NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

W Prestige'u mojej koleżanki nie ma 😀 W tym samym modelu... Więc już zgłupiałam bo też tak na początku myślałam.

ps. trochę duże te "dziurki" mają po 5 cm...
Raqel Może koleżanki model jest z innego roku i coś się zmieniło. Uważam, że jeżeli poza "tym czymś" siodło Ci pasuje to powinnaś je zostawić. Co nie zmienia faktu, że nieładnie ze strony sprzedającej, że kontakt się urwał.
Dokładnie 🙂 Raczej tak zrobię bo siodło dobrać nie łatwo.
ja bym nie chciala takiego podziurawionego- a nuż zacznie coś z tych miejsc wychodzić, popruje się albo będzie mocniej naciskać? Ja bym miała takie opory. Powiedz tylko w jakich miejscach są te dziury - może faktycznie pod wypychanie stricte. W moim sa schowane pod panelami.
dwie są małe i niegroźne właśnie pod panelami a te duże są hmm teraz jak opisać to miejsce powiedzmy że pod tybinką na wysokości tylnego łęku. 😀 One są tak jak po dopychaniu właśnie tylko takim hm niezbyt profesjonalnym
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
22 stycznia 2016 09:17
[s]Poszukuję kontaktu z użytkowniczką Klopsik z Grodziska Mazowieckiego, bądź osób ją znających.
Kupiłam od niej ogłowie ( wisi w ogłoszeniach wraz z innymi jej ofertami ), przelew dotarł 14.01, wysyłka miała być 15.01 kurierem i na tym skończyły się informacje od niej. Ogłowie nie dotarło. Cisza. Nie wpisuję jako nieuczciwa ( jeszcze ) bo od 16.01 Klopsik nie loguje się na re-volcie ( może coś się stało ). Prosiłabym jednak osoby ją znające o kontakt  :kwiatek: .[/s]

[s]edit: literówka[/s]

edit: wypadek losowy, wszystko w porządku 🙂
Aleks napisz mi pw. Wyslij mi dane i nr. Konta tej osoby mnie i jeszcze jedna osobe oszukala osoba z grodziska. Inne dane, ten sam nr. Konta. Sprawa sadowa w toku. Moze to ta sama osoba.
inny numer konta, już sprawdzałyśmy 🙂
[quote author=Hala124 link=topic=5367.msg2477564#msg2477564 date=1452259392]
zdecydowanie odradzam osobe o nicku [b][b]Insomnia_90[/b][/b]. straciłabym przez jej nieodpowiadanie i nagła rezygnacje 330 zł!!!!!
w razie szczegółów priv


Straciłabyś? Przecież ponoć przelew zrobiłaś i jest w drodze. Więc pewnie w poniedziałek Twoje pieniądze do niej dojdą? Czy może ją oszukałaś i przelewu nie zrobiłaś, pomimo zapewnień, że pieniądze są w drodze? Jesteś niepoważna.
[/quote]

Dzięki Sivens :kwiatek:
dawno tu nie zaglądałam...

Hala124 Ty masz jakieś problemy ze sobą?
Jesteś osobą niepoważną i nagminnie kupującą wszytko na pw. Gdzie przelew jest " już w drodze' i  " już jest na koncie".  "Kupiłaś" ode mnie już kilka rzeczy jakoś za żadną nie dotarły pieniądze.Więc z  czystym sumieniem ale to ja wpisuje Ciebie tutaj jako osobę nieuczciwą i notorycznie kłamiącą. Żenada.
Nie polecam żadnych transakcji oraz nawet zaprzątania sobie głowy użytkownikiem koniara7400 gdyż wszystko było już umowione, siodło przytrzymane do czasu wpłynięcia zaliczki. Osoba nagle się rozmyśla. NIE POLECAM
olga96, nie przesadzaj, rożne rzeczy mogą sie zdarzyć, dobrze, ze napisała, ze rezygnuje 😉 równie dobrze mogła po prostu przestać sie odzywać
Niestety Libeerte jest to teraz nagminne, a najczęściej od samego poczatku nie zamierzają nic kupić, albo rodzice im nie dadzą...
napisła, gdyż ja napisałam, bo kontakt się urwał, a siodło było już dla niej "odstawione". Wszystko było już dokładnie ustalone, gdyż poszłam jej na rękę i zgodziłam się sprzedać na raty-kiedy i jakie raty, data maksymalnej ostatniej płatności więc to nie było luźne gadania. Różne rzeczy mogą się zdarzyć ale szanujmy się i swój czas i miejmy odwagę napisać sami
[s][s]Jako ze mam problem z realizacja zamowienia od horse_art.. prosze o pomoc. nie chce poki co wystawiac opinii ,bo chcialabym wyjasnic ta sytuacje. Jesli ktos posiada do niej kontakt inny niz profil fb(horse_art) albo na rv (bo tu tez ostatnio nie zawitala) bardzo prosilabym o kontakt na pw 🙂 [/s][/s]

