Zdjęcia Naszych Koni

dziewczyny genialnie! aurelia, libella - wątpię by było trzeba was przekonywać  jak wielka zmiana zaszła 😉 gratuluję raz jeszcze

jest co oglądać 🙂



wątek zamknięty
Lena i błąd! Trzeba się dowartościować. Wiosna idzie, czas wziąć się za siebie i swoje samopoczucie 😉

A tak serio... to po tym całym czasie z Polą, jak patrzę na to zdjęcie na czarnej, to zastanawiam się jak ja mogłam na takiego haciora w ogóle spojrzeć. A on na mnie 😉 Chyba to wynik jakiś nie wiem, sił kosmicznych, że trafiłyśmy na siebie. Jak ślepym kurom ziarno, przysięgam. W życiu Romana nie uwierzyłabym, że koń może się aż tak zmienić i wypięknieć. To jest wprost niesamowite co potrafi się z ciałem konia dziać. Ona pewnie też nie przypuszczała, że ja tę czarną zdejmę i w głowie mi się poprzestawia znacznie.

k_cian, dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
15 marca 2009 21:21
W życiu Romana nie uwierzyłabym, że koń może się aż tak zmienić i wypięknieć. To jest wprost niesamowite co potrafi się z ciałem konia dziać.


prawdą jest.




wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 marca 2009 21:22
Brzask, eeee :O czy to na pewno ten sam koń ?! Gratuluję! 🙂
wątek zamknięty
K_cian strasznie fajnie czyta się takie słowa 😉
To ja jeszcze trochę sypnę, bo daawno nas nie było a teraz mamy coś ładnego 😉

wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
15 marca 2009 21:26
tyskakonik, z pewnoscia tylko ponad 5 lat wczesniej.

a to zdjecie jest z piątku czyli dosc świeże a my jeszcze nie doszlismy do stanu sprzed kontuzji, głownie szyji brak i to sporo.

wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 marca 2009 21:27
Wow, dziewczyny, szacun!
Brzask - łoooooooł.

Wiem, wiem, nudna jestem i w ogóle, wstawiałam już te foty, możecie mnie zbić, ale skoro zeszło na te tematy, to potwierdzam, że można końskie ciałko cudnie wyrzeźbić.

Lipiec 2008...
Było tak...



Jest tak...
(z góry przepraszam za jakość fot i za moje przedziwne ułożenie ręki na 2 focie - nie wiem co ja tam wyprawiałam)



wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
15 marca 2009 21:30
darolga  😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 szaaaaaaaaaaaaacun!
wątek zamknięty
Darolga, ja od początku widziałam w niej pieknego konia  😍  Super i  👍
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 marca 2009 21:36
margaritka -  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: miło
Azbuka -  :kwiatek: :kwiatek: To takie brzydkie kaczątko było 🙂 nadal ma swoje wielgachne uszystka, big łepetynkę i zero grzywki, ale teraz to dodaje jej uroku 😉  dziękujemy  :kwiatek:
wątek zamknięty
Żeby nie robić oftopa owinnyśmy olać te "Wpływy trening/żywienia" i założyć jakąś "Galerię chwały", albo "Kącik Puchaczy" dla puchnących z dumy 😉
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 marca 2009 21:40
tak! Tak! Potwierdzam  😎 😎 😎 Galeria chwały, ooo tak 😀 i zrobimy tam jeszcze wirtualne flo i wirtualne puchary xD Virtual pełną parą!  😎
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 marca 2009 21:40
tez juz pokazywałam zmiane mojego, ale skoro wy sie chwalicie i wasze konie są chwalone, to my tez chcemy 😁

wrzesien 2007

(kon w chambonie bo wlazlam na niego po lonzy do zdjęć 😉)

marzec 2009



edit
literówka 😉
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 marca 2009 21:42
caro, a było tak fajnie 🙁 musiałaś pojawić się Ty i teraz nikt na nas już nie spojrzy 🙁
nie no, joke 🙂 rewelacja!
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 marca 2009 21:45
darloga, wybacz :kwiatek:
ale zrozum sama - musiałam! konia upasłam, to ja teraz do kompletu chcę spuchnąć... ale wolę z dumy niz z jakiegokolwiek innego powodu 😁
wątek zamknięty
caroline, ojej. koń nie do poznania się zmienił. ale ciacho ^^ moge poprosić przepis na tak śliczny wygląd? :PP
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 marca 2009 21:49
Ha! Caro! Przegrałaś! Jestem debest!

