Szukam wątku na temat "...........". Skierowania do właściwych wątków.

Czy jest jakiś wątek dla chcących przybrać na wadze? Dla odchudzających się jest to wiem, a w drugą stronę?
quintana, pisz spokojnie, innych chyba nie ma
ps. ja mam 70km do Poznania 😉
Szukam wątku o dopasowaniu kolorystycznym np. czapraka do danej maści 😉 Z góry dziękuję za pomoc !
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 stycznia 2015 20:13
agulaj, proszę: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,31534.0.html 🙂

jest wątek o sprzęcie turystycznym? kiedyś chyba był, ale nie mogę znaleźć  😵
Szukam wątku, gdzie można bez wkurzania moderatowów, poinformować o wyprzedaży sprzętu po likwidacji stajni.
Ogłoszenie jest : http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/162906 , ale nie każdy codzień przegląda ogłoszenia.
Dziękuje z góry za podpowiedź, czyli jak mawiali starożytni Rosjanie "THX from the mountain".
Stajnia Kotwicz, obawiam się, że ogłoszenia pozostają w ogłoszeniach 🙂 ale bardzo doceniam chęć "niewkurzania moderatorów". stąd użyję starogreckiego high five  :emota200609316:
Gdzie pytać o tym czy można w sieci zdobyć informacje o danym koniu.

Chodzi o to, że przypadkiem znalazłam w bazie koni zdjęcie konia, którego sprzedałam jakiś rok temu. Nie było by problemu gdyby nie to, że na zdjęciu jest "mój" koń a cała reszta dotyczy innego zwierza.
Po wpisaniu nr paszportu "mojego" niczego nie mogę znaleźć. Szukałam po ojcu i jego potomstwie - też go tam nie ma. Zaczynam się martwić czy aby mój paszport był ok i czy w ogóle tą sprawę ruszać...
caffka, w necie nic takiego nie załatwisz, dzwoń do związku.
Koleżanka pisze pracę na temat dzieci autystycznych w pracy z końmi. Gdzie mogę pokierować pytanie czy ktoś wie coś na temat takich dzieci i jak konie na nie wpływają?
Z góry dziękuję  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 lutego 2015 11:34
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
07 lutego 2015 14:39
Jest jakiś wątek z łatwymi i szybkimi przepisami potraw? Takie "studenckie" potrawy, robione szybko, łatwo i z małą ilością składników - ale dobre, pożywne i zdrowe.

Przeszukiwanie wątków "dziś na obiad", "przepisy kulinarne", "odchudzanie/rzeźbienie", "wypieki i słodkości domowej roboty" i "wege" zajmie wieki, żeby z tony postów wyłuskać takie przepisy 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 lutego 2015 10:16
Zawsze możesz zapytać o takie przepisy bezpośrednio w wątku "przepisy kulinarne" 😀
A ostatnio rzuciła mi się w oczy seria książek "szybko i smacznie" ale nie wiem jak z "jakością" przepisów z tych książek http://www.czytajtanio.pl/search.php?text=szybko+i+smacznie
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
09 lutego 2015 19:14
No właśnie zależy mi na sprawdzonych, bo wiadomo, że jeśli ma się czas na ugotowanie tylko czegoś szybkiego, to - gdyby było niezjadliwe - nie ma już czasu na zrobienie czegoś innego.

Nie wiem ile osób by zaglądnęło do wątku przepisowego...

