Tragiczna śmierć re-voltowej Oli [*]

Jeśli ktoś zdecyduje się zająć wyborem i kupnem, to ja, tak jak pisałam, pieniążki zbiorę.

http://www.scob.art.pl/36.html
trzynastka   In love with the ordinary
17 września 2010 16:32
Dziewczyny z tego co wiem, to ona jeździła z TayMir i były koleżankami. Chyba najlepiej do niej napisać z tym wieńcem.


slojma   I was born with a silver spoon!
17 września 2010 16:36
też sądzę, ze najlepiej będzie jak zajmie się tym jedna osoba. Zresztą nie wiadomo kiedy pogrzeb co i jak
pogrzeb odbyl sie dzisiaj z tego co mi wiadomo od przyjaciolki ze Zbroslawic..
Pogrzeb Oli odbyl sie dzisiaj w Kosciele Świetego Józefa w Zabrzu. Rodzina nie chciała wieńcy, tylko wiazanki z białych kwiatów. Wszyscy zwiazani z jeździectwem byli w galowych jeździeckich strojach.
noen   A story of a fighter of our human race
17 września 2010 16:40
czyli w sumie się spóźniłyśmy 😕

['] bo nic innego nie umiem napisać
my_karen   Connemara SeaHorse
17 września 2010 16:45
[']
noen   A story of a fighter of our human race
17 września 2010 16:46
Pogrzeb Oli odbyl sie dzisiaj w Kosciele Świetego Józefa w Zabrzu. Rodzina nie chciała wieńcy, tylko wiazanki z białych kwiatów. Wszyscy zwiazani z jeździectwem byli w galowych jeździeckich strojach.


wymarzony pogrzeb - jeśli coś takiego ja pogrzeb można sobie wymarzyć  🙁 straszne że chcąc uratować kota, sama zginęła ...
O Boze.. [']
W obliczu takiej tragedii nasze problemy, z pozoru wydające się końcem świata, to pikuś.

Współczucia przede wszystkim dla rodziny.
masz zupełną rację, nic dodać nic ująć ...
Biedna 🙁 .... ciekawe co się z koniem stanie, gdzie trafi   🙁 ja się zawsze o to boje, że jak coś mi się stanie to konia sprzedadza byle gdzie  🙁


Z tego co wiem leidi była dzierzawionym koniem, wiec sadze ze nic zlego jej sie nie stanie.
jakoś tak dziwnie, była na re-volcie, 9.09, już nigdy jej nie będzie ...
W takich chwilach uzmysławiamy sobie, jakie to wszystko kruche i nietrwałe.
[']
Kurde.....aż jakoś tak ściska gdzieś wewnątrz.  🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 września 2010 17:23
skonczcie dziewczyny. pogrzeb juz byl. A znicz czy wieniec zycia Oli nie wróci


Teraz to Ciebie trochę poniosło. Życia jej nie zwróci, ale gest, że na internetowy świat koniarzy też zbliża.
Nie poniosło. Tyczylo sie to rozpoczynajacej sie pyskówki. Nie samego faktu dawania takich rzeczy.
[*]
najważniejsze pomodlić się za Nią  😕
kwiaty i znicze nie wróci Oli życia, ale jeśli chcą się ludzie zbierać to zbierać, zbierać i dać pieniążki fundacji
kwiaty i znicze nie wróci Oli życia, ale jeśli chcą się ludzie zbierać to zbierać, zbierać i dać pieniążki fundacji

na pewno Ola by się ucieszyła  🙁
Jakie te życie jest paskudne, umierają tak młode osoby, które maja przed sobą całe życie, a mordercy, gwałciciele itp. chodzą po świecie i maja się dobrze...
[']
konisiee, idz nabijac posty gdzies indziej. skad wiesz z czego by sie ciszyla a z czego nie? usznauj jej pamiec i zamilcz.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 września 2010 17:42
[*] taka młoda... jejku 🙁

Wyrazy ogromnego współczucia dla rodziny... 😕 🙁
konisiee, idz nabijac posty gdzies indziej. skad wiesz z czego by sie ciszyla a z czego nie? usznauj jej pamiec i zamilcz.

sądzisz, że wieniec, który kilka dni, będzie się trzymał, a potem zwiędnie i na śmieci jest lepszy ? szanują Ją i Wasze zdanie, piszę co mi na myśl padnie.
Averis   Czarny charakter
17 września 2010 18:01
konisiee, no właśnie, jednak proponuję poczekać aż owa myśl dojrzeje.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
17 września 2010 18:06
na wieniec jest już za późno ale nie czujecie, że powinniśmy zrobić coś aby uczcić jej pamięć ?
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
17 września 2010 18:12
Zgadzam sie z tobą Euforia_80 jak najbardziej mimo że jej nie znałam strasznie mi przykro, ze jednego dnia ktoś jest drugiego dnia już go nie ma, takie sytuacje dają wiele do myślenia.. 😕
noen   A story of a fighter of our human race
17 września 2010 18:13
[quote author=Euforia_80 link=topic=32765.msg709559#msg709559 date=1284743209]
na wieniec jest już za późno ale nie czujecie, że powinniśmy zrobić coś aby uczcić jej pamięć ?
[/quote]

masz racje o tym pisałam, ale zostałam zjechana przez hypnotize 🙁
noen to samo :{ w sumie nie wypowiadam się, bo cokolwiek powiem to lincz :{
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się