Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

co do Gerko - nie do konca prowokacja. Na pierwszych zdjeciach jest na poczatku powrotu do pracy po kontuzji. Na ostatnich  Po ok. miesiacu lekkiej pracy 'lakowej', ale pracy... na poczatku swoich wakacji. I ja uwazam, ze bardzo sie zmienil i rozbudowal. Nie tylko obrosl tluszczykiem, ale i miesni troche sie pokazalo. Wtedy, w pazdzierniku, byla jeszcze taka pogoda, ze mozna bylo jezdzic i cos tam rzezbic. Teraz jest mocniej roztrenowany.
Caro - pozwol mi sie samej tlumaczyc, tak jest najlatwiej i bez siania zbednego fermentu.
darloga  😲 😲 😲
Ale to chyba też kwestia podkarmienia...
darolga   L'amore è cieco
10 grudnia 2008 17:22
m0niSka - oczywiście, to, co udało nam się wypracować wiąże się w dużej mierze z odpowiednim, przemyślanym żywieniem. Ale na fotce z zadem widać jak ładnie się dupiszcze rozbudowało - i tam to już tylko i wyłącznie efekt ciężkich terenów górkowo-zjazdowo-skokowych.
eeee dziewczyny, wypadaloby chyba poczekac na ocene poprzednich zdjec przed wstawianiem nastepnych...
Nie zwróciłam uwagi,ostatnie zdjęcia były na poprzedniej stronie,ale ok mogę usunąć.
Ja nie wiem, czy to będą dobre zdjęcia, ale mnie się wydaje, że mimo zupełnie innych póz, widać co się mojej kobyle zrobiło w ciągu półtora roku. Przynajmniej z szyją 😉



aurelia dwa pierwsze i dwa ostatnie to zdjęcia tego samego konia?  😲
Skoro jednak nie trzeba czekać to też wstawiam:

m0niSka  :emota2006092:  😁

aurelia ej, a co z jej maścią?🙂 takiej zmiany kolorków to ja jeszcze nie widziałam....


Ps. żeby mod łamał regulamin...:>
Nic z jej maścią, bardzo jaśnieje od słońca. Czy tego chcę, czy nie.

PS. ej, był postulat, żeby przymykać oko na sporadyczne emotkowe posty, bo są ważniejsze sprawy 😉 poza tym jaki mod? piszę jako użytkownik. zaraz poproszę aurelię, żeby mi wlepiła ostrzega  :emota200609316:

M0niSka,drugie zdjęcie (pierwsze kolorowe) ma zły balans bieli przez co przekłamuje kolory 😉 Spójrz na niebo, jest różowe.

Aurelia, masz więcej koniny obfotografowanej?
Abre, zajrzyj do Zdjęć Naszych Koni 🙂
Zajrzałam i zobaczyłam konia w derce 😉 A mnie o ciałko chodziło :P
za zimno było podczas sesji na gołe ciałko :P Ale nadrobię 🙂
nie wiem czy na nowym forum panują inne zasady co do oceniania zdjęc ale o ile "jedziemy" po staremu, to moje i poprzednie foty nie zostały "omówione".... 🤔
najmocniej przepraszam, wydawało mi się, że jest tyle postów po Twoich zdjęciach, że dotyczą Waszej zmiany.

Ja widzę, że Twoje konisko zmężniało bardzo, zostało też nieźle odkarmione. Trochę kiepskie ujęcia do porównywania, ale zdecydowanie koniska jest więcej.
Nota bene, co Twoje konisko ma z uszami, strasznie rozczulająco to wygląda 🙂
aurelia mój też, ale nie aż tak znacząco...
ej,ej zamykam oko😉

abre faktycznie, pewnie to ma znaczenie, ale to ni zmienia faktu, że zamiana maści jest znacząca i że zdjęcia wyglądają,  jakby dotyczyły dwóch innych koni (też kwestia ustawienia konia;p)
Gorące wtedy było lato, żar lał się z nieba strasznie. 