akcja odwołana, poczta polska nawaliła...
BASZNIA   mleczna i deserowa
30 stycznia 2016 12:20
A ja mam nie ( chyba? ) revoltowicza, ale ogłaszam, bo Pan sprzedaje sporo sprzętu.
Ugadywałam się z Panem telefonicznie na zakup szorów i ogłowia. Mój błąd, ponieważ ogłoszenie na OLX było " wszystko w jednym worku", zdjęcia kiepskie, ale w zasadzie nie w tym rzecz. Na telefon Pan wysłał mi kilka zdjęć, min. "moje" szory wraz z ogłowiem.
Ugadałam się na szory i ogłowie. Pan chciał za szory 550, za ogłowie, długa była dyskusja o ogłowiu, czy z okularami, czy bez, 100. W końcu stanęło na tym komplecie za 600 zł, ogłowie bez okularów.
Dostałam czarne szory i paskudny brązowy kantar, naprawiony jakimś paskiem, inny jeden pasek w innym kolorze. Dzwonię. Pan mówi, że ktośtam pakował, i jak wróci to sprawdzi. Oczywiście rozróżnia kantar i ogłowie, tego mam mu nie odsyłać, skoro to taki złom, ogłowie dośle.
Piszę eskę czy wyszło-cisza. Dzwonię, odbiera, nie mógł odpisać bo cośtam, zadzwoni jutro. Nie dzwoni, ja dzwonię, odbija. Dzwonię znowu, w końcu odebrał. Mówi, że mam co się dało za 600 zł i może jeszcze siodło bym chciała za tą cenę. Na zwrot się nie zgadza. Ogłowie mi proponuje za 150 zł....A do kantara mam se podpiąć wędzidło.
No i tyle. Będę z Panem jeszcze dyskutować, ale przestrzegam, Pan jest sprytny i teraz się zupełnie nie przyznaje do tego, że uzgodniliśmy wcześniej inaczej.
https://www.facebook.com/pensjonatsochocin
Pan się nazywa Jarek Gmurczyk. Edit-kurde, nie obejrzałam wcześniej zdjęć Pana...trzeba było...
Wysyłał mi paczkę jakiś inny Pan, pewnie pracownik. Stefan Zdanowicz? .
BASZNIA, popytaj o faceta w wątku western. Widzę, ze wstawia zdjęcia z zawodów. Może ktoś go zna.
BASZNIA   mleczna i deserowa
30 stycznia 2016 12:30
Tak, widzę właśnie, że się udziela westernowo.
Dlatego tak lubie maile, wszystko na piśmie
drabcio, nie sądzę aby w tym przypadku cokolwiek dało posiadanie maili...
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 stycznia 2016 07:31
Na piśmie byłoby lepiej, oczywiście...
Jakkolwiek tak jak _Gaga, mówi, Pan przyznawał rację dwukrotnie. Potem mu się odwidziało... Sama jestem mocno dorosła i jakoś sądziłam z dotychczasowych doświadczeń, że z dojrzalymi osobami takie rzeczy...No jakoś nie.
A tu prosz...

