Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

Zorilla, bardzo fajne.
Mógł przynajmniej siodło ściągnąć  😁 Ludzie to mają pomysły.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 października 2013 14:44
Gdzieś na FB trafiłam na komentarz osoby, która ponoć zna faceta i konia - 4 letni ogier, pierwszy raz zabrany w takie miejsce  😵

Zorilla, a ktokolwiek od Was się wybiera?
Ronin.   Każdy orze jak może.
26 października 2013 16:38
Facella, tylko ja sie tak bawie wiec chyba slabo z innymi uczestnikami 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 października 2013 13:27
Eee szkoda... Ale na jakieś Jaroszówki liczę (-;
Siwy i Monty Roberts:
sandrita, na tym filmiku są przynajmniej dwa konie. Około 0:29jest siwek z ciemnym czaprakiem (i stoi bardzo spokojnie), a przez cały film jest głównie gniady/skarogniady z jasnym czaprakiem. Ale o co chodzi z tymi zarzutami prokuratorskimi?
Mówili o tym ostatnio w "Sprawie dla reportera": http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/29102013/12854113 ostatni reportaż.
Nie ma żadnych zarzutów. Koń był myty pod niskim ciśnieniem, bez detergentów. Może nie było to szczególnie przemyślane ze strony właściciela, ale nie było żadnego zagrożenia dla zdrowia zwierzęcia więc żadnych zarzutów mu nie przedstawiono.
Nigna   Warto mieć marzenia...
31 października 2013 13:57
mtl : z całym szacunkie...., to co widać na filmiku to moim zdaniem żadna sztuka... Po 1 co siwy ma na pysku ? Dobrze widzę że to jakiś patent ? Koń nie wszedł do przyczepy dzięki jego magicznym umiejętnością kontaktowania się z czterokopytnymi ,tylko dzięki masie zastosowanych patentów( ogromna przyczepa której nigdzie u nas nie znajdziesz praktycznie... barierki ograniczające możliwość ucieczki no i to co ma na pysku... choć być może to tylko tak dziwnie wygląda). Zresztą twój siwy wcale wyglądał na konia który panicznie boi się załadunku. Raczej na uparciucha który chce postawić na swoim.Widziałam już takie trudne konie które próbowano ładować... Ciekawe jak sobie poradziłby z koniem który dębuje, kopie i rzuca się na wszystkie strony podczas załadunku. Patent na pysku, ani te barierki pomocnicze by mu nie pomogły.
Nigna *sukces = udalo sie, w niektorych przypadkach moglo sie nie udac (moze sukces to za mocne slowo)
Siwy owszem, jest uparty, ja sobie z nim nie moglam poradzic wiec poprosilam o pomoc. Panele sprawe ulatwiaja, ja wczesniej ladowalam siwego majac ogrodzenie z boku i z tylu ale nie udalo mi sie osiagnac tego bez pomocy czegos z boku/z tylu. Patent na pysku to dually halter. Moze nie mam konia zabójcy, ale problem z nim jest, niestety... 
Nigna   Warto mieć marzenia...
31 października 2013 14:18
mtl: Ciesz się że nie masz : D Chciałam tylko powiedzieć że jestem rozczarowana sposobem w jaki Monty osiągnął cel , po prostu spodziewałam się czegoś innego, w końcu to Monty Roberts !  I siwy wchodzi teraz normalnie do przyczep na podwórku ?
Nigna Mysle ze czas zainwestowac w przenosne ogrodzenie  😁
Nie wiem czy wchodzi, jeszcze nie mialam okazji sprawdzic, bo jeep w naprawie. Wspominalas o wielkosci przyczepy, ja mam wieksza i dalej sie nie udawalo...
Chcialabym miec konia ktory tak nie wchodzi  😁
Chcialabym miec konia ktory tak nie wchodzi  😁


ale dodalam filmik siwego jak wchodzi, filmiku jak nie wchodzi niestety nie nakrecilam (wyjazd na zawody na przyklad)  👀
Spoko, smieje sie 😉
Wierze ze nie wchodził bez Montyego 😉
Zorilla nie obrazilabym sie gdyby teraz zaczal normalnie wchodzic, milo byloby pojechac gdzies na zawody  🍴
Czy tylko mi nie podoba się styl jazdy tej osoby? 😲




To tak dla przykładu 😉
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
02 listopada 2013 12:05


Dzień z życia małego stadka🙂
Źle by to o Tobie świadczyło, gdybyś rozumiała 😉

edit:
wczorajsze sztuczki 😉
[[a]]http://m.youtube.com/watch?feature=share&v=gxVlxT_x-f0&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DgxVlxT_x-f0%26feature%3Dshare[[a]] ja pierdo**...chyba nigdy nie zrozumiem takich ludzi. 🤦


Jezu! Nie da rady tego obejrzeć. Co oni robią? W jakim celu? To jakiś "sport"???

Obrzydliwe.
Gillian   four letter word
02 listopada 2013 18:41
Misiek69, sport nie sport - lepiej! POKAZY. Pokazy ludzkiej durnoty 🙁
Misiek69, sport nie sport - lepiej! POKAZY. Pokazy ludzkiej durnoty 🙁


Ale co oni pokazują? Jakiś chód konia? Przecież to nie tolt. Co oni tym koniom montują pod kopytami? Beton? Przecież to sk.......stwo w każdym calu. Jeszcze to tłuczenie orczykiem. Masakra.
Takie coś montują:



Najbardziej mnie zastanawia jak te biedne, wynaturzone konie mogą się komukolwiek podobać. Amerykanie mają dziwne gusta i dziwne rozrywki...
Mimo, że mam duży szacunek do amerykańskiej myśli technicznej, jeżdżę amerykańskimi samochodami i uważam ten naród za bardzo twórczy, to po tym co tu zobaczyłem spokojnie mogę określić niektórych z nich jako poj@#ów.
Jezu, masakra, nie byłam w stanie obejrzeć do końca. Takie cos powinno być zakazane
Nie wiem jak to skomentować, ale trzeba przyznać że wykop z zada ma :   
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się