Nasza twórczość fotograficzna cz. II

madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 marca 2014 19:39
na drugim koń ma wieeeelki łeb. na ostatnim tło jest blee.
dla mnie są w ogóle dość dziwnie cięte, ale ja się nie znam 😉
Facella, ostatnie tylko jakoś nie trafia do mnie, reszta super 😉 A tej miotły to bym nawet nie zauważyła, gdybyś nie napisała 😁

edit: W sobotę lecę na koncert, przetestuję wreszcie 35mm tam gdzie chciałam, ale pewnie słabo mi to wyjdzie 🙄
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 marca 2014 12:51
Najlepszego z okazji Dnia Kobiet! 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 marca 2014 13:22
mad, bo ten koń jest ogólnie wielki  😁

smartini, u mnie jest trochę nieostre, nietrafione w punkt, jakby FF...

Portrecik, niestety słońca było za mało:

Próbowałam całkowicie wyczernić tło, ale wyglądało to zbyt nienaturalnie, to zostawiłam tak i nie wiem... Tym razem miotła i kabel usunięte  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 marca 2014 13:54
Facella, f miiiiinimalnie uciekł, do tego kompresja picasy i o... http://www.photoblog.pl/dubowik/165555925/najlepszego.html tu ździebko lepiej bo nie 800px. Ostatnio coś się nie dogaduję z żadnym portalem, ew deviantart, i szczerze mówiąc to szlag mnie już trafia -_- po puszczeniu kilku zdjęć do druku i porównaniu sobie jakości z portalami aż mi się odechciało cokolwiek w siec wpuszczać xD

fajny model, szkoda, że uszka uciekły w czerni, no i wodze... ale to mój fetysz ;P
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 marca 2014 13:59
Fotoblog je trochę wyprał z kolorów, ale faktycznie jakościowo nieco lepiej.
U mnie uszy widać wyraźnie, to chyba kwestia monitora 😉 Też chciałam bez wodzy albo przynajmniej z wodzami na szyi, ale wtedy nam uciekał  😁
smartini   fb & insta: dokłaczone
08 marca 2014 14:02
no niestety, jak nie ostrość szlag bierze to kolory, a jak nie kolory to kontrast. So sad :C

no u mnie się trzeba przyjrzeć ale całkowicie też nie zniknęły 😀

jak ucieka, to jedna wodza, albo lina na szyję (mój ulubiony patent) i heja wymazujemy stempelkiem ;D
nie żeby było z nimi źle, ja po prostu mam manie. Jak portret to portret, bez frędzli :P


ta sama kobyłka i 'niewidzialna' lina na szyi ;D
Jedno z dzisiejszych koncertowych 🙂
facella - juz pisalam na fotoblogu, oprtret sliczny
w ogole coraz ladniejsze zdjecia robisz
smartini, dopiero zobaczyłam na facebooku, że to Kalina. Nie poznałam zupełnie 😀 Piekne 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 marca 2014 14:04
Cierp1enie, dziękuję. Mam dokładnie odwrotne wrażenie - jakbym się cofała 😵
zdaje Ci się!
Ta sesja z Mozartem po prostu super 🙂
ta wcześniejsza też świetna

Musimy się kiedyś zgadać i sobie nawzajem porobić jakieś fotki 🙂 jak fotograf fotografowi 🙂 bo wszystkie moje są jakby robione kalkulatorem :P
smartini   fb & insta: dokłaczone
10 marca 2014 22:56
dzięki Libeerte 🙂
Cariotka   płomienna pasja
11 marca 2014 18:08
dziś udało mi się uchwycić wiewiórkę🙂 zdjęcie nie zachwyca ale jestem dumna z siebie że mi nie uciekła 😁
Cariotka, Fajneee 😀

Gdzie jest mswid? 👀
Cariotka   płomienna pasja
11 marca 2014 18:12
Libeerte dzięki🙂 nie mam weny zupełnie. Robienie zdjęć koniom zupełnie mnie już nie cieszy🙂 bo ciągle te same pyszczki 😁 dlatego cieszę się że chociaż wiewiórka się trafiła. Moja mało sprawna ręka nie była na to przygotowana 😉
Mi się podoba 😀 Ja też często mam "spóźniony zapłon" jak coś fajnego zobacze 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 marca 2014 18:58
Musimy się kiedyś zgadać i sobie nawzajem porobić jakieś fotki 🙂 jak fotograf fotografowi 🙂 bo wszystkie moje są jakby robione kalkulatorem :P

Daj mi tylko wyzdrowieć  😁
Ja się chyba zdjęciowo wstrzymuję do momentu, aż się pojawią jakieś listki na drzewach i zielona trawa, bo mnie zaczyna trzepać od braku ładnego tła. Jedni lubią żółtą trawę i badyle, można zrobić ładne zdjęcia na takim tle, ale ja zdecydowanie wolę bardziej wiosenny klimat.
Jest już coraz pieknieeej, piękne słoneczko, niedługo będzie świetna wiosna i piękne zdjęcia przy okazji 💃
smartini
Piękne to zdjęcie, właśnie się zastanawiałam jak sobie poradziłaś z ogłowiem/linką. Modelka po prostu 100% mój typ  😍

Ja miałam ostatnio taką modelkę ♥
armara - rany  😍 pozazdrościć!!!

Facella - zdrowiej zdrowiej, bo konie czekają, a zielone listki już niedługooo  😜 też na nie czekam
smartini - super parka.
Jak dla mnie jest trochę za "blade", ale wszystko inne jak dla mnie bomba!
Kastorkowa   Szałas na hałas
12 marca 2014 11:42
Takie ciepłe wakacyjne.

a ja mam cos zupełnie innego - mamy stowarzyszenie amatorów fotografów i co roku organizowany jest wernisaż i jest wystawa fotografii wykonanych na temat zadany przez naszą "matkę założycielkę"🙂 fotografie bardzo amatorskie (różne osoby są w stowarzyszeniu, niektórzy mają po 40-50 lat i teraz zaczynają swoją przygodę z fotografią) ale ogólnie dla mnie to strasznie fajna inicjatywa - pretekst żeby się spotkać, napić szampana, coś stworzyć i cieszyć się że własne zdjęcie w dużym formacie wisi na ścianie🙂 w tym roku temat to "Malowane fotografie" - celowo poruszone, rozmyte, ale tak, żeby daly fajny efekt. Mi na razie udało się stworzyć coś takiego🙂 chciałabym wykonać serię (nawet dla siebie) ale muszę łazić po lumpeksach a tam nie ma tego czego potrzebuję:|

madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 marca 2014 14:52
Fajny paw! Zrób więcej 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 marca 2014 15:40
Breva o kurczę, jakie super!  😍
abre   tulibudibu
12 marca 2014 15:54
Breva, baaardzo dobry ten paw 🙂 Działaj dalej 😀
Breva, jest moc!  😍
Wrzuć coś jeszcze!
dzięki😀 na razie mam tylko jego - tak naprawdę to apaszka z pawiem i kwiatkami. teraz poluję po ciucholandach na jakies inne ptasio-wzorzyste chusty i może uda się coś jeszcze zrobić🙂
armara: Przecudna ta Twoja modelka  😍 Jak ją dorwałaś?
Breva:Świetny pomysł, zdjęcie genialne  😜

Cavaliada 2014  😉
3 dni walki z obiektywem  😀







Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się