Zdjęcia Naszych Koni

wawrek - sliczny rudzielec 🙂

nareszcie mam troche nowosi  😀 niestety jakosc slaba, bo halowa...

przygotowania do jazdy...
http://i250.photobucket.com/albums/gg258/Formidable_Flyangel/Muran/P1040746.jpg?t=1228769653

robota (nie komentowac prosze dosiadu 😉 )
[img width=640 height=428][/img]
[img width=640 height=428][/img]




i po robocie 🙂

troche sie konikowi przytylo 🙂
[img width=640 height=428][/img]
[img width=640 height=428][/img]
i takie ladne na koniec 🙂
[img width=640 height=428][/img]
wątek zamknięty
ojej... a Warneda nie dostanę?

wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
08 grudnia 2008 17:20
wawrek piękny portret!!
wątek zamknięty
No to teraz My 😀

Przypominamy sie:
wątek zamknięty
k_cian jaki futrzak  🤣 piękne zdjęcia robisz
Presja genialne zdjęcie  😜
Brzask świetne ujęcie, "dobry konik, dobry"  😉
Begii na ostatnim zdjęciu konik wyszedł cudnie
milusia i Milusia trafiła do nas z Etną, a tak z tymi kantarami to niebezpiecznie było
wątek zamknięty
no to znowu my:
"ja wcale nie wyjadam chleba z siatki"

"co o tym myslisz?"

"hej ho, hej ho, galopem by sie szlo..."
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
08 grudnia 2008 18:22
Fantazja-a no trafilam juz dawno, ale czasu brakowalo na rejestracje, czytanie i pisanie.Dzisiaj nadrabiam 😉
wątek zamknięty
Losieczka zazdroszczę Wam takich terenów
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
08 grudnia 2008 19:32
Losieczka - toż to cudo nie koń =)


My z dziś:




dość nieproporcjonalnie (zdjęcie robione z wyższego konia ;P )




i jeszcze raz razem:





i to narazie tyle, co by Was nie zamęczać =P ładna z nas para? hehe ;-)
wątek zamknięty
W koncu dotarlam, zarejestrowalam sie i nadrabiam zaleglosci... 💃

ogurek-Twoje laciatki jak zawsze zachwycajace, ale powiedz cos wiecej o tym starszym braciszku 😜
[


To wszystko źrebole od Wadery, na tamtej fotce to Wir po Figlarzu

wątek zamknięty
No dobra, tyle tu premier, że czas zadebiutować z najświeższym nabytkiem - miał poczekać do momentu, aż zacznie wyglądać jak koń, ale i tak już go sporo osób z forum widziało 🙂

Generalnie interesują mnie ciekawe konie i tak kucunio (nie mylić z Kucuniem) trafił w moje ręce. Nie mogłam się zdecydować, czy ma zostać, ale ogierek przekonał mnie charakterem, chęcią do roboty i innymi przymiotami. Główną cechą na nie był fakt, że ten koń jest malutki (on jest naprawdę malutki) przy wzroście ok. 164 cm wydaje się być prawie kucykiem - jest zbudowany bardzo proporcjonalnie, ale jest drobniutki i bardzo szlachetny.
Jest absolutnie nie w moim typie 😉 Brad Pitt też jest śliczny :P A kucyk jest dodatkowo malowany i ma na imię... Diamencik 🙁 Przez to wszystko w sumie nikt tego konia nie brał na poważnie...

Kucyk ma rewelacyjną głowę - jest bardzo do przodu, ale bez żadnej histerii, doskonale współpracujący z jeźdźcem. Kiedy pojechałam go oglądać pierwszy raz, dotarłam na miejsce z trenerką bardzo późno. Było już ciemno, w ośrodku nie było oświetlenia na zewnątrz, wymyśliłyśmy, że przetestujemy konia na łące za stajnią, oświetlając ją z samochodu. Konie z ciemnej stajni rżały (a kucyk to ogier), jeszcze pod nogami wśród cieni z długich świateł samochodowych pętał się ujadający Jack Russel. Kucyk pod siodło wzięty z pastwiska (ino biegał i trawę jadł), a mimo to udało się przeprowadzić absolutnie normalną jazdę 😀 bez fochów, wielkiego oka itd.

Kucyk ma również zad, którego używa bez zahamowań 😉

Beznadziejne foto, ale widać, jak kucyk pakuje sobie tylne łapy prawie pod łokcie:



Kłusujemy też niegłupio:








I portrecik kucyka:
[img width=640 height=480][/img]