Modzi, czy mogłabym stworzyć wątek "Baza szybkich i pożywnych przepisów", czy to nadmierne dublowanie...? 👀
Problem osób, które mają niewiele czasu na gotowanie polega na tym, że nie mają wiele czasu na szukanie przepisów, taka baza byłaby pod ręką... A na forum dużo studentów i zajętych ludzi... 😀
Becia23, myślę, że spokojnie możesz 🙂
[s]Czy mógłby mnie ktoś skierować do wątku co robić w przypadku urazów (ale wiadomo, że nie złamania czy skręcenia, tylko np. naciągnięcie ścięgna)?  👀 Wpisywałam w wyszukiwarkę, ale nie wypluła nic na temat.[/s] znalazłam
Co to był za wątek, który założyła Dzionka o podróżach? Zgadywało się miejsca z fotki.
Czy jest odpowiednik wątku z działu koni o transporcie ('szukam, oferuję'😉, ale zwyczajny, nie koński?
szukam info na temat mat boksowych i wybiegowych: gdzie to kupić, jakie są ceny, jak się je czyści, czy trudno je utrzymać, jaka firma najlepsza itp. Mata wybiegowa potrzebna na zimę tylko oczywiście, więc chcę tez wiedziec o drenażu, czy i kiedy staje sie sliska (wg. doświadczenia, nie opisu producenta 😉 ), składowaniu, itp.

mam wrażenie, że potrzebny mi do tego nowy wątek, ale może w którejś dyskusji o wlasnej stajni to przeoczyłam?  :kwiatek:
[quote author=_Gaga link=topic=85100.msg2320269#msg2320269 date=1427043641]
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,10756.90.html
[/quote]
:kwiatek: :kwiatek: zabieram się za czytanie
Gdzie można puchnąć z dumy w towarzyskich? Bo bym sobie popuchła, ale znalazłam tylko wątek w dziale konie,a tutaj nie potrafię 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 marca 2015 12:30
[s] W jakim wątku mogę zapytać o opinie o końskim pracodawcy z Polski? Znalazłam tylko wątek o zagranicy i ogólny o pracy, ale nie stricte przy koniach. Dostałam bombową ofertę i nie wiem, czy to nie ściema. Mogę o to zapytać w wątku o lokalnych stajniach?[/s]
Edit: już nieaktualne 😉
Powyższe pytanie Facelli bardzo nieaktualne, ale pomyślałam sobie, że może taki wątek by się przydał?
"Pracodawcy polecani i niepolecani."?
"Baza dobrych/złych pracodawców."?
"Dokąd warto/nie warto jechać do pracy."?

Czy w Polsce, czy ogólnie, wszędzie na świecie... Mniejsza z tym.

Mogę założyć, czy coś takiego istnienie?

Zawsze zastanawia mnie "Stajnia Iskra". Niezmiennie i non stop pojawiające się od wielu lat ogłoszeniach na końskich portalach i forach, nieustająco szukają instruktorów.
Twierdzą, że świetnie płacą i oferują super warunki.
Skąd więc ta ciągła rotacja pracowników?



Takich przykładów pewnie jest więcej.



edit: już znalazłam
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 kwietnia 2015 06:33
Julie, założyłaś ten wątek? Podrzuć link, bo nie mogę znaleźć :kwiatek:
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
07 maja 2015 21:34
jak dziwnie by to nie brzmiało, poszukuję wątku z którego pochodzi ten screenshot
Julie, założyłaś ten wątek? Podrzuć link, bo nie mogę znaleźć :kwiatek:

Znowu czytam Twój post z dużym opóźnieniem. Nie założyłam, bo nikt nie podchwycił.
To jak? Zakładamy? Odczuwa ktoś taką potrzebę?
Julie, ja chyba chętnie bym się dowiedziała trochę o tym na przyszłość, więc jestem za :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 maja 2015 19:01
[quote author=Facella link=topic=85100.msg2338938#msg2338938 date=1429335233]
Julie, założyłaś ten wątek? Podrzuć link, bo nie mogę znaleźć :kwiatek:

Znowu czytam Twój post z dużym opóźnieniem. Nie założyłam, bo nikt nie podchwycił.
To jak? Zakładamy? Odczuwa ktoś taką potrzebę?
[/quote]
W chwili obecnej taką potrzebę odczuwam średnio, ale wątek na pewno będzie przydatny.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się