HORRORY- lubiane, ciekawe i całkiem nudne ;)

w tv wlasnie zaczal sie horror Kroniki Opetania, szczerze mowiac jeszcze nie widzialam
film na prawdziwych wydarzeniach
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2015 19:30
Fajne, mi się bardzo podobał! Zwłaszcza, że moi znajomi mieli bardzo podobną sytuację w swoim starym domu.

Obejrzałam wczoraj "Ostatnia wola i testament Rosalin Leigh"(http://www.filmweb.pl/film/The+Last+Will+and+Testament+of+Rosalind+Leigh-2012-656076) i dawno się tak filmem nie rozczarowałam :/ Niby opisują, że niesamowity, bardzo życiowy, dający do myślenia, zastanawiający... a ja prawie zasnęłam. 3/4 w ogóle nie rozumiałam, jak pomyślałam, że zaczęła się jakaś akcja, robi się ciekawiej i może coś się rozwinie i wyjaśni... to film się skończył 🤔
Nie polecam, ale ja bardzo nie lubię pseudo religijnych rozkmin i filmów o godzeniu się ze zmarłymi.
Też włączyłam Kronikę opętania i przypomniałam sobie, że już oglądałam 😀 film ok, ale bez szału zbędnego.
Czy znacie horror w którym występuje motyw pluszowego misia? 🙂 Najlepiej takiego "po przejściach"


Tu jest pluszowy miś po przejściach. Radzę obejrzeć do końca. Ja się Buki nie bałam, ja do tej pory pamiętam ten odcinek.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 stycznia 2016 09:34
Popłakałam się 🤣

Chess w sumie się boję, ale jednak zapytam- w jakimś konkretnym celu szukasz? 👀 Zła młodsza siostra, chęć zemsty? 👀 😁
A serio to o pluszowych misiach nic nie znam, więcej o lalkach powstaje.
pokemon, wystarczyło mi 20 sekund 🤣
CzarownicaSa, robię dyplom artystyczny dotyczący horrorów na studiach i do jednego projektu zabrałam się od dupki strony. Najpierw wymyśliłam sobie misia i teraz szukam do niego filmu 😉 Tak naprawdę to na wszelki wypadek bo raczej nikt mnie o to nie zapyta.
A tak serio to o pluszowym misiu nic nie ma. Nawet porąbani w tym stylu Azjaci nic nie nakręcili.
Mi nie chodzi o to, że film ma być o misiu ale, żeby on się w filmie pojawił. Nie wierzę, że nigdzie mała dziewczynka nie ma ukochanego misia, który patrzy na to jak ktoś ją patroszy (przykład :lol🙂. Po prostu, żeby gdzieś występował i tyle.
Na fb podsunięto mi: Władcę lalek, Nie bój się ciemności, Krampusa 🤣 i podobno w Amityville coś jest ale kompletnie nie pamiętam.
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Pit_(film)
Mały chłopczyk z misiem może być?
Może. Obejrzę sobie. Dzięki 🙂
Przepraszam za post pod postem ale wrzucam wyjaśnienie mojego pytanie i jednocześnie zajawkę mojej pracy 🙂
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/12508802_1090978664255121_7562215830698396958_n.jpg?oh=0cf9bac4788b06b57ceb3c27f5d729a4&oe=573C9141[/img]
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/12573964_1090978704255117_1268088525581572526_n.jpg?oh=dc8f3167a5ad4267999083731b7916b1&oe=57391D4B[/img]
Na razie powstało 10 misiów w różnych wersjach kolorystycznych. Mam jeszcze Jigsawy i Pinheady 🤣
Chess  😀
Ło Matko Bosko 😀 Nie pamiętałam tego odcinka...
3 minuty temu skończyłam oglądać Nieodebrane połączenie. Masakryczny film 🤣 No ale Miś jest.
Wizyta świetny film, chociaż dla mnie bardziej dramat z lekką nutą horroru w tle 🙂 nie bałam się jakoś specjalnie, ale napięcie było. Ogólnie bardzo dobra historia, polecam.
Polecicie jakiś horror w stylu "Obecnosc" albo "Rec"?
To jedyne horrory które mi przypadly do gustu a mam ochotę na jakies strachy 😉
Btw. Miałam identyczna lalkę jak oryginalna Annabelle! Dokladnie ta sama 😲 I pamiętam ze ja uwielbialam bo byla ode mnie niewiele mniejsza i sie do niej przytulalam przez sen 😉
Kajpo może Sierociniec 🙂 ? Niezmiennie polecam Jako w piekle tak i na ziemi, aczkolwiek to trochę inne klimaty.
Wchodzi niedługo do kin niezły film, The Boy - może w końcu jakaś konkretna pozycja :P

