Samokrytyka :)

.
Na drugim zdj. wyglądasz jakbyś się nogą odbijała od konia ;]  
A co do pierwszego.. miałam taka syt. po skoku przez kłodę raz, tylko że ja trzymałam konia prawie za kółka od wędzidła xD Ale się jakoś pozbierałam po 10 metrach.

Ale zdjęcia super uchwycone 🙂
asior   -nothing but eventing-
07 grudnia 2008 14:39
Co do pierwszego zdjecia, to kolo kornera stala ogromna sztuczna krowa, a ze Glut sie jej bal, to nie moglam jej nakierowac porzadnie i skoczyla korner w najszerszym miejscu, zahaczyla zadem, mna rzucilo i tak na szyi chwile galopowalam. Pozbieralam sie i dojechalam do konca 🙂 A to byla dopiero 3cia przeszkoda 😀
asior  👍  i gratuluje wysokiego miejsca 😉
to może my też...  typowe jak nie powinno się skakać 🤣 na swoje usprawiedliwienie mam to, że on dopiero uczy się skakać i to były początki, więc wybijał się różnie... teraz jest sporo lepiej, bo zaczyna to lubić  🙂



mały bunt na pokładzie pt. ja nie będę tego skakał!


bo nie ma to jak odbić się sprzed wskazówki 😎


czasami nawet jest baaardzo ambitny... (to skutkowało wpadnięciem tyłem w srodek przeszkody i później strachem konia, żeby podjechać do niej...)


ale potem przełamaliśmy strach i przeszliśmy próbę licencyjną na ogiera wzorowo 😀 i wróciła mi wiara w jego skakanie (niestety zdjęć nie mam...)
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
07 grudnia 2008 18:31
hehe... Zygzak nie przejmuj sie, wrzuce swoje zdjecie zeby Ci humor i samoocene poprawic 😉

otoz jest to zdjecie z cyklu "czego brakuje na fotografii" 😉
albo inaczej: Moj kon nie potrzebuje stojakow


(w pierwotnej wersji to byl okser, a nie koperta)

P.S. teraz sie smieje, ale wtedy nie bylo mi do smiechu.... na szczescie kon zmądrzał i juz nie robi takich cyrkow
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
07 grudnia 2008 18:40
Taggi super! Pasuje do wątku ,,własnoręcznie zrobione przeszkody".W tym wypadku- ,,konionożnie zrobione przeszkody" 😉
taggi  👍 nooo jak widać Twój rumak woli poprawić przeszkodę jak mu nie pasuję 😀 wolał "skoczyć kopertę :p
kpik   kpik bo kpi?
07 grudnia 2008 21:21
taggi - genialne, dopiero jak napisalas ze czegos  brakuje przypatrzylam sie i zobaczylam odstep miedzy stojakami a drągami! super!
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
08 grudnia 2008 01:27
Taggi
Jak on tego dokonał ?  🤔

asior
Koń chyba docenił Twój nowatorski dosiad , oceniając  jego minie.  😉
A może on sie boi się duchów (to nic, ze juz jest dzień)  😁 🤣
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
08 grudnia 2008 05:41
kurcze nie widze swojego zdjecia:/ zostalo usunięte? rozmiar byl 640x480 jesli ma byc mniejsze to zmniejsze - czekam wiec na info od modkow🙂

dokładnie taki jest dopuszczalny rozmiar zdjęć - 640 na 480. /o.

trupka zygzak kpik - noo... pomyslowa jest ten mój kabanos... hehe...
Dorotheah jak do tego doszlo...? hmm... najazd byl w ok, ale to byly jej jedne z pierwszych przeszkod dwuczlonowych i podchodzila bardzo "ostroznie" i nie do konca pewnie. podczas ostatniej fouli zaczela krzyzowac i wybila sie z nogi pierwotnie prawidlowej ale tuz po starcie chciala zmienic na drugą skutkiem czego jakby "rozprostowala podwozie i  wygieła kręgosłup zupełnie odwrotnie skutkiem tego "nie doleciala do konca skoku. Wygladalo to troche tak jakby chciala rzucic sie brzuchem na przeszkode....

