Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

No jestem u teściowej to skorzystałam z kompa, bo w domu mam pożyczony i stronka ładuje się przez 15min..
Zaraz jadę do domu, bo skurcze się nasilają, więc do wanny trzeba wejść 🙂

edit: jadę do domu, skurcze co 6 min 🙂
Cierp1enie odważna babka jesteś  🤣
u mnie przy takim rozwarciu... 40 minut później... Krzyś był już po drugiej stronie  🙂

Przy drugim dziecku kazano mi gnać do szpitala przy pierwszych skurczach... aby nie urodzić po drodze  🤣
RaDag wszystkiego najlepszego dla Emilki :-) (to juz? 😉 )
A dlaczego chrzciliscie dopiero na roczek? Pytam bo na mysl o moich rocznych dzieciach w kosciele dostaje gesiej skorki 😀


Jakoś tak wyszło. Najpierw byliśmy u teściów- tam nie chciałam. Później w domu wieczne remonty itp itd, kasa, czas, nieogarnięcie. Przyszło do roczku i stwierdziliśmy, że skoro i tak trzeba go zrobić, bo tak czy siak wszyscy przyjadą, to można od razu i chrzest. I chyba to była świetna decyzja. Jedno zamieszanie mniej 😉
Nasturcja-Renata gratuluje!!

cierp1enie zazdroszczę tej chwili🙂 powodzenia ale jestem pewna, że dasz radę!!

Emilka jak zawsze śliczna dziewczynka🙂

galop wreszcie wstawiłaś zdjęcie malutkiej, wesoła gwiazdka z niej, może upieczecie coś dla cioci Chaff :kwiatek:..


szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
26 lutego 2013 12:51
RaDag, Super wyglada Emisia na pierwszym zdjeciu- jak taka mala pozujaca krolewna 🙂 Dziewczynska taka bardzo jest, sliczna. Sto lat i duzo zdrowka dla niej!
akzzi Z mezem widze niewesolo. Zniecierpliwienie i zmeczenie pewnie tez robia swoje i eskalacja problemu sie robi. Mam nadzieje, ze szybko sie z tym uporacie- ja bym meska, rzeczowa rozmowe przeprowadzila. Ze swoim zawsze tak robie i dziala, przemysli i wyciaga wnioski. Bo moze Twoj nie do konca sobie zdaje sprawe jak wyglada sytuacja Twoimi oczami. Trzymam kciuki za poprawe! 😉

Cierp1enie, no to do boju! Czekamy na Michalka 🙂

Ja im wiecej dzialam, im wiecej mam 'punktow programu' tym lepiej sie czuje. Jem magnez, pije wapno, juz nie martwie sie kazdym skurczem. Odzylam 🙂
Jednak chciałam poczekać jak najdłużej w domu. Skurcze mam co 7 min, bolesne bardzo, ale jednak co 7 min. Kąpiel w wannie wzięłam.
Muszę jechać do szpitala, bo koleżanki mama oddziałowa kończy pracę o 14😲0 i zostanie 2 godziny by ze mną pobyć i powiedzieć położnym co i jak 🙂
A wiadomo jak na IP papierologia godzina czasu :/
Chciałam być w domu do skurczy co 3-4min no ale jadę, bo jak mam mieć super opiekę to muszę skorzystać, a może po lewatywie i przebiciu pęcherza się ruszy bardziej.
Dobra wiadomość to taka, że dziś znieśli zakaz porodów rodzinnych!!! Ale się cieszymy z mężem, możemy razem rodzić 🙂
(mieliśmy zakaz od grudnia).
ash   Sukces jest koloru blond....
26 lutego 2013 12:54
Cierp1enie, trzymam kciuki! Do boju!!!!!
Cierp1enie super! Do boju!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 lutego 2013 13:47
Cierp1enie bedzie super, czekamy na jakies znaki! 😀 😅

Ja mam tak paskudny humor, ze nic mi sie nie chce i nic mnie nie cieszy. Mam dosyc chce byc juz w swoim domu, w swoim salonie, ze zwoimi rzeczami, w swoim miescie... mam dosyc tego wyjazdu :/ 3 tyg to zdecydowanie za duzo.
Ale za to jestem z malej dumna 🙂 Wczoraj ja obserwowalam przy zabawie i coraz czescie zauwazam, jak fajnie sie rozwija. Juz wie, ze jak nie moze czegos dosiegnac jedna reka, to probuje druga. Potrafi trzymac w jednej raczce jedna zabawke, a druga siegnac po inna 😀 Fajne sa takie obserwacje 🙂
Cierpik trzymamy kciuki za szybki i bezbolesny!  😅
Cierp1enie po 16 napisała do mnie sms ,że urodziła syna .Michałek ma 3230g. i 56 cm , takiego porodu jej życzyłam , nie była cięta ani nie pękła  😀
Congratulations!!!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Cierp1enie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!  💃
Ale super, gratulacje :-) !!! Dzielna jestes !
Cierp1enie Gratulacje! Zdrówka, zdrówka, zdrówka życzę i Tobie i Michałkowi!
Ale super- to chyba szybko się chłopak na świat wydostał? Gratulacje Cierpienie & Son  😅 😅 😅
klapcio89   Walczący z cieniem...
26 lutego 2013 18:30
Cierp1enie GRATULACJE!!!  😅
Pozazdrościć takiego porodu  😀
majek   zwykle sobie żartuję
26 lutego 2013 18:46
Cierp1enie !!! Graty  od nas też!
Cierpienie gratulacje! 😅 😅 😅
Cierp1enie gratulacje. Ot poród prawie jak marzenie. Przynajmniej z tempa. Gratki jeszcze raz.
majek,  co słychać? Nadal na emigracji?

Cierpienie, gratki!
Wielkie gratulacje!!!  💃
Cierpiku wielkie gratulacje!
Czekam na fotke.

Cierp1enie, serdecznie gratuluję!

A u nas nie za wesoło. Kacperek przeziębiony, ale było podejrzenie zapalenia płuc.. Dostał antybiotyk, codziennie mam dzwonić do lekarza. Martwię się bardzo, boję się iść spać.. A najgorsze, że i mnie przeziębienie łapie..
Cierp1enie GRATULACJE. Witamy  rewolciątko po tej stronie brzucha
Monny   bez odbioru .
26 lutego 2013 20:32
Cierp1enie, gratki !! Nic tylko dzieci rodzić !!
Cierpienie - Gratulacje kochana  :kwiatek:
Kami   kasztan z gwiazdką
26 lutego 2013 20:44
Cierp1enie gratulacje - marzenie taki poród!!!! Wstawiaj zdjęcia Michasia!!!!
Cierp1enie cudowna wiadomość!!!
majek   zwykle sobie żartuję
26 lutego 2013 20:52
Naboo tak, nawet zaczynamy sobie wreszcie lepiej radzic. Chetnie napisze wiecej, jak znajde chwile.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się