Oto cudowna przemiana mojego wyimaginowanego konika! (sorry za jakość, robione przed sekundą na szybko na jakiś kartkach xD )



wątek zamknięty
Od razu piszę na co zwróciłam uwagę ! 🙂 konio jest dobrze żywiony, poprawiona muskulatura, zadbane, podkute kopytka 😀 dbałość o ochronę (owijki) oczywiście pod kolor do padu (podkreslmy ANKY) - darolga, rewelka !

caroline różnica bardzo widoczna ! Gratuluje 🙂
wątek zamknięty
Anky rox ! 😀
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 marca 2009 21:54
No ba! xD tak się wkręciłam, że założyłam zakład treningowy i wyprodukowałam przed sekundą więcej szportowców! W samych eskadronach i anky ;D ha! i co? i co? jestem miszczu! xD
Aaa, i tam nie widać, ale ogłowie jest Passiera xD
wątek zamknięty
dodam, że już możesz bloga zakładać !  🤣
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 marca 2009 21:56
Wiesz, jak będziesz grzeczna, to mogę Cię potrenować! xD ale nie mamy na razie hali, dopiero się rysuje, znaczy buduje xP
wątek zamknięty
Jak nie ma hali to na początek może jakaś krzakoterapia ? 😀 Tylko ja chce na kasztanku !
wątek zamknięty
sorry za OT, ale darolqa Ty to tak na biegu rysujesz? Weź mi takiego Libla na wypasie stwórz 😜 będę patrzeć i motywować się do dalszej pracy 😁
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
15 marca 2009 22:00
A mamy kasztanki, mamy, wszystkie mają super papier i skaczą 4 m! ^^ a jeśli chodzi o ujeżdżanie to chodzą zawody międzynarodowe CSI ^^

no z biegu, z biegu ^^ i w szkole, zamiast notatek xD
wątek zamknięty
My dziś nie mieliśmy fotografa, więc takie po jeździe (a przy okazji, jak je zrobiłam, to zauważyłam, że mój spuchł tej zimy ostro - mi się podoba  🙂 )


tak pomyślałam, że w zeszłym roku o tej porze wyglądał ździebko inaczej


ale offtop robimy  🤬 hihi
wątek zamknięty
Oki 😀 brzoskwinka ma nowego trenera i kasztanka z papierami 😀
ale to już zachowamy dla siebie 😉
🚫 😁

Pinesska Nabrał trochę ciałka 🙂 i ładnie mu w żółtym :P pociemniał ! na nogi spójrzcie 😉
wątek zamknięty
oj kolory to on zmienia co rok, jak go kupowałam był bardzo jasny, wręcz złocisty gniadosz, teraz ciemnieje ale latem znowu będzie bardziej "miód" niż "gorzka herbata"  😉

jeszcze pączka
wątek zamknięty
Junge vel. Loki (jak kto woli) w obiektywie kolegi... zaznaczam, że to hdr.

💘
wątek zamknięty
nooo, więc. my też 'zabłyńniem' :P dla porównania początek stycznia i początek marca. dużej różnicy nie ma, aczkolwiek, chłopak zaczyna się ogarniać 😀

3 styczeń '09 - nasza 3 jazda.


7 marca '09







Vuko, świetne zdjęcie 🙂
Pinesska, aaa, my też chcemy taiego króliczka na dupeczce!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.