LUBLIN i okolice

yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 października 2013 21:13
Gavi- ja mam, tylko że rano wyjeżdzam, także jak coś musiałabyś do mnie podjechać o 9 (mieszkam na Racławickich). A, i mam rozmiar w domu 38, ale to takie mniejsze 38 😉

Lublinianeczki- w ciuchu na Racławickich (koło MaxFormatu) są białe bryczesy eurostara! Jak ktoś chce niech się śpieszy 🙂 17zł bodajże. Rozmiar na moje oko to jakies 38. Na mnie były za duże więc nie brałam  😉
Dziewczyny nie chce któraś w weekend jakichś zdjęć? Z koniem na przykład? Bardzo dawni nie robiłam i już mi tego brakuje, a przy okazji poznałabym nowych modeli. 🙂
flygirl, gdybym tylko miała konia... Ludzi też fotografujesz?
.
Póki co dla przyjemności, nie czuję się na tyle kompetentna, żeby brać za to pieniądze. 😉 Ludzi a i owszem, czasem robię tylko mam problemy z ustawianiem modelki i mówienia co ma robić ale coś tam zawsze wychodzi. 😀
.
Z samego rana to znaczy o której? 😀
.
Z której części Lublina? Autem tak?
.
flygirl, to jak będziesz miała kiedyś chęć na zdjęcia 'ludzkie', to daj znać 😀.
flygirl, ja mam konia w Elizówce, więc jak propozycja jest aktualna to w niedziele mam trening o 16 😉
W niedzielę są zawody w Pikerze, więc jeśli znalazłabyś sobie transport to będziesz miała koni do focenia pod dostatkiem 😉

flygirl My jesteśmy chętni!!!  🏇
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 listopada 2013 09:32
Dziewczyny, znacie jakąs osóbkę robiącą w Lublinie żelowe paznokcie?  :emota2006094:
Również polecam się do zdjęć ;-)
Jeśli ktoś by tylko chciał...🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 listopada 2013 22:53
dzieje się coś w Lublinie 22-23 listopada? 🙂
nie, chyba nie :P
opolanka   psychologiem przez przeszkody
22 listopada 2013 21:57
A gdzie mozna dobrze zjeść? 🙂
ja polecam Pyzatą Chatę - nie dość, że bardzo smacznie to w przyzwoitej cenie 🙂 http://pyzatachata.pl/   
Pyzata Chata -  😍
Restauracja Czarcia Łapa - stare miasto
Pizzernia Giuseppe (nie tylko pizza🙂 - Chopina
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 listopada 2013 14:03
Ja polecam to: www.chata.lublin.pl - smaczne jedzenie, super atmosfera, bardzo "regionalnie"  😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
27 listopada 2013 09:37
Dzięki - ostatecznie trafiliśmy do Fabryki Pizzy i było mega smacznie, Pizza Hut może się schować 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
27 listopada 2013 10:49
Dziewczyny, ile może kosztować bilet w busie z Lublina do Warszawy?
25zł ulgowy w Contbusie
yga   srają muszki, będzie wiosna.
27 listopada 2013 17:44
a pociągiem ulgowy?
Czy któraś z Lublinianek była może u tego dermatologa dr Wojciech-Cielica ? Możecie go polecić, czy raczej nie?
Gdzie w Lublinie jest miejsce, gdzie można zrobić haft komputerowy? Chodzi mi o jedną rzecz.. orientuje się ktoś jak to wypada cenowo? :kwiatek:
[quote author=fruity_jelly link=topic=7833.msg1960482#msg1960482 date=1387983622]
Gdzie w Lublinie jest miejsce, gdzie można zrobić haft komputerowy? Chodzi mi o jedną rzecz.. orientuje się ktoś jak to wypada cenowo? :kwiatek:
[/quote]
fruity nawet u nas na zadupiu można zrobić 😉 z tego co wiem tutaj kolo Vikeny, obok biura podróży 🙂
Gdzieś nawet chyba szyld widziałam. I jeszcze jadąc al. Lotników Polskich jest jakaś reklama, tylko nie wiem czy oni hurtowe ilości robią czy jedną rzecz też mi wyhaftują 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się