Końska rewia mody cz.VI (2012)

Altiria, dzięki. Dobrze że już niedługo mikołajki 🏇
Livia, czego to oni nie wymyślą 🤔
sei, dzięki 🙂
W ogóle nie ma co się zastanawiać nad kantarem i chyba w ogóle nad tą kolekcją, bo to co do mnie przyszło jest naprawdę świetnej jakości, a na pewno dużo lepszej niż poprzednie.
wątek zamknięty
Altiria, hihi. Cornflower bardzo łądny kolor. 😉
ekuss, uwielbiam ten maritim. Szkoda tylko, że te polopady bicolor strasznie się szmacą.
gabb., sangria i maritim to moje naj. 😉 Na sangrię to w ogóle gługo polowałam.
kittajka, dzieki. 😉
Livia, dzięki dzięki.
xxagaxx, dzięki.
Karino1998, dzieki. 😉

Isabelle, dziękujemy. A zdjęc mało wstawiam, bo w sumie to nic nowego nie mam za bardzo i w ogóle mało się tu teraz udzielam. Obecnie ledwo starcza mi czasu żeby łogra w ogóle jeździć, co dopiero mówić o zdjęciach czy udzielaniu się na forum. 

quanta, super rudemu w bordo.
wątek zamknięty
quantanamera, bosko w polopadzie  😍  😍  uwielbiam kasztany w brązach i beżach
wątek zamknięty
O... a ja sie nie pochwaliłam. Ostatnio co prawda szmat właściwie nie kupuję, ale tego nie mogłam sobie odmówić.
Mój najnowszy nabytek to brązowy z beżową lamówką Equilline Hello Kitty. Łogrowi będzie do pyska, czyż nie ?? 😉
wątek zamknięty
Petit., są, tylko pewnie jakbyś teraz zamówiła, to trochę się naczekasz. Ja we wrześniu kupiłam, potem anulowałam zamówienie i dosłownie 2 dni później kupiłam znowu - i od 29 września do teraz czekałam. Jak mi zostanie trochę funduszy po Cavaliadzie, to chyba sobie kupię jeszcze granatowy, bo ta seria mi się strasznie podoba, zarówno wizualnie, jak i w kwestii wykonania.  🙂
wątek zamknięty
Klami
koniecznie wstaw zdjecia, ostatnio tu w Niemczech w sklepie strasznie fajne equiline hello kitty widzialam  😜
quanta
obled w ciapki, konisko super wyglada w obu kompletach! Czy ten bordo jest naprawde taki, czy jednak bardziej oczokretny na zywo? Jasniejszy?
Bo na twoich zdjeciach bardzo mi sie podoba.

Next Generation 
petrol z reitforum
derka i kantar



wątek zamknięty
kilka zdjęć z reitforum.de



wątek zamknięty
Co ten kantar petrol taki powyginany na "nachrapniku"? Już mam 110 % na winterreda, podobał mi się petrol w katalogu, ale tu już takiego wow nie robi.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 listopada 2012 20:21
anai, jak cottony to sr 😉
może skuszę się na jakiś biały dl kiedyś, ale wątpię. pod siodło ujeżdżeniowe wolę grubsze rzeczy. esy, albo np. eskadron performance jakiś fajny? 🙂
wątek zamknięty
anai - dzieki  :kwiatek: No ja wlasnie vs potrzebuje. Kurcze, moze sie skusze na zamowienie z kims  😜 Wlasnie widzialam, ze przesylka do PL to prawie tyle kasy co sam czaprak ;/
wątek zamknięty
quantanamera, rudy w cherry red powala na kolana!
wątek zamknięty
Ale wy dziewczyny tworzycie w ciągu doby! 🤣
quanta, ale Wątrobiany wygląda w polopadzie! 😜 W cherry również pięknie, jednak nugat przyprawia mnie o opad szczeny 😍
kittajka, śliczny jest ten kantar z winterred, sama zbierałam się do zakupienia go, ale próbuje od siebie go odepchnąć 😁
ekuss, IMO w obu bez szału, macie lepsze kolory 🙂
Altiria, ten ES jest boski! Jak znajdę jakieś dodatkowe fundusze to może się na niego skuszę 😉 Może kiedyś...
Zairka, Emerald na Zajku? Będzie szał!
Klami, nie dziwię się, że to twoje naj, oba są obłędne. Sama chciałabym mieć Sangrię, ale ciężko ją gdziekolwiek dostać, a już szczególnie w wersji VS. 🙁
wątek zamknięty
gabb., na tą sangrię to troche polowałam, ale sangria, madeira i olympia to moja lista "naj". Na razie zdobyłam tylko sangrię, w dodatku DL, ale profil az tak mi w sumie nie robi.

Arimona, proszę fotki "na sucho".


wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 listopada 2012 12:04
kittajka, no tak, wymyślają co chwilę coś nowego 🙂

Klami, super, czekam na zdjęcia na ogrze 🙂
wątek zamknięty
A ja jestem "dziecko plastiku" Lubię rzeczy totalnie nowoczesne i kosmiczne i popełniłam dziś takie oto coś.  😜

http://allegro.pl/czaprak-eskadron-l-style-next-generation-vs-i2771692962.html?source=oo

Martwi mnie jedynie ten prawy dolny róg, bo jest bez pikowania, ale pani ze sklepu twierdzi, że na żywo wygląda to dużo lepiej. No nic....pożyjemy, zobaczymy.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 listopada 2012 13:33
tunrida, chociaż nie jest to mój klimat. to muszę ci powiedzieć, że widziałam tą kolekcję i na żywo naprawdę wygląda lepiej niż na zdjęciach 😉
wątek zamknięty
Mam brązową kosmiczną kamizelkę, więc byłby z tego jakiś tam komplet. ( nawet jeśli odcienie brązu będą inne)
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
14 listopada 2012 14:43
Pytanie totalnego laika- czy eskadron robi jeszcze tego typu czapraki (chodzi o materiał taki bardziej mechaty)?