No to co? Widać coś, czy nic?
nic nie szkodzi 😉

a co do uszków Mariana to ja nie zwróciłam na to uwagi, że sa "inne" :P i dziwiłam się jak ktoś mówił: "alez on ma śmieszne uszy", bo dla mnie nie było w nich nic nadzwyczajnego🤣  ale to, że tak się majtają na wszystkie strony i nie umie ich postawic tak wysoko jak inne konie jest spowodowane najprawdopodobniej tym, że w dzieciństwie miał za ciasny gruby skórzany kantar obwiązany łańcuchem(takiego go przywieźliśmy) który "przyciskał" uszy do dołu i wyraźnie rozciągnął ścięgienka w uszach i tak już zostało🙂 na początku w ogóle nie mógł ich postawic 😉  pozostałością po nieszczęsnym kantarze jest też garbek na nosie 😉

dosyc dobrze widac to na tym foto:

zrobiłąm mały OT, sorx, już kończę 😉
Sorki za malutki OT  :kwiatek: ale nie mogę...

caroline
no coz... bedzie jak krowie na rowie: to była swiadoma prowokacja.  icon_razz
celowo do watku wplyw TRENINGU marti wrzucila zdjecia konia ROZTRENOWANEGO, żeby zobaczyc ile osob zacznie piac z zachwytu jak to jej kon sie pieknie rozbudowal i jaka ma piekna muskulature i jaki paker-miesniak z niego - tylko dlatego, ze mu sie zad zaokrąglil od nicnierobienia  hihi

do wszystkich "widzących postepy" 🙂 teaz nie chcę rozczarować, ale na fotce z "rozbudowaną" szyją koń jest zdecydowanie po prostu... tłusty 🙂 Ale na pewno zadowolony 🙂
lets-go
gratuluje, ze widzisz wiecej ode mnie 🙂 szacun, doprawdy.
tu tez sam tluszczyk?


nie przecze ze sie zaokraglil, zreszta bardzo mnie to cieszy 🙂 Ale nie bardziej niz to ze jednak rok pracy do czegos doprowadzil.
Anaa
Mój roztrenowany koń też ma mięśnie szyi, co nie znaczy, że powinnam go wstawiać do tego wątku ->
z dnia zakupu:

grudzień 2008

Więc jako prowokacja, ok. Jako wpływ treningu? No cóż, w takim razie twój koń trenuje czy nie? Fakt, wygląda pięknie, i teraz się zastanawiam: oddałaś go na Pomorze w trening czy roztrenowałaś i wysłałaś na łąki?  🤔
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
11 grudnia 2008 15:29
Sierra Dlaczego sądzisz że nie powinnaś?  😁
anaa nie zrozumiałaś, nie wszedł jak powinien cytat...

rzecz w tym:
[quote author=Vuko. link=topic=49.msg112821#msg112821 date=1228515491]
ślicznie się rozbudował.

tak, w tkanke tłuszczowa.  🤣
coz, popsuje zabawe marti (wybacz  :kwiatek: ) i zdradze wam sekret - ten "rozbudowany" kon to kon w kondycji łąkowej. od ok. 4 miesiecy na łąkach, wsiadany od wielkiego dzwonu na lekkie przejazadzki.

czasem zanim kogos sie oceni (zwlaszcza po zdjeciu) warto zadac pare pytan 😉
i na pewno warto sprobowac odszukac roznice pomiedzy koniem o ladnej sylwetce a koniem o ladnej muskulaturze... 😉 nie kazdy okragly kon to kon umiesniony. nie kazdy kon na ktorym mozemy uczyc sie anatomii to kon dobrze umiesniony. naprawde  😀
[/quote]

Presja, nie dodawaj teorii do faktow, ktore podalam, bo bzdury z tego wychodza.
kon marti od miesiecy jest na wakacjach. łazi sobie po ogromnych łąkach i nic nie robi. i wreszcie sie odpasl.
i to tyle. pracy - jako pracy - nie ma tam zadnej. bo okazjonalne przejazdzki to nie praca.
co do ruchu - ot, wypoczety kon klusuje. i nic wiecej.
a co do upasania - widocznie jeszcze malo widzials, skoro koni z gruba szyja nie widzialas 😉

natomiast to, ze lepiej wyglada, nie ulega żadnym watpliwościom 🙂

a kto jeszcze nie zrozumial - wrzucenie tych fotek akurat do tego wątku bylo małą prowokacją marti - i jak widac pare osób dało się wkręcić  😁


