NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

serio? chyba zapisze się do niej na kurs negocjacji cenowych.

nie zmieniam zdania.

Laska nie pójdzie na policje, mimo że została oszukana, bo po co piętnować cwaniaków i oszustów skoro można na tym zarobić. 
kasiaa.and, a ja z innej beczki - pisałyście konkretnie o siodle z zaznaczeniem, że ujeżdżeniowe, czy tylko napisałaś, że chcesz kupić Diamanta i tyle?
serio? chyba zapisze się do niej na kurs negocjacji cenowych.

nie zmieniam zdania.

Laska nie pójdzie na policje, mimo że została oszukana, bo po co piętnować cwaniaków i oszustów skoro można na tym zarobić. 



Zapraszam.

Wybaczcie, ale nie mam czasu na latanie po policjach, bo trwa to przynajmniej 4 godziny, jak ktoś mieszka w dużym mieście, ja pracując tyle godzin dziennie nie mam na to ochoty.
Kolejną sprawą jest to, że nikomu z tego tłumaczyć się nie muszę, cała sprawa jest nieuczciwa, na druku pocztowym były dane osoby pochodzącej z rosji/ukrainy(?), ogłasza się jako Iza.
Umówmy się że mało kto ryzykuję tak jak ja i kupuje siodło bez przymiarki, więc oprócz tego że muszę się tego siodła pozbyć to jeszcze wysłać na test. Skoro tak jesteś zainteresowana negocjacjami ceny, to mam zainteresowaną za 1000 zł, może powinnam jej napisać ze przepraszam ale sprzedam za 810, skoro za tyle kupiłam?

Sumire- rozmowa na początku była prosta, napisałam o siodle euroriding diamant ujezdzeniowym, sądziłam że nie da się tego pomylić. Później sprzedająca dopytała się o rozmiar, jak siodło doszło do mnie i zaczęła się sytuacja zawyżoną wysyłką, oraz w następstwie że wysłał złe siodło posypały się teksty w tylu- durna babo, jesteś nienormalna i że przyjedzie do mnie do domu to sobie siodło odbierze. Później kontakt się urwał...
Skoro tak jesteś zainteresowana negocjacjami ceny, to mam zainteresowaną za 1000 zł, może powinnam jej napisać ze przepraszam ale sprzedam za 810, skoro za tyle kupiłam?

Tak, uważam że tak byłoby przyzwoicie, skoro przylazłaś tu skarżyć się jak to zostałaś orżnięta, co tak naprawdę okazuj się również nie do końca zgodne z prawdą.
Ale laurkę wystawiłaś sobie sama, ja nie mam już nic do dodania w temacie.
Och, jak to dobrze ze sa tak uczciwe osoby jak Ty!🙂
A co do laurek, to Ty ja wlasnie sama sobie wystawiłas, poziomem wypowiedzi😉
kasiaa ja bym jednak zgłosiła, bo później taka osoba wszystko i wszystkim ma w głębokim poważaniu, a kara się należy. Machnijmy rękom na każdy przekręt i narzekajmy, że nas to spotkało... Coś nie tak, prawda?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 listopada 2016 20:17
może i siodło nietrafione, ale dwie stówki zarobić na nim można.
kasia właśnie wystawiła siodło za 1500zł, mimo że kupiła za 1300.
jej prawo sprzedać za tyle ile uważa, wiec nie mozna powiedziec ze to nieuczciwe, ale mimo wszystko.... słabe? poskarzyć się że ktoś cię orżnął a później na tym zarabiac?