Uwaga na poniższe ogłoszenie.  To Monika Flis.
http://olx.pl/i2/oferta/komplet-eskadron-CID767-IDdMsMd.html#:967a7f1a1d
kolejne dwa zgłoszenia w sprawie kupna tego aparatu przez allegro na 99% znowu nigeryjski przekręt, ciągle wysyłka do Londynu, na początku urywane maile, nawet nie kontynuuje rozmów..
mymagiccandy, u której re-voltowiczki? Będzie łatwiej, jeśli podasz jej nick.


Tak. u Alvaro85 kupiłam żółte owijki 14 grudnia wpłaciłam pieniądze. Do dzisiaj nie ma . Sprawa skierowana na policję
Znowu mam problem z Equino/krysiex213
21 dni minęło w środę (27 stycznia) i wysłała wiadomość czy może wysłać paczkę w piątek, poszłam jej na rękę i sie zgodziłam. Zapłaciłam za paczkę priorytetową, jest wtorek(2 luty) i wciąż jej nie ma   😤 a z nią jak zwykle brak kontaktu
Post usunę dopiero gdy paczka do mnie dotrze!
Edit: paczka doszła...ale zamówione owijki to jakaś kpina, zamawiałam znacznie mniejsze przyczym podałam dokładne wymiary!
Ja się od ponad tygodnia próbuję dowiedzieć, ile będzie kosztował czaprak... Ustalone kolory, materiały itd., pytam, ile wyjdzie ostatecznie z przesyłką, bo chcę zrobić przelew - i cisza. To jakaś tajemnica? 👀 Niby mi się nie spieszy jakoś mocno, ale chyba się skończy na tym, że pójdę pytać gdzie indziej, czy mi uszyją to, co sobie wymyśliłam. Przynajmniej szybciej uzyskam odpowiedź i nie będę się zastanawiać, czy czas realizacji jest tak samo długi, jak czas odpisywania na wiadomości...
Sesja jest, może dlatego ma opóźnienia.
Sophia ja na paczkę od Equino czekałam 3 miesiące. Kontakt z nią po roku widzę bez zmian, odpisuje raz na tydzień i obiecuje cały czas że "jutro wyśle". Ostatecznie zamówienie doszło, czapraki są ładnie wykonane i dobrej jakości ale czas oczekiwania zdecydowanie zbyt długi. Nie wiem czy warto tyle czekać i się użerać 😉
Dziewczyny postanowiłam podzielić się z Wami wynikami mojego małego śledztwa i uczulić 🙂 nie doszło do transakcji więc pewności 100% nie mam, ale sprawa jest co najmniej trochę podejrzana. Nie chcę nikogo niesłusznie oskarżyć, ale ja transakcję z użytkownikiem strong-92 odpuściłam, więc dzielę się spostrzeżeniami. Sprzedający jest świeżo zarejestrowany na re-volcie i sprzedaje bardzo fajne rzeczy w bardzo fajnej cenie. Tyle, że moim zdaniem po wymianie maili i śledztwie w internecie nie posiada ich w rzeczywistości🙂 zamieszcza zdjęcia przedmiotów z niemieckich forów, wysyłka za pobraniem nie wchodzi u niego w grę, na allegro też podobno nie ma konta i wystawić nie może🙂 gdy zaczęłam się dopytywać o szczegóły i 'real photo' nagle okazało się, że 'mój' zestaw kupił już ktoś inny z odbiorem osobistym i ogłoszenie nagle zniknęło 😉 serio???🙂 Poddaję pod Waszą rozwagę i zalecam poprostu ostrożność🙂 Załączam linki z niemieckich forów i ogłoszenia z re-volty.

http://www.pferd.de/threads/637717-eskadron-fruehjahr-sommer-kollektion-2014/page210
http://f3.webmart.de/f.cfm?id=2423006&r=threadview&t=3887967
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 lutego 2016 08:41
malem, az Ty spryciarzu ! Dzięki 🙂.
alnama
Moją wpłatę ma zaksięgowaną 25 grudnia...,27 stycznia miał być gotowy i na tym się skończyło...
Chciałam zamówić jeszcze jeden czaprak z owijkami, jeśli ten bedzie się dobrze sprawował ale wątpię czy się pokuszę, skoro jeszcze tego nawet nie mam  😤
sumire niestety, czas realizacji jest znacznie dłuższy niż czas odpisywania
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się