[quote author=Presja link=topic=49.msg113261#msg113261 date=1228581445]
Czy ja wiem czy prowokacja?

no coz... bedzie jak krowie na rowie: to była swiadoma prowokacja.  😀
celowo do watku wplyw TRENINGU marti wrzucila zdjecia konia ROZTRENOWANEGO, żeby zobaczyc ile osob zacznie piac z zachwytu jak to jej kon sie pieknie rozbudowal i jaka ma piekna muskulature i jaki paker-miesniak z niego - tylko dlatego, ze mu sie zad zaokrąglil od nicnierobienia  😁

rozumiesz wreszcie??

Zmiana jest i chyba oto tu chodziło

nie, nie o to chodzi w TYM wątku. przeczytaj jeszcze raz jego tytul: nie jakakolwiek zmiana, nie zmiana umaszczenia, nie przytyl/schudl. nie, nie, nie. jest bardzo konkretnie: WPŁYW TRENINGU na wygląd konia.

[/quote]

a jak widać, wedle tego co piszesz, jednak prowokacją to nie było, bo Ty sama zmiany widzisz i mimo że delikatnie to koń pracował i się zmienił po kontuzji..

to raczej w tym momencie nie lets-go udaje że zna lepiej Twojego konia i to co z nim robiłaś a caroline
sierra zresztą chyba także
i to do nich powinnaś swojego posta skierować

[quote author=k_cian link=topic=49.msg117717#msg117717 date=1229017980]to raczej w tym momencie nie lets-go udaje że zna lepiej Twojego konia i to co z nim robiłaś a caroline
sierra zresztą chyba także
i to do nich powinnaś swojego posta skierować[/quote]

Wybacz, ale Sierra się tylko grzecznie pyta. Zwłaszcza w oparciu o informacje jakie zostały jej przekazane.  🤬

Wobec informacji jakie ty zebrałaś też zdajesz się znać Anęę lepiej niż ona siebie, sugerując, że nie zrozumiała (no właśnie czego?) przekazu, cytatu, intencji, morału?

Kocianko, masz coś konstruktywnego do dodania tutaj (a propos Gero-rozbudowany, Gero-utyty?), czy tylko przyszłaś zasiać fermencik w imię oświecania Anyy i bronienia osób trzecich?  😎
Sierko, od siania fermencików są tu inni, siali go stronę wcześniej 😉 ja natomiast rozjaśniam - bo zdaje się anaa nie zauważyła że jest to nieudany cytat słów caroline w wykonaniu lets-go a nie jej samej

jeśli się kogoś upomina o coś to wypadałoby mieć pewność że chociaż do właściwej osoby się z tym bije

to coś złego? chyba nie, bronienie osoby trzeciej także to nie jest a już tym bardziej nie jest wmawianie czegokolwiek w rozumienie anyy - jej konia też nie komentowałam więc nie sugeruj że sugeruję stopień czegokolwiek w stosunku do niego

ino wielka nieścisłość wynikła i należałoby sądzę ją rozwiać
masz ochotę zamęt robić w związku z tym? rób, mi to rybka, możesz nawet w imieniu księżyca
a robić chyba jednak masz zamiar, bo wiesz doskonale jak bardzo czardasz się zmienił i wstawiałaś już go do tego wątku

chcesz konstuktywnej wypowiedzi? prosze bardzo, bardzo podobają mi się zmiany u koni asiora oraz u aurelii, świetne przykłady na wpływ treningu

dziewczyny, proszę o wyhamowanie, nie potrzebujemy nieprzyjemności / a.
D&A
zmiana OLBRZYMIA . az nie do wiary ze to ten sam kon.  👍



moge jednak jeszcze poprosic reszte o zerkniecie na poprzednia strone i skomentowanie mojego czarnego diabla ?  👀
no właśnie! wiedziałam że coś zapomniałam jeszzcze dopisać! D&A  👍

po
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się