie nauczyło, po pierwszym zastrzyku musieliśmy pojechać na zakupy, kanapę zastawiliśmy stertą gartów, żeby broń boże nie wskoczyła i się nie doprawiła... Wracamy, a pies, nie mogąc się umościć na siedzisku, wyleżał się... na oparciu. Taka chora, tak nie mogła skakać 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się