To za jaką cenę wystawiła to siodło i za jaką cenę to siodło sprzeda to już jest jej sprawa i nijak ma się do tego, że kupiła ujeżdżeniówkę, a dostała siodło wszechstronne. 😉 To czy pójdzie na policję to jej sprawa, ale skoro ma możliwość sprzedać to siodło z zyskiem, pod warunkiem, że jest ktoś w stanie zapłacić zaproponowaną cenę to dla mnie nie ma nic w tym złego czy słabego. Mało to ludzi kupuje okazyjnie, a odsprzedaje drożej?
Słabe by było gdyby sama wystawiła ujeżdzeniówkę i opychała wszechstronne.
ekhem, gdzie widzisz chęć orżnięcia kogoś? Jeżeli siodło jest tyle warte to chyba nic w tym złego. Jak by chciała jakiś szajs wcisnąć to rozumiem, ale tak to normalny handel.
Zostałam z zablokowanymi pieniędzmi, siodła nie chce, ze sprzedająca sie nie idzie dogadacie. Nie wiem jaki jest problem w chęci dorobienia sobie na siodle...
Dla mnie właśnie dlatego nie chcesz tego zgłosić, bo to wiązało by się z odzyskaniem pieniędzy i zwrotem siodła. Skoro nie zgłaszasz to akceptujesz sytuacje.
A gdzie to niby zgłosić  ?
Naprawdę  myślicie  że policja się przejmie  różnica między uj i wszechstronnym siodłem  ?
Kupiła siodlo i siodlo dostała, raczej  na komisariacie nikt nie będzie rozkminial różnic taka prawda....

Ja kupiłam siodło  I nigdy go nie  zobaczyłam, sprawa  zgłoszona  I co ?
Nic kilka wezwań i wyrok no i do tej pory ani kasy ani siodła  A dawno to było...
Oszust nienamierzalny i niewyplacalny a szukać go  po Polsce  nie mam czasu i kasy  😵
Jasne z takim nastawieniem "wiele" osiągniesz. czyli rozumiem że jak zamówisz bluzkę z krótkim rękawem a dostaniesz z długim też obsmarujesz wysyłającego bluzke sprzedasz za podwójną cenę, i stwierdzisz ze nie ma sensu zgłaszać bo nikt się tym nie przejmie (to tylko przykład)
A co z faktem ze ze sprzedająca nie idzie sie dogadać i nie odpisuje?
Mam ja nękać?
A zgłoszę na policję i zanim cokolwiek zrobią to ja bede bez Siodla i bez pieniędzy.
Moje post jest w celu ostrzeżenia innych ze osoba sprzedająca nie wie co sprzedaje.
Jak ja "wpłaciłam" pieniądze za siodło, którego nigdy nie dostałam, to policji nic się nie chciało robić.. straciłam tylko mój cenny czas chodząc do nich.
Dzięki pomocy wspaniałych osób, którym do końca życia będę wdzięczna - odzyskałam prawie całą kwotę. Poruszyłyśmy niebo i ziemię, zrobiłam sobie wycieczkę ok 400km w jedną stronę, znalazłam pensjonat gdzie oszustka trzyma konia - okazało się że trafiłam na świetną oszustkę co nawet do własnego konia nie przyjeżdża i zalega też za pensjonat.
A wysłanie siodła nie tego co trzeba, myślicie że warto zgłaszać na policje? pfff.....    po prostu takie realia są w Polsce..  🤔
Czy jest jakaś możliwość odzyskania zdjęć z nieaktualnego już ogłoszenia?
Mam problem ze sprzedającą, kupiłam kask który na zdjęciach był jasno brązowy (beżowy z rudym pasem-błędne ustawienie monitora nie wchodzą w grę), a przyszedł do mnie czarny...
I nie mam dowodów do rzeczowego ubiegania się o zwrot pieniędzy.
jjaguss napisz do modów, na pewno odtworzą Ci ogłoszenie. Ja staram się robić screeny kupowanych rzeczy, bo czasami człowiek coś przegapi, albo sprzedający się pomyli.
Livia   ...z innego świata
25 listopada 2016 17:27
Modzi niestety nie mają możliwości odtwarzania nieaktualnych ogłoszeń, takich rzeczy może dokonać tylko administrator - root.
Ach dobrze wiedzieć 😉. Ale ważne jest, że się da 🙂.
A jak wygląda sprawa z slawną Panią Moniką? Bo widziałam, że konia sprzedaje  😉
anil22, chyba nie po raz pierwszy i nie ostatni ;p
NIE POLECAM SKLEPU GALOPAGOS Usługi dla jeździectwa Marta Rykaczewska

