Stajnie w Warszawie i okolicach

Bischa   TAFC Polska :)
16 marca 2014 17:45
Do Chojnowa jeżdżą PKS-y z metra wilanowska, z metra Centrum można dojechać tam w 15 minut.
A mamy może na forum kogoś kto dojeżdża ok. 3 razy tygodniowo do Wierzbowego Gaju z okolic centrum? samochodem lub komunikacją, bez znaczenia  :kwiatek:
Ja dojeżdżam ;-) jeżdżę albo o 15 albo o 19 z okolic muranów-ratusz arsenał
Wierzbowy Gaj- byłam tam na obozie w tym roku i było naprawdę fajnie pod względem jazdy i treningów, polecam : )
Bischa 15 min?  🤔 Chyba nad ranem. Nie da się dojechać szybciej niż w 30 min (bez żadnego ruchu) i to przekraczając przepisy. I jadąc Puławską i Konstancinem. Generalnie ja nie polecam dojazdu do Chojnowa komunikacją - lepiej się z kimś zabierać.
emptyline   Big Milk Straciatella
17 marca 2014 07:01
salto piccolo, chyba chodziło o dojazd z centrum na Wilanowska.
Do Plejady jeżdżą PKS-y z Zachodniego (do Grójca), trzeba wysiąść w Rembertowie i potem z buta. Średnio jeżdżą co pół godziny. Nie wiem czy coś podjeżdża pod samą stajnię.
Bischa   TAFC Polska :)
17 marca 2014 14:29
Salto, chodziło mi o metro, tak jak pisze Emptyline 😉 Dojazd do Chojnowa z wilanowskiej, zajmował mi chyba ok godziny.
Do chojnicach PKS jedzie ok 40 minut. Do zabienca (Stajnia siedliska) jedzie jakies 25-30 a chojnow jest 2 przystanki dalej. Jedzie sie przez Piaseczno.
Do Chojnowa samochodem z centrum jedzie się 25-30 minut - z rana. Jeżdżę z Ochoty i mam już optymalny wariant po przetestowaniu kilkunastu (paradoksalnie lepiej jechać przez ursynów niż puławską). Komunikacją miejską różowo na pewno nie jest, bo stajnia jest w polu kawał drogi od najbliższego przystanku.
Bischa   TAFC Polska :)
22 marca 2014 13:08
Sam przystanek nie jest daleko od drogi dojazdowej, do stajni faktycznie prowadzi długa dróżka.
witam,nie wiem czy tu mogę.

Wystarczyło przeczytać regulamin...
Mógł by mi ktoś polecić stajnię w okolicach Sulejówka, Wesołej, Starej miłosnej itd z dobrą opieką i miłą atmosferą do ok. 800-900 zł?

Co powiecie o Góraszce, Enklawie i Palermo?  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
22 marca 2014 16:17
Jagna1999, palermo to blisko wcale nie jest. No i tam chyba nadal rekreacja jest ważniejsza niż pensjonat.
Enklawę w Czardaszem szczerze polecamy, stoimy ponad rok i wciąż jesteśmy bardzo zadowoleni. W razie jakichś konkretniejsztych pytań zapraszam tu lub na PW 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
24 marca 2014 10:07
Jagna1999, Nie wiem jak "szerokie" okolice uznajesz, ale Poręby jeszcze są 😉
Przejezdzalam w weekend obok Slupna. Ogrodzenie od strony trasy stoi. Wyglada bardzo zacnie.
Z ciekawoscia obserwuje dalsze, oby rownie pozytywne, zmiany  🙂
Dojazd dla niezmotoryzowanych rewelacja.
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
24 marca 2014 13:14
Potrzebuję świeżych (bo zeszłoroczne to sobie przejrzałam) opinii o stajni Siedliska. Nie obchodzą mnie stare dzieje, plotki, historie zaszłyszane. Jedynie rzetelne info na temat:
- podłoża, także przy dużych mrozach na hali oraz deszczach na zewnętrzym placu
- opieki
- jakości jedzenia
- systemie padokowania
- wentylacji w stajni (koń z copd)
- padoków
- ewentualnych super plusów/minusów