[img width=640 height=480][/img]
wątek zamknięty
🙇 łooo piękny ten kucyk, jaki równiusieńki
dereczka w czaszki..upadłam
wątek zamknięty
Quanta jest boski...  😜
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
08 grudnia 2008 21:34
Quanta - jesteś niedobra, z takim cudem tu wyleciałaś, to się nie dziwie, że mnie z "moją" małą nikt nie zauważa ;P Twój konio zachwyca, ale już chyba o tym wiesz, bo jak widać, każdy się rozpływa =)
wątek zamknięty
Losieczka rewelacyjne drugie zdjęcie!! Super klimat, takie długonogi :-)
wątek zamknięty
Quanta Tak jak pisałam już w KR - jak dla mnie: absolutny opad szczeny. Cycuś malinka!  😜
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
08 grudnia 2008 21:45
ale zamiata łapami
gdzie on się taki sliczny uchował  :P
wątek zamknięty
Sierra,
ble, ble, ble, kiedy on mi się nie podoba, jest taki śliczniutki, żeby chociaż nie był malowany, albo miał imię jak koń, to był był do traktowania bardziej poważnie. Nawet mój facet nazywa go "My Little Sparkling Pony"  🙄 Za wygląd to bym zwierzaka wysłała z powrotem do domu. Rot to piękny koń, Czardasz jest w moim typie (uwielbiam stwory, które jest w co poklepać, no i pasjami wielbię kasztany i siwe), a tu taka zabaweczka. Heh. Jestem zmuszona utrzymywać konwencję i sprawiać teraz kucykowi derki w czaszki i inne tego typu akcesoria. Jak pony, to pony 😉

Natomiast użytkowo ja robię tak  💃 a trenerka robi jeszcze bardziej tak:  💃 Koń tydzień temu zaczął pierwsze podejścia do ciągów i na chwilę obecną robi je już tak, że nie ma się do czego przyczepić  🤔 Oby tylko nie przedobrzyć i nie chcieć od niego za dużo, bo wchodzi absolutnie wszystko, o co się poprosi.

Kpik, uchował się pod Płońskiem 🙂 Ma 5 lat, to ogier, tatuś Roland (Roland często daje takie urodziwe karzełki).
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
08 grudnia 2008 22:25
hm 5 lat powiadasz  🤔 moj 5 letni stwor jest na poziomie zaawansowania 3 latka ... przemilcze więc  😁
tyle ze przez 2 lata mało co robił ze sobą i jest w kondycji hodowlanej przez to hehe na szczescie otwiera sie juz troce

tak czy siak gratuluje karzełka! o imieniu zawsze mozna zapomniec, niestety nie wszystkie konie miały szczescie w chwili nazywania ich ... (vide popcorn 00050 hehe)
wątek zamknięty
Mój drugi 5 latek też jest nieco cofnięty... I to nie tylko w pracy, ale charakterologicznie, w zasadzie to nie powinno się go jeszcze odsadzać  🤣 Co gorsza, nie zanosi się na to, żeby prędko zrobił jakiekolwiek postępy 😉 Przez 5 miesięcy solidnej pracy zrobił tyle, co Diamont w miesiąc - niesamowite, jak różne w robocie są poszczególne konie.

A co do imion - milion razy bardziej wolałabym Popcorna 😀 Skróciłabym do Korn 😎 i by było cool. Corny, Horny - można dużo z tym zrobić. Z Diamencikiem nic 🙁 Całe szczęście, że imię można zmienić...
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
08 grudnia 2008 22:46
aaAa teraz jak napisałaś pełne imie to już znam tego konia ;] z ogłoszeń rzecz jasna, nawet się nim interesowałam 🙂
wątek zamknięty
Oto Let's Go 012 🙂 Czasami jest też zwykłym "Lordkiem". Koniem. Na łące 🙂





wątek zamknięty
Losieczka! umknęło mi... cudowny ten Twój rudzik!!! 😍



wątek zamknięty
dzieki 😡 :kwiatek:
mala nigdy nikomu sie nie podobala i wszystcy mowili ze ma szczescie ze ktokolwiek ja kupil. do mnie trafila tez przypadkiem, ale kocham ja calym sercem😍
wątek zamknięty
quantanamera -  😜 ukradnę!
(szkoda że nie większy, ale i tak powala)

let's go - piękna bestia!
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
09 grudnia 2008 08:58
quanta jesli popcorn na corn chcesz przerobic to nie ma problemu... przeciez Diamencik tez daje pewne pole do popisu 😂 😉 a tak powaznie.... swietny kon. zyczymy sukcesow🙂😉
Lets-go piekny...
angel to twoje jak ma na imie i skad sie wzielo? kiedys jezdzilam na klaczce ktora identycznie wygladala i sprzedano ją w nieznane:/
wątek zamknięty
quantanamera kucunio wymiata, prawdziwy diamencik 😉 zamiata pięknie nóżkami
lets-go ,Losieczka,wawerek naprawdę fajne koniska

dziękujemy za komplementy  :kwiatek: przekażę wiewiórce

wątek zamknięty
Fantazja dziękuje pięknie  :kwiatek:

Qanta mam taki sam kantarek uwielbiam go  😜 i Twojemu i mojemu w nim do pyska

k_cian ładnie rudy wygląda pod siodłem 🙂

let's go - nie ma to jak trawka 🙂 hehe

ogurek - 1 fotka świetna 🙂
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2008 09:53
Dziewczyny przypominam o rozmiarach zdjęć! Niestety, funkcja zmniejszania nie funkcjonuje jeszcze należycie. jeśli nie chcecie tracić jakości, zmniejszając, załączcie linka. Istnieje także funkcja załączników - pokazuje się miniatura, klikając na zdjęci otwiera się oryginalna wielkośc. Niektórzy już jej używają, za co serdecznie dziękuję.
wątek zamknięty
nowy podopieczny 🙂 mam nadzieje, ze "pani Kierownik" sie nie obrazi:P

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.