Zadzwoniłam przed zakupem pytam o konkretny model siodła. Tak, tak oczywiście, że jest dostępne, zostanie wysłane w środę, bo w środę wysyłamy pobraniówki (całe szczęście, ze nie zrobilam przelewu)

Wtorek rano pani do mnie pisze sms: "Właśnie sprawdziłam i nie mam Wichity mam Nebraske to jest to samo siodło tylko bez srebrnych dodatków." No całkiem ślepa to ja nie jestem i widze ze to całkiem inne siodło było. Zgodziłam sie w końcu na inne, bo różniło sie kolorem. W środe miało być wysłane. Minął czwartek, piątek... w sobotę poprosiłam o list przewozowy. Otrzymałam odpowiedź, ze list wyśle mi wieczorem. Czekam. Nic. Rano napisałam znowu. Dostałam list. Tylko że kogoś innego!!!
Tłumaczenia że to DPD nadało jeden list przewozowy do 2 różnych paczek... :| Takiej bzdury to jeszcze nie słyszałam. Koniec końców siodło przyszło we wtorek.

Tylko, że nie kompletne. Specjalnie zadzwoniłam i pytałam czy są pasy to tylnego popręgu. Zostałam zapewniona, ze są, nawet na zdjęciach były pokazane razem z nimi. Dostałam siodło bez nich. Zamawiałam popręg 70 cm. Dostałam 50... Dzwonię, żeby to wyjaśnić i usłyszałam: Ojej, bo my zwykle nie dajemy pasków do tylnego popręgu... A przedni popręg proszę sobie przymierzyć może akurat będzie dobry, a jak nie to doślę pani inny.
Po 3 dniach wysłałam wiadomość z zapytaniem, czy pasy do tylnego popręgu zostały wysłane - do tej pory nie mam ani odpowiedzi ani pasów.

Niby nic sie nie stało wielkiego, ale ostrzegam żeby czasem ktoś nie zapłacił za towar z góry...
karo_rosa, o tym sklepie było już jakiś czas temu głośno. Generalnie nikt nie polecał.
Niestety ostrzegam przed Malwi2016.
Kupiłam z opisu kask brązowy w bdb stanie, a dostałam stary, brudny, śmierdzący czarny.
Mój błąd że nie sprawdziłam długości bytności tej kobiety na re-volcie, ale to nie zmienia faktu że zostałam oszukana.
Próbowałam sprawę załatwić w sposób polubowny-odesłanie pieniędzy, odesłanie przedmiotu.
Niestety... zostałam z ręką w nocniku, a raczej w brudnym czarnym kasku.

Chyba, że ktoś z Was jest z Marek... adres i nazwisko mam 🙂
Chyba, że ktoś z Was jest z Marek... adres i nazwisko mam 🙂

Z tych Marek?  W Warszawie?  Jeśli będzie trzeba to myślę że osoby z Warszawy się zbiorą i pomogą 🙂
Uwaga na użytkownika wnorowska - napisała do mnie z propozycją wymiany, umówiłyśmy się na wymianę, oraz, że wyślemy do siebie umówione przedmioty w określinym czasie. Ja wysłałam zgodnie z umową, a wnorowska niestety nie wysłała do tej pory (już ponad miesiąc mija..). Nie odpisuje na moje wiadomości, chociaż widzę, że jest aktywna na forum..  🤔 Nie polecam..
Wcześniej też była wpisana.

Livia   ...z innego świata
01 stycznia 2017 13:58
wnorowska nie odpowie przez forum, bo ma bana za potrójne konto.
Robiłam z nią transakcję, jeśli chcesz, mogę podesłać linka do jej profilu na fb 😉
Rudy_Team, jeśli możesz, będę bardzo wdzięczna, bo na maila też pisałam, ale zero odpowiedzi... 😕
rudy_team to chyba też do niepoważnych - dwa pytania o wymianę (na pierwsze odpisałam po rozważeniu że nie kolejny po kilku chyba dniach) potem oferta pod ogłoszeniem na którą się zgodziłam odpisując w wiadomości i cisza  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się