Howrse gra :)

Nowa "promocja" weszła, już widzę, jak ktos kupuje 100 kuponów, żeby dostać konia boskiego  😁 Z tą skrzynią skarbów to może jeszcze, no ale przesadzili wg mnie  😉

W dalszym ciągu wymienię philospher's stone na com za 2 x piorun zeusa na pl, mam tez HoP'a do wymiany za to samo na pl  🏇
Może chciałby ktoś ze mną (kueimu) i z bazik (italiano) hodować jednorożce angielskie Tabula rasa? Pg w hodowli jest obecnie koło 490. Natłok zajęć niestety spowolnił rozwój hodowli... no i wiadomo, ze trudniej jest ja rozwijać, gdy sa tylko 2 osoby. Był czas, że nasze jednorożce miały pg tylko o ok 15 gorsze od najlepszego na howrse. Rozmnażamy je dopiero gdy są wyblupowane, czyli od wieku 10 lat. Dbamy też o ich umiejętności więc są ogólnie całkiem niezłymi końmi 😉
Może byłby ktoś chętny?
Przepraszam, ze piszę post pod postem, ale nie wiem czy edytowanie jest tu mile widziane 😉

Chciałam tylko dodać, że do rozwoju hodowli potrzebny jest dostęp do objęć morfeusza, zeby móc szybko wyblupować konia i kryć najczęściej jak się da. Osoba, która się zdecyduje dostanie na start jednorożca z pg przed zabawami 484.48. Wiadomo, ze konieczna jest też umiejętność podnoszenia pg o 1.20. Krycia są wystawiane ogierem z pg najlepszym w hodowli.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 grudnia 2011 13:41
Morskie Oko, edycja jest preferowana od posta pod postem bo za to możesz dostać ostrzega 😉 Ja odpadam bo nie mam dostępu do objęć a kuponów za kasę kupować nie będę, jak w hodowlach zdobywacie objęcia? kupujecie za zł czy ze sprzedaży koni za kupony? 👀
Różnie. Kupujemy za pieniądze kupony, wymieniamy na wymianach, a teraz nieźle zaopatrzyłyśmy się w promocji ze zdrapkami. Łatwo też, jak się juz ma sporo jednorożców, po prostu zabijać te stare - skoro każdy jednorożec ma objęcia, nie traci się punktów - a wtedy i za nie są kupony. Staramy się też sprzedawać za kupony, ale wiadomo, że ze sprzedażami bywa bardzo różnie.
Pomocy 🙂
Na ile można byłoby go wycenić? ;>
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=6116827

Mam 4x objęcia mogę 2 sprzedać 😀
Zrobiłam sobie prezent na Święta, właśnie wyhodowałam mojego pierwszego hanowera z 6cioma gwiazdkami  😅 😅
http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=6731740    to ta panienka  👀
Jak się te pingwiny wysyła?🙁
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
25 grudnia 2011 08:32
konia z pg 350 i tylko wyblupowanego sprzedałam za 60tyś  🏇
No właśnie, jak je wysłać? 👀

Już wiem. Na stronie głównej gdzie są te szybkie reklamy klikamy na wyprawę na Biegun Północny, wybieramy prezent i klikamy. 😉

edit2. Tak się zastanawiałam czy otworzyć RO, otworzyłam i dobrze zrobiłam. Piorun i bilet na Grand Prix. 🏇
AtlantykowaPanna możesz to konto odzyskać jeśli chcesz. Jeśli założyłaś nowe konto, napisz na kontakt howrsowski, napisz jaki miałaś login i że zostało Ci skradzione. Napisz też czy masz jakieś pomysły kto to, i czy widzisz, że coś zostało skradzione (np. zniknęły jakieś konie itp.). Dodaj, że ciągle ktoś na tym koncie sobie pogrywa, a Ty nie masz na nie dostępu. Później codziennie sprawdzaj to zgłoszenie 2-3 razy (ale po świętach). Jeśli uda Ci się potwierdzić prawo do konta to ustanowione będzie nowe hasło i będziesz mogła znów z niego korzystać.  Nie zostaną zwrócone skradzione rzeczy, ale włamywacz zostanie ukarany (jeśli uda się go odnaleźć), także na prawdę warto spróbować.
wysłałam zwierzaki na biegun. nie miałam ich za wiele, więc poszłam w rzeczy praktyczne ;p a dokładniej:
6 x 10 PD
10 00 eq
2 diamenty
na polskim podobnie - 2 x 10 PD i 2 diamenty

ciekawe, czy będzie jakaś sylwestrowa akcja 🙂
Wysłaliscie juz zwierzaki na biegun? Mi starczyło na 2 x ZH i 4 x 10 PD  😜
Pomoże mi ktoś om przerzucić ? 😉
ja mogę na pl 🙂 nick jak tutaj 🙂
poszło 🙂 30 om mam 🤣
rzucić na iguhh?
Wow, Dunkaa, jak Ty zebrałaś taka ilość?  👍
Sprzedam moje całkiem dobre konto na Howrse pl za coś na chickensmoothie lub hi2.horseisle(eternal lub lifecycle, obojętnie) lub equiverse. Nie chcę już konta na howrse, a chciałabym coś z niego mieć. Zainteresowanych zapraszam na PW.
Wysłałam po 3 Zestawy Harmonii, na nic więcej nie uzbierałam  🙄
"Podaruj jabłko koniowi urodzonemu 06.10.2010" mam takie zadanie czy ktoś wie gdzie można znaleźć  takiego konia?
Wejdź do Maajna  😉
dziękuję
Nie ma za co  😉
http://www.howrse.pl/marche/vente/voir?id=4481429&message=vente Hmm, może ktoś by pomógł w wykonaniu zadania i kupił mojego konia ?🙂 Wystawiłam za 500, więc najtaniej 🙂 W zamian mogę wysłać orchidee 🙂
Zalicytowałam na wszelki wypadek, ale on pójdzie raczej za więcej kasy, bo jest całkowicie wytrenowany  😉
Może mi ktoś powiedzieć co to jest ten BLUP i czy da się go jakoś modyfikować czy koń się z nim rodzi?
Każdy koń rodzi się z ujemnym blupem. Od niego zależy jaki źrebak sie urodzi.. Im większy blup tym lepsze um. wrodzone i PG. Można go zwiększać przez określone treningi - 3 najlepsze um konia - przez przejażdżki do tych umiejętności i przez zawody. Mam nadzieję, że pomogłam i jakoś to zrozumiale napisałam 🤣
przytrzymałby ktoś 1mln i 200 tys na com? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się