Końska rewia mody cz. V (2011)

Burza, o tak, cena bardzo przystępna, jakość jak dla mnie ok
Forta dopiero zobaczyłam, piękny  😍 , mam taki tylko DL
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 stycznia 2011 19:45
paulut, zadzwoń do nich. dziewczyny są super i jeżeli tylko ten czaprak figuruje w katalogu to ci go zamówią 😉

fuksja z bloom jest stworzona bezapelacyjnie dla karych. ładnie wygląda na różnych maściach. ale robili ją dla karych. mówię wam 😉

w dodatku koń mi się podoba 😉
wątek zamknięty
Felinka w sumie racja  😁
Burza przepraszam, nie zobaczyłam  😡
wątek zamknięty
sei zamiast fukcji kupuj tego konia  😁 .
wątek zamknięty
Czy "mojemu" białasowi jak założę stripe-ina to będzie za dużo się działo jak na tak małego konia?? Bo nie wiem czy mam brac choco czy esa brandy-heban...
wątek zamknięty
borkowa., spoko- grzeb do oporu w zdjęciach.

E tam sei, ma fajnego konia, po co jej takie wielkie czarne? 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
21 stycznia 2011 19:48
Jeju fuksja jest prze prze przecudowna! 😍
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 stycznia 2011 19:49
a czyj to koń? 👀 kupić nie mam za co ale mogę podprowadzić  😂
a mój fajny. tylko że nie mój, a rodziców 😉 kiedyś dorobie się własnych koni mam nadzieję  🏇

dla siwego brandy/heban to juz nie taki szał... brałabym choco. i na twoim miejscu spróbowałabym łezki  😁
wątek zamknięty
Można gdzieś jeszcze dorwać fuksję ?
wątek zamknięty
sei, tylko ze ja chce juz dl, pod ujezdzeniowke... (jezeli to do mnie bylo ;p)
no i tu jest dylemat... bo ma byc i do kasztana i do siwusa...
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
21 stycznia 2011 19:52
No to choco, i na tym i na tym szał będzie 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 stycznia 2011 19:53
borkowa, szukaj. myślę że jest szansa jeszcze ją trafić 🙂

pianissima2003, a to wybacz  :kwiatek: ja nie uznaje cottonów dl. jak dl to pady 😉 ale i tak jestem za choco! a nie myslalas o czymś takim:
wątek zamknięty
hmm... faaajny 😉 a nie bedzie na nim widac takich zagniecen po praniu itp? chyba ze prasowac potem...
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
21 stycznia 2011 19:55
Może mi ktoś powiedzieć czy z tą lamówką w brillantach się nic nie dzieje po praniu? Bo trwale nie wygląda  🙄
wątek zamknięty
A może max rosa??
wątek zamknięty
piannisima nie robią się na nich żadne, najmniejsze zagniecenia, to nie anky 😉  i bierz go dla swoich  😍 jeszcze dla rudego wrzuć  kremowe owije i szał  😜
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 stycznia 2011 20:03
pianissima, wiesz co. nie wiem. ja mam z esa czaprak i jest super. pad mam hand-made kupiony i piore go i nie musze prasowac. ale tutaj sporo osób ma esy i to tez te z pionowym pasem to może one ci pomogą...dzionka, equi.dream? 😉

max rosa jest ładny 🙂 ale nie lubię różu. a na siwym to już w ogóle słodycz do...  😁 dla siwego to olympic blue jeszcze ach  😜

p.s. equi mnie ubiegła 😉
wątek zamknięty
a mozna gdzies je jeszcze dostac?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
faajny... 😉 ale jezeli go kupie to i bede musiala kupic bezowe owijki dla rudego i brazowe dla siwego wiec wniesie to majatek  🤬
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 stycznia 2011 20:10
zacznij od samych czekoladowych. na rudym też będzie dobrze 😉
wątek zamknięty
A Anky Hortensja będzie pasował do bułanej klaczki ? ( sorry jeszcze się tu nie ogarniam jestem nowa  😡 )
wątek zamknięty
Minerwa ma bardzo tanie,fajne owijki, także dobierze Ci dwie pary w cenie jednej normalnej 😉 A efekt warty ceny, sa na prawdę cudowne  🏇
Kamita - do bułanych fajne są takie mocne, żywe kolory, więc IMO jak najbardziej 😉
wątek zamknięty
kamikadzku mój kochany  :kwiatek: . Do Raweli to Hortensia totalny szał  😜 ALE nie wiem gdzie dostaniesz :/... Pomoge  😁
wątek zamknięty
Dziewczyny jak z jakością czapraków Equi Theme ??  :kwiatek:
wątek zamknięty
Minosia koleżanka miała Equi i sobie chwali 😉 . Z tego co wiem mocno go uzytkowala i jest przetrwał  😀
wątek zamknięty
jak dla mnie średnia-fair play cenowo podobnie-a lepszy. Te droższe HKM-y też są przyzwoite bardzo.
wątek zamknięty
Dziewczyny jak z jakością czapraków Equi Theme ??  :kwiatek:



najgorsze czapraki swiata!!!!
wątek zamknięty
pianissima2003  a co z nimi nie tak ?  👀
wątek zamknięty
po pierwszym praniu robia sie jak szmata, spieraja sie, niszcza sie z predkoscia swiatla
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.