masakra jakas. brzmi to dziwacznie ale taki skok byl efektem jej niezdecydowania co do sposobu wybicia sie do przeszkody. na szczescie tylko raz mi sie cos takiego zdarzylo, nastepne skoki na tej jezdzie oddawala dobrze, chodz zdecydowanie ze zbyt dalekiego miejsca, robila dwukrotny zapas - wszystko przez nerwy.. ona ostatnim dopiero w miare podeszla.
taggi co za mina...😀
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 grudnia 2008 15:01
okrutny oprawca koni powraca  😉

mała róznica zdań w galopie :



i wyginam smiało ciało:

Brzask widzę jaki oprawca okrutny 🤣 ze sznurkiem na szyji trudno sterować :P ja dzisiaj też na kantarku pocinałam 🙂 nawet miałam sterowność 🤣
a drugie świetne, a jeszcze lepszy podpis 👀
Aż szkoda, że rumak się "wygiął" bo by było piękne zdjęcie 😉
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
08 grudnia 2008 20:21
Zygzak, jak to, to własnie są te przeokrutne patenty ktore stosuję bo nie slucham koni ktore do mnie mowi i nie umiem z sie z nimi porozumiec (patrz pierwsza strona tego wątku).




Rumak pracuje od niedawna pod siodlem i miewa jeszcze przerozne pomysły. Zdjeć ma sporo ładnych na wątku "zdjecia waszych koni" i w "kąciku rekreanta"
i jeszcze ( co prawda tylko kurta ale "co wy k***** wiecie o garbach"

 
Brzask no tak zapomniałam (czytam wątek od początku 😉 ) ale ja się nie znam przecież
garb garbem...
ale jak Ty napakowana! 😎
sterydy i te sprawy taa?!  😁

sterydy i te sprawy taa?!  😁

Brzask je dużo drożdży  😁 😀
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
09 grudnia 2008 18:13
O kurcze Brzask, no nieźle 😁 A już myślałam, że moja Kurtałka-Garbałka i Kurtała-Tryb-Robocop są bezkonkurencyjne 🤣
podziwiam was, ja nie mam odwagi chwalić sie moimi błędami i nieudolnością...  😡
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
09 grudnia 2008 19:00
wer - dawaj bedzie smiesznie🙂 przeciez kazdy ma fotki ktore skrywa gleboko przed swiatlem dziennym - a gdy sie je ujawni to dopiero bedzie fun😉
z cyklu "jak nie powinno się hamować"  😡 😡 😡

masz perfidnie za krótkie strzemiona 🙄
Brzasku- noga ucieka Ci do tyłu- czyżbyś stała w strzemionach ❓

konianka, zapoznaj się z tematem wątku, w którym piszesz / a.
caroline   siwek złotogrzywek :)
10 grudnia 2008 10:16
masz perfidnie za krótkie strzemiona 🙄
Brzasku- noga ucieka Ci do tyłu- czyżbyś stała w strzemionach ❓

to samokrytyka, nie interpretacje. daruj dziewczynom takie porady.

słuszna uwaga, dzięki / a.
Pewnie nikt  🤣 ale brawo  😅

To z serii "Pocałuj mnie w d.... , nie będę tego robić!! NIE i już!"






I dwa z "Patrz jak potrafie, nie wierzysz że potrafie szybciej...? No to patrz"



Brzask
To masz jakiegoś pecha do ludzi, którzy chcą Cię nawracać.  🙄
deborah   koń by się uśmiał...
10 grudnia 2008 17:10
miszczowie wyliczonych odskoków 😉


hmm
deborah doleciałaś ❓
deborah skąd ja to znam  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się