Koniki polskie

Notarialna, tak, Kubuś trenuje nas i przy okazji kilka innych osób z mojej stajni 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 czerwca 2010 16:57
Nawet nie wiesz jak ja ci zazdroszczę! 😜
no proszę jaki ten świat mały 🙂😉 a skąd znasz Kubę? (może byc pw, żeby nie robic offtopu)
Jedzie może ktoś z was w tym roku do Wojnowa na WKKP??
był koś z was w zeszłych latach?? Szukam czegoś na ten temat ponieważ wybieramy się z 2 koników i chce wiedzieć czego można się spodziewać

Fotki dzieciaków , z którymi pracuje 🙂
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
06 lipca 2010 09:30
Tak ja bylam w Wojnowie na WKKP p. Niedbalscy organizuja te zawody z wielka pomyslowoscia od przechodzenia przez mostki konczac na bramce z kurtyna 🙂 Niestety  tym roku mnie nie bedzie 🙁
Zaspa89, super koniki 🙂. Prawie jak nasze stadko ;D. Ja też chciałam wybrać się gdzieś z moim grubaskiem, ale niestety od nas wszędzie daleko.
A był ktoś na ścieżce w Jaśle? Macie może jakieś fotki?
Jakby tu zacząć... No cóż, jestem tu nowa  😡..
Po pierwsze: galopada_ ubóstwiam Twojego konika!  👍  😍
Po drugie: Wstawię zdjęcia konika polskiego, w sumie nie mam się czym chwalić, kn niestety nie mój, rekreant  :emot4:
Opiekuję się nim, nazywa się... Bolek.  🤔wirek: No cóż, jest cudowny.  💘 Teraz odpoczywa na wakacjach 😎. Wałaszek, 5 lat.
Oto i ten wariat:

Na padoku, brudny koń to szczęśliwy koń.  😀

Hehe, mały ćpunek. 🙂

A tutaj "braciszek" Bolka - Lolek.  😂
Może troszkę opowiem o nich?  👀
No więc oboje zostali wykupieni z rzeźni przez Stajnię Agmaja. Przyjechały z taką otyłością, że siodła się z nich zsuwały.  🤔wirek:
Papierów nie miały, więc imiona do wymyślenia - Pasztet, Gruby i Grubszy, itepe. W końcu przylgnęło do nich Bolek i Lolek. Lolek znalazł już prywatnego właściciela, Bolek natomiast nie. Oczywiście, ja jestem chętna, ale ekhm... Chcieć a móc 😀
Mam nadzieję, że nie zanudziłam. Od sierpnia pracujemy z Bolkiem na lonży bo nie umie chodzić na jednej :/ Jakieś porady, jak go nauczyć? Na dwóch chodzi ładnie, a na jednej wchodzi do środka. Bata boi się jak nie wiem co i chyba powinnam tu wkroczyć z naturalem (?). Za jakiekolwiek błędy przepraszam 😀
montana   małopolskie
12 lipca 2010 22:56
nasz zaprzyjaźniony konik polny był ostatnio na wojnie 🙂 Niezawodny wierzchowiec !

[img width=400 height=300][/img]

[img width=400 height=300][/img]

[img width=400 height=300][/img]
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
13 lipca 2010 19:31
Myszowate są super! 😅
Coś gaśnie nam wątek. Koniarze na wakacjach?  😁
galopada_, zdjęcia, proszę zdjęcia!  🙇
montana, śliczny, jak się nazywa? chodzi na ogłowiu bezwędzidłowym, bo niedowidzę?  😉
Ja wstawię jeszcze Bolka 🙂
Bo szczery uśmiech to podstawa!
galopada_   małoPolskie ;)
16 lipca 2010 19:21
prosze, troche nowosci  😉








Dziękuję, dziękuję!  😅
Pięknie skaczecie.  😍
Jaki rekordzik?  😉
galopada_   małoPolskie ;)
16 lipca 2010 19:28
e nie, tym razem nizej skakalismy  😉 mysle ze 110-115?
Mój gruby ma chwilowe roztrenowanie z powodu świetnej pogody.

Galopada, super! Mój za bardzo skoczny niestety nie jest...
Sisisa - swoje zdolności też ma ;D chociaz starruszek, pewnie dlatego taki myszaty ;D / znając mój stopień geniuszu pewnie nikt nie zrozumie tego żartu ;D ;P




galopada  😍
Wisienka, co to za kucyś? Jaki rodowód, ile latek i  w ogóle opowiadaj ;D.
😉).
Ma na imie Orkan, ma  7 lat, matka Oksana, ojciec Markus
Od maja tego roku wałach 🙂
Choruje na astme, niestety.
Chyba widziałam go kiedyś gdzieś w ogłoszeniach, ale wtedy był ogierem do tego z licencją[?], czego został wykastrowany?
Tak,tak, ale to było daaawno temu.
I w skrócie wyglądało to tak, że pan u którego stał chciał sie go pozbyć, ale że go polubiłam to został, no i teraz jesteśmy sobie razem 🙂
Ooo Wisienka, jak ja dawno Was (hmm, no jego 😉 ) nie widziałam 🙂 Schudł?

A myśmy z bułanym wystartowali w pierwszych zawodach. Niestety poza konkursem 🙁 ale no cóż, pierwsze koty za płoty 😉
W 50-tce wszystko na czysto, ale zdecydowanie za wolno. Hehe, ja się jednak jeszcze nie przekonałam do szybkiego galopu. Mam wbity w główkę zebrany galop ujeżdżeniowca 😉
Jechaliśmy też 70. Wyszło na czysto i w dobrym czasie. Była dogrywka. Trenerka kazała mi jechać jak najwięcej skrótami. hehe, nadal się z siebie śmieję, bo wszystkie przeszkody pojechane na skróty, czyli zazwyczaj skakane na ukos, lub z miejsca wyszły na czysto, a mieliśmy zrzutkę na jechanym na wprost okserku.  🙄 😂
bo myszate dbają o swoje tyłki i się ratują ;D!!!
jasnowata oj, schudł i to strasznie! 😀
ma teraz długą grzywę i wgl całkiem inny koń ;p

gratulacje,gratulacje ;d ważne że próbujecie 🙂
Ponawiam moje pytanko. Był ktoś w Wojnowie?? Potrzebuje jak najwięcej info osób które były i wiedza dokładnie co jest.
Dobre duszyczki pomóżcie
[[a]]http://www.konikpolski.pl/index.php/imprezy/pokaz/20/13%20i%2014%20sierpnia%20%22IX%20[[a]]Święto%20Konika%20Polskiego%22%20i%20180-lecie%20założenia%20wsi%20Wojnowo..html
Aby ruszyć troszkę ten temat dodaje pare foci
a pózniej jak dostane zdjecia z X święta Konika Polskiego to też cosik dożuce
A tak to powiem że było fantastycznie super atmosfera genialni ludzie  😅
Polecam jak najbardziej


1i 2 Tryton
3i4 Odys nasze stajenne Ogry
Konikowcy, był ktoś w ubiegłych latach na ŚCIEŻCE W JAŚLE?
Chciałabym pojechać z Grubym, a czasu już niewiele na przygotowania, chodzi mi o rodzaje przeszkód i w ogóle jak coś takiego wygląda od strony zawodnika 🙂.
Happiowa   córka grabarza
23 sierpnia 2010 07:53
to ja się pochwalę że pojechałam ujeżdżenie ze srebrnej odznaki na koniku polskim na 8,00 🙂
chyba na pontonie  😎
w ktorym oczywiscie plynal haflinger revoltowy zakupiony na aukcji!!! viva hafi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się