Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

dureithel weszłam tu właśnie z myślą, że ktoś tu na pewno sobie upatrzył takie buty jak ja chce. I jeeeest! Też coś w tym guście chce, ale na zimę i z futerkiem wywiniętym.
Zeszłam pół galerii i nic, widziałam u mnie w pracy laskę w takich. Głupia, głupia, że nie podeszłam i nie zapytałam, bo były cudne!!!!!
Pursat   Абсолют чистой крови
03 października 2010 15:02
Kiedyś znalazłam coś w tym stylu na allegro:


Jakieś no name, skóra naturalna za śmieszne pieniądze.
Ja mam ogromną prośbę ! Mianowicie chodzi mi o to,że kupiłam sobie ostatnio buty i chciałam coś zobaczyć na stronie internetowej tej marki ale jako,że internet działa mi z ''prędkością światła'' nawet google ładuje się dłuugo .Więc gdyby był ktoś tak miły i znalazł stronę marek tych butów to będę wdzięczna ;
highland creek i frank walker  :kwiatek: :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 października 2010 21:46
co ja za buty w H&Mie widzialaaaaam, matko bosko czestochowsko! ale wykupione,zostala jedna para z dziurą. Moje wymarzone  😵
tez traktory na obcasie, piekne skorzane brązowiutkie i dlugasne,do polowy lydki.. ajajajaj
jakbys znalazla w necie to pokazuj  😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
05 października 2010 10:10
Niby te:

http://shop.hm.com/gb/shoppingwindow?dept=DAM_SHOE&modelnum=787081&type=product
ale na zywo byly ładniejszeeee
bardziej brazowiutkie 😉
yga, a nie wysyłają do Polski?

Dzięki Tobie znalazłam kurtkę, którą widziałam w gazecie 😀iabeł:
Sznurka - czy to jest możliwe aby w tych sorelach- rozmiar 37 dł. wkładki była 23? one maja tak mocno obniżoną numerację? fajne są...
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
05 października 2010 16:20
nic tak nie poprawia humoru jak para nowych.... papci  🏇 a na dworze 20 stopni  😁

Bogdan, odpowiem za sznurke - tak w sorelach jest taka numeracja, trzeba patrzec na dlugosc wkladki nie na rozmiar. Sama nosze 37 a sorele mam 38.
Szkoda, ja noszę 36- dł wkładki 23,5- więc sorelki bedą za małe  😉
Bogdan, nie wiem czy Ci teraz jeszcze bardziej nie namieszam, bo juz sama sie troche pogubilam. Sprawdzilam, i faktycznie moje sorele to rozmiar 38, ale dlugosc wkladki opisana jest jako 23.5, co jest na pewno nieprawda, bo jestem pewna ze maja 24-24.5 bo w mniejsze bym zwyczajnie nie weszla, a miejsca w nich mam sporo... Wiec moze te beda na Ciebie dobre..?
Gienia zajebiste są!

ja mam sorele 40 a drugie 39, w środku różnica nieznaczna ale na zewnątrz widać które większe
noszę na co dzień 38, brałam poprawkę na skarpetkę jeszcze ciepłą
trzeba patrzec na długość wkładki tylko i wyłącznie!
http://allegro.pl/show_item.php?item=1260629077

jakby ktoś szukał soreli 37


ooo ciekawe  😉 ja sie napalam na te drugie z wkladka 21.5 - teraz mam dylemat - dlugosc stopy mam dokladnie 21,5 - ktore brac? :kwiatek:
emade one, są boskie  🙄
emade ona ogólnie ma fajny styl  😀
buty piękne, szkoda że bym się w nich zabiła  😁
też mi się podoba jak ją ubierają/jak się ubiera  😉  a buty są cudne, napalilam się teraz trzeba net obszukać  😀
emade, mega podobne (jeżeli to nie te) są w zarze 😉 Moja przyjaciółka takie ma ... i daje radę 😀
jezu tylko nie buty ZARA MEGA NIEWYGODNE  🤬 😁
Naciau, zgadzam się ale przymierzyłam je bo sama nie chciałam uwierzyć (tym bardziej, że są naprawdę wyysokie + platforma) i ... szok. Bardzo wygodne, w miejscu śródstopia mają jeszcze poduszeczki dla lepszego komfortu i dosyć stabilne są.
http://moda.allegro.pl/okazja-nowe-z-us-timberland-traperki-a-la-doda-i1259799979.html

😍
Nie wiem, czy one rzeczywiście takie a'la Doda, ale wpadły mi w oko i chyba się nie oprę pomimo, że w tym miesiącu miałam ciąć wydatki, bo się wypsztykałam z forsy. Są takie ...fajne  🍴 i w ogóle podobają mi się fasony butów Timberland. Mam całe stado ciemnogranatowych prostych jeansów, ubieram się bardzo klasycznie i bez szału, dlatego fajansiarskie buty przydadzą mi się dla ożywienia wizerunku.

Tak się sama przed sobą tłumaczę  😁 👀


Powiedzcie, że mam ich nie kupować, bo to wiocha totalna (nie obrażając wiosek oczywista), czy że są że-na-da, żal.pl, czy cokolwiek, bo już mnie palce świerzbią żeby kliknąć  👿

Powstrzymuje mnie jeszcze wizja totalnego upierdzielania tych butów w pierwszą jesienną pluchę i zaszarzenie nie do wyczyszczenia po pierwszym wejściu w jesienną stajenno-błotną rzeczywistość.

Powstrzymuje mnie jeszcze wizja totalnego upierdzielania tych butów w pierwszą jesienną pluchę i zaszarzenie nie do wyczyszczenia po pierwszym wejściu w jesienną stajenno-błotną rzeczywistość.


Masz rację, będzie masakra... 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
07 października 2010 11:08
Jak mam być szczera, to mi się średnio podobają, a właściwie to wcale.
ElMadziarra klikaj!!! Super są i do tego taniocha, już szukam rozmiaru dla siebie 😀
hanowerka Ty mi znów partyzantkę uprawiasz, a tu dziewczynom już tak dobrze szło zniechęcenie mnie do zakupu  🤦  😉


Ale mnie też ta cena kusi  😁


Na dodatek, ponieważ to trapery, to wiem, że będą w użytku, a nie uprawiać lans w szafie. I znów jestem kuszona 🤔



yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 października 2010 11:39
I ja Cię też podkuszę, bo mi się podobają 😉 Niekoniecznie ten jeans na górze, wolę typowe timberlandy, ale te też fajowe. :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się