Ten czaprak kupiłam przypadkiem na jakiejś przecenie 3 lata temu i trzyma się dzielnie- jak na rzeczy Eskadronowe powiedziałbym że genialnie. Jestem ciekawa czy dostanę coś w tym stylu tylko w brązach.

wątek zamknięty
bjooork to są czapraki Impuls. Niestety Eskadron już ich nie robi.
wątek zamknięty
O 8:50 kurier przyniósł mi skrzynkę, o 12 wpadł listonosz z cottonem, a o 14:30 podjechał DHL, którego się absolutnie nie spodziewałam, z paczką z Koch Reitsport.  😀  Wysłane w poniedziałek, już dzisiaj mam.
Pobawiłam się trochę w eskadronowego stylistę.  😁








prawie cała kolekcja, zapomniałam przywieźć granatowego szokmola (edit: no i nie ma trzech szmatek do ciurania: Pfiffa, Jarpola i granatowego Szoka charity).
górny rząd: Schockemohle Charity, Anky Hortensja, Eskadron Cotton Exclusive Rosa/Navy, Eskadron Polopad Bicolor navy-white z Navy/Burgundy, ES Excellent college;
dolny rząd: Eskadron Nici Hazel, Eskadron Cotton: Chili (Tuptek :kwiatek: ), Yellow z Mint/Teak, Petrol z Choco/Petrol, ES Stripe-In Sesam/Peacock.  🙂
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
14 listopada 2012 14:54
ashtray to szkoda - akurat on trzyma się całkiem dzielnie, zwykłych cottonów nie tykam - bo dla mnie czaprak wytrzymujący jeden sezon to straszna kicha.
wątek zamknięty
Jeden sezon?
Ja się zastanawiam jak zniesie pranie ta ceratka z new generation i czy nie będzie to czaprak w ogóle jednorazowy?
(nie wolno go ubrudzić i prać będę gąbeczką w brodziku)
Impulsy jakościowo były ok. Szkoda, że nie robią.
wątek zamknięty
tunrida,  masz samozaparcie 😉

ja za każdym razem jak robię "uuuuuu jakie piękne!" to potem patrzę na cenę i robię "uuuu za to mam trzy Caballe, które wytrzymają dużo więcej niż ta szmata" i się zdecydować nie potrafię 😉 czy to sknerstwo? 😉
wątek zamknięty
Nie- to logika.
Ale jakbym brała Caballa, to z kieszonkami. A wtedy cena nie jest dużo niższa, niż kosmiczny eskadron PO PRZECENIE.
Mi się mało co podoba z nowych kolekcji.
A te świecące plastiki, to coś w moim guście.  😉 Czułam już dawno, że chcę taki jeden mieć. Skusiła mnie właśnie przecena.
wątek zamknięty
tunrida,  dlatego będę czekać na kantar raspberry jak nie będzie kosztował 150 zł 😉 bo kolor jest na niektórych zdjęciach naprawdę ładny😉
wątek zamknięty
Altiria wow, szalona ty!!!
wątek zamknięty
Klami  gdzie go dorwałaś, jest śliczny!
wątek zamknięty
Klami, wymienione przez Ciebie twoje naj, są też moimi naj. Olympia to najpiękniejszy Ankowy niebieski! 😍 U mnie dodatkowo jest jeszcze Amber 🙂
Altiria, jakie zakupy, szalona! 😀 Czy dobrze widzę, Hortensję VS?
wątek zamknięty
Dobrze widzisz. Upolowałam 2 lata temu ostatnią nówkę w koniku.  😀
wątek zamknięty
tunrida ciekawa jestem zdjecia tego czapraka na zywo wiec koniecznie sie pochwal jak juz do Ciebie dojdzie, bo co prawda miałam momenty, że mnie korcił ale to jednak nie w moim stylu i aż na takie błyskotki gotowa nie jetem, ale ciakwi mnie jak bedzie sie prezentowa🙂

Altiria dla mnie ten czerwony ES najlepszy🙂

A ja wczoraj odebrałam robiony na zamówienie kantar z http://ohmyhorse.pl/ i powiem Wam, że baardzo pozytywnie jestem zaskoczona. Chciałam w miarę tani kantar, którego nie będzie mi szkoda do boksu i na padok, a tu dodatkowym plusem było to, że robią na wymiar więc nie musiałam szukć i pytać które full są większe, ale teraz znowu mam kantar, którego mi szkoda do ciurania;d miałam kupować jako bardziej wyjściowego ES różowego ale chyba narazie sobie odpuszcze bo ten jest naprawdę fjan. Zobaczę jaki będzie w użytkowaniu, ale sprawia wrażenie mocnego, wszędzie podwójna taśma, ale jdnocześnie miękka i fajnie się układa. Zrobię póxniej zdjęcie na sucho bo na modelce dopiero w okolicach weekendu jak będę w stajni za dnia.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.