galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

Livia   ...z innego świata
26 czerwca 2011 20:15
Burza, dziękuję, bo już naprawdę zwątpiłam... Jakieś dziwne, przesadne zasady się tu zaczynają robić i odechciało mi się jakiekolwiek zdjęcia cykać.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 czerwca 2011 20:20
Livia - każdy robi foto jakie może czy to komórką czy aparatem cyfrowym .. Quanta chyba wie najlepiej co wstawiać  😉
Twoje zdjęcie może "ideałem" nie jest ale kolor widać koń zadbany tło nie jakieś mega złe więc ogółem jestem na TAK  😁
I Ty się tu nam nie załamuj tylko cykaj kolejne fotki swojej zacnej kolekcji  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 czerwca 2011 20:23
też uważam że Juliadna ostatnio jest zbyt krytyczna, zdjęcie jest ok, napewno lepsze niz te w galerii :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
26 czerwca 2011 20:25
Mi też się podoba, jest jasne, soczyste, schludne. Tylko nie wymieniałabym, a dodała, bo na tamtym koń jest czarny jak smoła, tutaj jaśniejszy. 😉
Livia   ...z innego świata
26 czerwca 2011 20:32
Pursat, Zairka, Medziiik, dziękuję, przywracacie mi wiarę w normalne oceny i w to, że nie muszę mieć profi aparatu, żeby zrobić zdjęcie, które "jest godne" znaleźć się w galerii. Niektórzy zapominają chyba, że to galeria dla nas przede wszystkim, i im więcej zdjęć tym lepiej 😉

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 czerwca 2011 20:34
Livia - pocieszę Cię że parę zdjęć które są w galerii ale w zakładce "Zdjęcia kolekcji użytkowników" robiłam aparatem z telefonu i co są,
a i nawet powiem że te z komórki były lepsze niż te z cyfrówki co też na forum są  😁
Livia Moim zdaniem to zdjęcie, które wstawiłaś jest dużo lepsze od tego w galerii 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 czerwca 2011 20:37
Fakt czepiam się ( zawsze się taki znajdzie ) ale chyba chcemy mieć fajną galerie , tak ?  starajmy się dodawać lepsze foty . Livia dodawała dużo lepsze zdjęcia co oznacza że może zrobić lepsze .

Livia ale ja nie wspomniałam o lepszym gorszym aparacie . Dodawałaś dużo fajniejsze foty . I rób zdjęcia ,rób bo to pomaga innym później.ale staraj się zrobić fajne , a nie zwykłego pstryka na chybił trafił .
A jak tak dla odmiany zachęcam do dawania zdjęć na kasztankach 😀
Bo za nic nie mogę się zdecydować jaki kolor na kasztana  🙄
Livia   ...z innego świata
26 czerwca 2011 20:41
juliadna, nie wiesz nic o tym, czy to zdjęcie było robione na odwal, czy nie. Akurat nie było, bo nie wstawiam tu (wbrew temu, co myślisz) zdjęć z przypadku. Kolor padu widać, konia widać, tło ładne - nie świruj. To wszystko, o co (jeszcze) proszę.
wasia   Goniąc marzenia!
26 czerwca 2011 21:10
Livia
mnie też zdjęcie odpowiada. Jest czysto, schludnie, kolory dobrze oddane, a przecież o to właśnie chodzi.

Niedługo to trzeba będzie zatrudniać fotografów żeby zdjęcie w szmatce przeszło bez krytyki "modowych guru"  🙄
Szał po prostu.
juliadna, ja też się często czepiam, ale jak w tle jest pryzma, łopata a foto jest zrobione krzywo i pod światło, a nie jak masz konia na trawie w dobrym świetle- zluzuj.
Celtowa: Jak już to : Postaraj się o lepsze.
Ja mysle ze jakas nowa szmatka do galerii, a tu jakas wymiana zdan.  😕
Ostatnie mi najbardziej pasuje.
Wiem, że foty słabe, ale innych na razie nie będe mieć. Moze akurat coś zaakceptujecie.



juliadna   siwek czarnogrzywek <3
27 czerwca 2011 21:07
Zdjęcie jest dobrej jakości, jak najbardziej ok.
siwy w lavenderze 🙂 wystarczy taki rozmiar chyba?

jak doczekam sie na ladne zdjecie ze strony herba to podmienie  😉
Livia   ...z innego świata
28 czerwca 2011 07:47
Arimona, jak masz większe to wrzuć,  będzie można fajniej wykadrować 🙂
cos mi sie pomylilo-  myslalam ze mam, ale jednak nie  🙁
zrobie mały  🚫 ale nie wiedziałam gdzie moge o to zapytać
a mianowicie- kto mi "wybieli"/"wyczyści" konia? chodzi o przeróbkę zdjęcia
jakby co PW
Można zmienić, a nie masz na podmianę czegoś 800 pikseli, a nie 720? Na zdjęciu w pionowym formacie jednak i koń i szmaty są mniejsze...
ciała bym wymienić to zdjęcie:


na to:
Może być, ale zdjęcia po 800 pikseli szerokości - są średniej jakości, niezbyt ostre, dziwnie skalibrowane kolory, trzeba będzie nad nimi popracować. Pierwsze bym wzięła, ale modele wychodzą z kadru, czego bardzo nie lubię.
Rude w

Anky Sangria + Owijki Anky



Livia   ...z innego świata
30 czerwca 2011 20:21
Celtowa, pierwsze Sangrii lepsze.
Celtowa Nie dalo rady wyzej zapiac ostrogi??
Dramka To nie ja 😉 tylko moja koleżanka 🙂 ( też to jej mówiłam ale odp. że tak jej kazał trener srry za :offtopic🙂
Celtowa Nie dalo rady wyzej zapiac ostrogi??


a ze się tak naprawdę niezłośliwe spytam a co za różnica??

Celtowa pierwsze zdjęcie lepsze 😀
+
gniada w Eskadronie Nici hazel jesień/zima 2008
Pursat   Абсолют чистой крови
01 lipca 2011 12:32
Fantazja, a może tak: ?

Przycięłam trochę prawej i wymazałam oponę.
xxagaxx Roznica jest taka ze zapieta ostroga w gore ciągłe dźga konia

Na szczescie moj "trener" jak nie bylam pewna jak zapiac ostrogi po raz pierwszy powiedzial ze zapina sie zawsze do dolu.
Dramka ale Ty piszesz tylko o tym czy bolec idzie w górę czy w dół. To ja wiem ze się do dołu zapina. Ale z twojej wypowiedzi wywnioskowałam ze ostroga jest zapięta za wysoko. I się zastanawiałam jakie ma mieć inne działanie wtedy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się