Nasza twórczość fotograficzna cz. II

szemrana mam 7.0 CE
natchniuza dzięki za opinię
trzynastka   In love with the ordinary
11 listopada 2010 23:18
xxflygirlxx - pokaż oryginał 😉 może być pw  :kwiatek:
ninevet poszło. 😉
salto piccolo, polecam Ci tego pana http://www.pozytywna.pl/
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
13 listopada 2010 09:17
Pamietam ten watek jeszcze ze starej Volty, jeden z moich ulubionych  🙂 Lubie ogladac wstawiane tu zdjecia  🙂
Ja ostatnio nie mam czasu na robienie zdjec  🙁 Udalo mi sie znalezc takie:




juliadna   siwek czarnogrzywek <3
14 listopada 2010 20:07
a ja się pochwale kilkoma moimi 😀










juliadna: pierwsze fajne, tylko okropnie krzywe, może je wyprostuj. Poza tym drugie jest fajne.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
15 listopada 2010 16:18
ok od prostowane

juliadna
Bardzo fajny klimat na ostatnim 🙂

Minimalistycznie
[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/jesien%202010/arcona-1.jpg?t=1289858381[[a]][/img]

I trochę jesieni

[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/jesien%202010/arizona7-1.jpg?t=1289858530[[a]][/img]

[img][[a]]http://i560.photobucket.com/albums/ss42/armara/jesien%202010/arizona5-1.jpg?t=1289858530[[a]][/img]
armara, piekne swiatelko mialas🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
16 listopada 2010 07:16
dzięki wielkie😀

armara śliczne są , mają coś w sobie !!
armara: 3 razy cudo!
viikaa - podoba mi się drugie zdjęcie z zebrami.
Pomysł na tyle ciekawy, że mi się do tej dupci uśmiechnęło lekko 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 listopada 2010 18:06
A co o tym sądzicie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 listopada 2010 18:34
doobry pomysł (;
Czy to koń czy nie koń? Szaro za oknem więc zdjęcie też szare 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 listopada 2010 20:53
abre, uszy ma jak osioł... q;
natchniuza
Oj tak, chyba to był ostatni tak piękny dzień w tym roku

juliadna, larecherche
:kwiatek:

abre
Świetnie zapozował  😁 Dokładałaś ziarno, czy jest oryginalne ?
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
18 listopada 2010 23:34
Jak bardzo do D? 😉
się podoba się
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
19 listopada 2010 12:59
Zuziasta - ale super !! 
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 listopada 2010 18:00
A ja mówiąc szczerze, nie bardzo chwytam tą fotę.

Nie czaję celowości kompozycji, linii, które nigdzie nie biegną, nigdzie się nie spotykają, do niczego mnie nie prowadzą, tylko spychają mój wzrok ku górze kadru, gdzie nie czeka na mnie nic ciekawego. Ostrość wcale nie sprawia, że skupiam się na tym miejscu kadru, bo ta czerń, biegające linie i bałagan sprawiają, że mój wzrok skacze szukając czegokolwiek na czym może się zatrzymać. I niestety nic. nawet jak już się zmuszę, żeby spojrzeć na to ostre serce zdjęcia to szczęka mi ku dołowi nie opada.



Z okazji jesieni odkopałam foty z mojego pierwszego plenerku z nikoniarzami. To już ponad dwa lata temu. czas leci.
Od jakiegoś czasu staram się ogarnąć bw, ale efekty są średnie. jeszcze dużo czasu minie, nim uda mi się wypracować własny styl.

Strzyga, mleko Ci się rozlało 😀
Ja też walczę z b&w, z lepszym i gorszym skutkiem. Próbuję działać bez masek, tylko merdając przy suwaczkach poszczególnych kolorów. Doskonale spisuje się w takich momentach możliwość zmiany balansu bieli... Czasem, dla fotografii b&w lepiej jest, gdy niebo jest zielone 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 listopada 2010 19:57
abre, próbowałam nie stracić informacji w czerniach i wyszło mdło. Ale powiem Ci szczerze, że dół mi się podoba. To w sumie 3" naświetlania, więc woda obmywająca brzeg mi się podoba. Za to już pale po prawej niestety jasnoszare. I torpedownia nie do końca.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
19 listopada 2010 20:06
Zła Strzygo, dla mnie wszystkie Twoje fotki zawsze kipią od emocji. Emocji różnych, potarganych, mało jednoznacznych, ale i przez to właśnie fajnych. Inaczej rzecz ujmując - I like it 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 listopada 2010 22:20
Lotnaa, dziękuję  😡 ja właśnie dlatego fotografuję. Staram się przez zdjęcia pokazać siebie, moje widzenia świata. Co bardzo często jest trudne, bo ja na prawdę widzę go w bardzo specyficzny sposób. Przez zdjęcia ludzie lepiej mnie rozumieją. I to jest coś niesamowitego i szalenie dla mnie cennego w fotografii.
Idąc dalej w klimatach black and white
.
Tegoroczne wakacje, i obrazek obok którego nie dało się przejść obojętnie. Taka mała perełka w mojej twórczości. Może się komuś też spodoba.

Strzyga ja patrząc na Twoje zdjęcia mam tak, że do mnie emocjonalnie przemawiają tylko te krajobrazowe, słowem nie końskie. Końskie jak dla mnie są tych emocji pozbawione. 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 listopada 2010 10:32
xxflygirlxx,  to specjalnie dla Ciebie fota, którą wczoraj obrobiłam =)
czy mogłabym prosić o ocenę tego zdjęcia ?
bo mi się podoba no może trochę szumów za dużo.
i ta bramka w kompozycji mi przeszkadza może ktoś umiałby ją usunąć?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się