Może być pw. Z góry dzięki.
emptyline   Big Milk Straciatella
24 marca 2014 14:26
Pisz do olq.
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
24 marca 2014 14:35
Juz do mnie napisała pierwsza. Dzięki  :kwiatek:

A gdybym zmodyfikowała pytanie - Golden Horse czy Siedliska?
[quote author=baba_jaga link=topic=46.msg2048890#msg2048890 date=1395663728]
Przejezdzalam w weekend obok Slupna. Ogrodzenie od strony trasy stoi. Wyglada bardzo zacnie.
Z ciekawoscia obserwuje dalsze, oby rownie pozytywne, zmiany  🙂
Dojazd dla niezmotoryzowanych rewelacja.
[/quote]

Jest płot. Nie dość, że solidny to jeszcze bardzo ładny 😅
emptyline   Big Milk Straciatella
24 marca 2014 15:44
Agata-Kubuś, to może Plejada? 😀 Chyba GH, w tej sytuacji?
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
24 marca 2014 18:50
Szukam kogoś kto jeździ kilka razy w tyg do KS Celbant i wraca do Warszawy  :kwiatek:
[quote author=Agata-Kubuś link=topic=46.msg2049023#msg2049023 date=1395671706]
Juz do mnie napisała pierwsza. Dzięki  :kwiatek:

A gdybym zmodyfikowała pytanie - Golden Horse czy Siedliska?
[/quote]

siedliska zdecydowanie.
Siedliska🙂
Szukam opinii o pensjonatach w okolicach Sulejówka. Odległość Maks do 15 km.
Wymogi:
-bardzo dobra opieka,
-indywidualne podejście (żywienie według właściciela)
-czysto w boksach
-siano w dużych ilościach
-jak najdłuższe przebywanie na padokach, najlepiej trawistych (oczywiście w zależności od sezonu)
-stajnia najlepiej kameralna cena nie przekraczająca 800-900zł

Nie znam zupełnie tamtej strony pod względem pensjonatów, więc proszę o rzetelne opinie który pensjonat warto odwiedzić.
Podkreślam na razie szukam opinii na przyszłość i nigdzie się póki co nie przenoszę  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
25 marca 2014 09:12
implozja89, napisz do Precelka. Jej Boguś stoi w fajnej stajni.
  ash   ok odezwę się dzięki 🙂

A jakie opinie ma Milusin?? Ktoś z forum stoi tam ze swoim koniem??
implozja89, ja Milusin znam, mają teraz świetną stajenną - bardzo dobrze opiekuje się końmi 🙂 Natomiast jeszcze w tej okolicy, cenie i wymaganiach polecić mogę Enklawę 🙂
ash potwierdzam 🙂 , mój koń stoi od dłuższego czasu w rewelacyjnej stajni w Wielgolesie Duchnowskim (jedzie się 10-15 minut z aromeru) stajnia jest mało znana, w necie praktycznie nie ma o niej żadnych informacji, trafiłam tam z polecenia- bardzo, bardzo jestem z tego wyboru szczęśliwa (a jeszcze bardziej mój koń  😁 )
stajnia spełnia wszystkie wymagania konia rekreacyjnego i konia który potrzebuje specjalnej troski- rekonwalescencja, jest tam kilka koni ślepych, lub po poważnych wypadkach.
pięciogwiazdkowa opieka, 20 ha trawy, bezpośredni wyjazd w fantastyczny teren, 750zł pensjonat, boksy w stajni angielskiej i murowanej, indywidualne podejście, wszystkie dodatkowe zabiegi nie sprawiają problemu, dużo dodatkowych bonusów w cenie(marchewki, jabłka, mesz), padokowanie indywidualne w małych stadach grupach, o wszystko można się dogadać.- bardzo pozytywni, normalni właściciele 750zł
Koń jest tam na pierwszym miejscu, padok do jazdy jest tylko trawiasty, jest lonżownik piaszczysty.Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania, zapraszam, w miarę możliwości chętnie pomogę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się