Postcrossing-korzystacie?

xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 listopada 2010 06:37
Świetny międzynarodowy projekt 🙂

zarejestrowałam się i zaraz zacznę wysyłać 🙂


ja napisałam w profilu tak:

Hi!
My name is Angelika and I am really keen on horse ride and everything about horses, so I will be very happy if you can send me postcard with this motif 🙂
But it can be also picture postcard from your city/country - it is only your choise. Anything you choose I will be glad for your postcard in the same way 🙂

It will be lovely if you write regards in your mother tongue and english, too! 🙂

Thank you for all!

Best wishes from Poland!


pewnie jest masa błędów..  🙄 ale chyba zrozumieją hehehe
Jeszcze mogę podpowiedzieć, że warto wysylać kartki priorytetem, szczegolnie do Ameryki, Azji i dalszych kontynentów. Różnica w cenie to bodajże 50 gr, a idą zdecydowanie szybciej 🙂.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
01 listopada 2010 13:15
głupie pytanie... ale znaczki jakieś specjalne?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 listopada 2010 13:19
xequus, Na poczcie wszystko ci wytłumaczą jeśli chodzi o wysyłkę. 😉
Znaczki normalne, ale po prostu naklejone za większą wartość 🙂 czyli jak w PL mamy list zwykły za 1,55 zl, to do np. Niemiec trzeba za bodajże 2,40 zł  😉 więc to róznica praktycznie złotówki.
xequus, fajnie🙂 tylko może zmień Tongue na language, bo tongue to bardziej jezyk jako mięsień ruszający się w buzi a nie język - sposób porozumiewania😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 listopada 2010 16:31
Breva język ojczysty to właśnie mother tongue ewentualnie native language. nie ma takiego zwrotu jak mother language 😉
ile sie czeka na maila aktywujacego?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 listopada 2010 16:44
Karla🙂, Bardzo krótko, w sumie zaraz po zarejestrowaniu się dostajesz.
to w czwartek ruszam na poczte:
Holandia
Ukraina
USA
Bialorus
Niemcy
ale fajnie!
💃
Portugalia
Hiszpania  🏇 💃 🏇
Litwa
Niemcy
USA

Ale fajnie  😀
Rowniez sie zarejestrowalam, na pierwszy ogien ida Niemcy, USA, Portugalia, Belgia, Rosja  😀 We wtorek lece na pocztowkowe zakupy, hurray  😀
Ale czad!
Też się rejestruję 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
01 listopada 2010 18:01
Właśnie się zarejestrowałam  💃
Dziewczyny, pomocy!
Zarejestrowałam się, wylosowałam 2 pierwsze kartki (Niemcy i Rosja 😀)
Ale kurde, gdzie ja znajdę informacje o tych "moich" ludkach jakie oni kartki chcą dostać?
Mają napisane w profilu, taki jakby opis siebie - tam często zawarte są własnie preferencje 🙂
Moja jedna ma opis po holendersku, google translator wymiękł i nie wiem, co mam jej wysłać  😵
ovca   Per aspera donikąd
01 listopada 2010 18:16
Moja jedna ma opis po holendersku, google translator wymiękł i nie wiem, co mam jej wysłać  😵


to wyślij jakąś kartkę z widoczkiem Krakowa-zawsze się sprawdza 😉
Wylosowałam 2 kolejne osoby i one mają opis co chcą. Ale 2 pierwsze nie mają nic 🙁 Pocztówki z Krakowa też im nie wyśle, bo mnie nawet w Krakowie nigdy nie było 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
01 listopada 2010 18:21
No to wyślij im ze swojego miasta - przecież to nie musi być akurat Kraków 😉
ovca   Per aspera donikąd
01 listopada 2010 18:21
Wistrze radziłąm Kraków, bo jest z okolic 😉 , ale każdy może to przecież dopasować do swojego miasta 🙂
Edytka, aaa to przepraszam🙂 dośc pobieżnie przeleciałam ten tekst i nawet tego mother nie przeczytałam😉 no to mea culpa, tym bardziej podziwiam za poziom opisu🙂 mój jest bardziej w stylu Kali być, Kali chcieć😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 listopada 2010 18:32
dla mnie też. choćby była najprostsza i jej zrobiebie zajęło 5 minut 🙂
ale skoro ktoś nie chce, to nie będę na siłę uszczęśliwiać własnoręcznie squillingowaną kartką.



Mnie uszczęśliw! Mnie!
aaaaa, remendada, ale zazdroszczę! za każdym moim kliknięciem liczyłam na Hiszpanię, ale nie tym razem widzę  😉
Jutro wędruję na pocztę powysyłać moje pocztówki. Wszystkie mam już napisane  🏇
Ja póki co wylosowałam 4: Rosja, Niemcy, Kanada i Anglia. Takie dość pospolite 😉 Mam nadzieje, że jak dostanę jakąś kartkę z miejsca, które zmusi mnie do otworzenia atlasu 🙂
Jutro będę wypisywać i wysyłać. Ale jazda  🏇
Kanada pospolite?! nie żartuj!  😉

a co piszecie na pocztówce?
Pewnie, że pospolite. Takie dużo to to. Ja to bym chciała dostać kartkę z Ameryki Łacińskiej, Afryki, Japonii, Chin. To jest dopiero fajne 😀
Mi ułatwiła sprawę jedna osoba, bo chce opowieść z mojego życia. To pisze 😀
Niemiec nic mi nie napisał, ale mu napiszę, że lubię niemieckie gry planszowe :P
Babka z UK napisała tylko co lubi i jaką chce kartkę więc się jakoś do tego odniosę.
A nad Rosjanką pomyślę jeszcze. Może poproszę koleżankę co studiuje filologię rosyjską żeby mi coś napisała w ichnym języku 😉
Kupiłam dzisiaj pocztówki  💃
Trochę brzydackie i tylko 2 rodzaje, ale w moim malutkim Lubartowie wyboru nie ma, w ogóle nalatałam się za nimi jak głupia  😉

Zabieram się za pisanie  😀
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
02 listopada 2010 16:36
a ja stwierdzilam, że nie wiem gdzie kupić pocztówki... u mnie jakoś nie ma... muszę jechać do głownej poczty...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 listopada 2010 18:07
A ja mam pięknie:
1.Rosja
2. Chiny! <3
3.Francja
4.USA
5.Holandia

jutro piszę.
Ale się jaram! 💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się