termobuty

Jak nikt nie ma pod ręką, to zadzwoń 566604460. Czynne do 19, więc jak zadzwonisz teraz, to bez problemu zmierzą.
Dworcika  :kwiatek: DZIĘKUJĘ!
To napisz tutaj ile mają bo też jestem ciekawa  🤣
m2nika, udało się? 🙂
Niestety, spóźniłam się minutę  😜


Ale jutro to załatwię i napiszę tu 🙂
Jutro do 14:30 😉 Od 10.
A ja nie znoszę wyjmowanych wkładek! W huskych wkurzało mnie nieziemsko ponowne wkładanie wkładek do butów bo czasem kilkanaście razy musiałam wkładać nogę razem z wkładką do buta tak, żeby mi było wygodnie i ułożyła się więc wolałam jej nie wyciągać tylko stawiać buty na kaloryferze.
no to po pierwszych jazdach w MH stella polaris muszę przyznać że są REWELACYJNE  😍

oczywistym ich minusem jest cena - ale ponieważ są to najwyższe termobuty to nie miałam wyboru i musiałam zainwestować - mam nadzieję że będą równie trwałe co wygodne i ciepłe ( a u mnie już i śnieg i mróz)
Szerokość w najszerszym miejscu w FP Husky to ok 36-38 cm


To mniej niż w tych ELTach, co mam...  🙄
eeee jakoś nie teges zmierzone (bo takie rzeczy to sie naprawdę ciezko mierzy).
na bank mają więcej.
najlepiej by ktoś o szerszej łydce zmierzył i napisał że przy łydce xx jest ciasno/luźno i bedzie wiadomo co i jak...
m2nika, w poniedziałek, albo wtorek Ci je pomierzę.
Dworcika ja też bym prosiła o info co do długości 🙂 Łydkę mam 35,5cm w bryczesach więc coś musiałabym dobrać 😉
Ten sam rozmiar?
Nie wiem jak rozmiarowo wychodzą bo ja buty noszę normalnie 38/39/40  🤣 Więc jak bym mogła prosić to zmierz mi długość wkładki w rozmiarze 39/40 i obwód łydki, byłabym wdzięczna  :kwiatek:
A może zamiast FP Husky to lepsze będą HKM Nordpol?? Ja np nie zmieściłam się w FP 38/39 a 40/41 było za duże. Teraz mam HKMy i naprawdę jestem zadowolona!
Dworcika, bede Ci wdzieczna niezmiernie!  :kwiatek:
Witajcie, czytam forum od daaawna, ale jako żółtodziób się nie odzywam.
Jestem jednak posiadaczką FP Husky w rozmiarze 39-40 i mam dość szeroką łydkę - ok 39 w obwodzie i w butach się mieszczę. Po prostu w najszerszym miejscu zapinam rzep na końcówkę (widać to 'futerko'😉 a nie dociskam do końca.
Z moich doświadczeń wynika, że najmniej trwała w tych butach jest skarpeta - po dłuższym użytkowaniu przeciera się na pięcie.
Hej, polecacie termobuty Fair Play "Spitsbergen"?
Niestety moje euro stary nie dotrwały do drugiego sezonu...
Poszukuje termobutow tak do 300zl by wytrzymały mi jazdę ok 6-7h w tygodniu
Livia   ...z innego świata
01 grudnia 2013 12:26
Katasia, dopiero dzisiaj pomierzyłam te moje Steedsy. Dla rozmiaru 40 wysokość od podłogi z tyłu to 45 cm, szerokość łydki to 36-39 cm 🙂
Fufu, a HKM ile mają w łydce? Mogłabyś zmierzyć?  🙂
Livia - wielgachne dzięki  :kwiatek:, jak dla 40 szerokość jest 36-39, to przy moim 38 i szer 35 powinny być idealne, z wys może być mniej różowo, ale jak mi braknie z zimówkach 2-3cm to płakać nie będę. Ekstra, teraz tylko muszę się zastanowić jak je sprowadzić, ale myślę, że to będzie do zrobienia. Powiedz tylko, czy to prawda co piszą w komentarzach na Kramerze, że powinno się kupić 2 rozmiary większe?
Livia   ...z innego świata
01 grudnia 2013 17:25
Katasia, aż dwa rozmiary nie, ja brałam rozmiar większe, a teraz jak już mam uklepane to futerko to spokojnie weszłabym w swój normalny rozmiar. Ale w czasie przymiarki nowych butów było mi dość ciasno w 39.
m2nika, mogę zmierzyć ale nie wiem jak 😡, bo tam jest gumka, którą i tak indywidualnie się dopasowuje
Spoko, Fufu, spoko 😀 Dzięki za chęci  :kwiatek:

I tak chyba jednak się skuszę na Husky... Nie wiem tylko czy tej zimy, bo coś mnie wydatki przerastają trochę  😜
Czy ktoś z Was ma MOUNTAIN HORSE FUSION WINTER ?? Co o nich sądzicie??
Averis   Czarny charakter
08 grudnia 2013 07:31
Waham się między Horze Thermo a York Calico. Nie znalazłam zbyt wiele opinii, zwąłszcza o tych drugich. Będę wdzieczna za wszelkie rady  :kwiatek:
Czy ktoś posiada termobuty Fair Play Spitsbergen?

http://pasi-konik.pl/pl/p/FAIR-PLAY-Termobuty-Spitsbergen/4603

jak wygląda obwód w łydce? czy buty są na grube łydki czy raczej szczupłe?

Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
08 grudnia 2013 15:11
pewnie miliony osób się już o to pytało ale zapytam się i ja  😉 poszukuję butów na tę szerszą łydkę ostatnio oszukałam się na fair play które niby mają rozciągającą się wstawkę i wszystko super a jednak gdy je przymierzyłam okazały się za wąskie  😕 ma ktoś może modele które są sprawdzone i nie wyglądają tak jak te na zdjęciach poniżej ?
A Yorki aktea w wersji z szeroką łydka?
York Aktea są moim zdaniem strasznie sztywne, uczucie jakby się wsadzało nogę w gips... Mam rozmiar buta 37/38 a w łydce 36cm i w rozszerzanej wersji nadal było mi ciężko się dopiąć. Może po jakimś czasie się rozchodzą, ale ja tam zrezygnowałam, a szkoda bo nawet prezentowały się spoko jak na termobuty w tej cenie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się