Bosz, jak można przytulać się do takiej lalki 😀 ? Na sam widok mam ciary.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 stycznia 2016 09:22
Zaczęłam ostatnio oglądać " Poltergeist " i... rozczarowałam się 🙁 Zapowiadał się całkiem fajnie, ale po pół godzinie oglądania zaczął być po prostu tak absurdalny, że aż śmieszny.
Kolebka ale to nie to porcelanowe straszydlo z filmu, tamta byla naprawde upiorna. Wpisz sobie w wyszukiwarkę Annabelle real i w grafikach są zdjęcia.
Co dziwne ja w dzieciństwie balam sie laleK, szczególnie Barbie. Uwazalam ze tylko czekają żeby mi zrobić krzywdę :P
CzarownicaSa w sumie czego sie spodziewac, nie ma sensu oglądać filmów które na filmwebie maja ocenę ponizej 6.0  😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 stycznia 2016 09:45
Nigdy nie patrzę na oceny filmów, bo nie raz nie dwa zawiodłam się/zachwyciłam zupełnie inaczej, niż ocena sugerowała 😉 Więc dla mnie te oceny tak po szczerości nie są nic warte 🙂
Kajpo ta realna też jest straszna 😀
Zaczęłam ostatnio oglądać " Poltergeist " i... rozczarowałam się 


A starego widziała?
Ja omijam szerokim łukiem takie "rimejki".
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 stycznia 2016 12:06
Właśnie się za niego zabieram 😀 Wstyd, ale wcześniej nie wiedziałam, że to remake 🤔
Kolebka ale klimat. Moja mala klaustrofobia wcale mi nie pomaga w oglądaniu "Jako w piekle tak i na ziemi" 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 marca 2016 11:44
Robię sobie rajd po "starych" horrorach, tych z przedziału do ok. 2000-2005 roku. Obejrzałam już:
- Cmentarz Zwierząt,
- Cujo(chociaż to w sumie bardziej thriller),
- Coś,
- Inni,
- Szczęki,
- Egzorcyzmy Emily Rose,
- Omen,
- Szósty Zmysł,
- Egzorcysta,
- Mgła(2005),
- Czerwona Róża,
- Dom na nawiedzonym wzgórzu,
- Poltergeist,

Co jeszcze mogę obejrzeć? Z takich starszych, nie najnowszych? 👀
Poltergeist ryli z tego przedziału? Egzorcysta tyż?
Toż to filmy z okresu kiedy sikałam w pieluchy.
Omen - a stary Omen?

"It's alive" 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 marca 2016 13:33
No tak- horrory DO 2005 😉
I te Stare są suuuper 😍 Właśnie o takie '"z okresu pieluch" mi między innymi chodzi 😀
Omen oczywiście stary. Jedyny sluszny 😎
No dobra, faktycznie jest DO 😁

BTW "Smętaż zwierząt".

Zobacz "It's alive", jest 1 i 2, mi się podobały, ale to było daaaaaaaaaaaaaaawno, więc mogłam być spaczona.

"Piknik pod wiszącą skałą" 😁
"Lśnienie"
"Obcy 8 pasażer Nostromo"
"Dziecko Rosemary"
"Dziwolągi" - z 1932, ale warto.

Edit - Kwaidan jeszcze- przeboski, uwielbiam go.
A! I jeszcze - stary Koszmar z ulicy wiązów, no i przecież zapomniałam - Armia Boga!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 marca 2016 13:48
Nie byłam pewna jakie błędy tam są, bo w każdym tłumaczeniu jest inaczej- więc napisałam normalnie 😁

Ooo, dodam do listy! 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się