DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

wysyłka zazwyczaj wychodzi ok 30zł
ja wlaśnie nie moge się z nimi dogadać bo w jednym zamówieniu przysłali mi chyba wszysko złe i upierają się, ze takie zamówiłam.. w końcu powiedzieli, że wymienią i pokryją koszty wysyłek, ale teraz pisze do mnie jakaś pani że jednak mi nie wymienią  😵 przysłali mi fakturę z korektą ale tylko na część produktów i znowu muszę do nich pisać
[[a]]http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=ta%C5%9Bma[[a]]+no%C5%9Bna ja tu widze sporo, 30mm tez!  😉
Zorilla, dziękuję! :kwiatek: Nie wiem, jak ja wczoraj szukałam 😡... Chyba wyskoczyły mi tylko te z kategorii Rękodzieło.
ja się już od dawna zbieram do zrobienia takich owijek, ale jakoś nie mam weny 🤔 muszę tylko iść do pasmanterii, kupić jakieś fajne naszywki i przyszyć do jakiś zwykłych owijek  😀 i będę miała takie cudo  🤣 🤣 🤣
Tercet, ja już dawno miałam taki pomysł i nawet kilka kompletów na konkretne zamówienie dla dzieciaków robiłam. Problem jednak w tym, że takie dość duże naszywki, które były by widoczne na nodze, kosztują 3-5zł. Komplet na 4 nogi daje nawet 20zł. Plus koszt owijek - no powiedzmy około 15zł ? Jak wszystko ostatnio w dzisiejszych czasach - nie opłaca się 🙁
chyba, że ktoś ma taką babcię jak ja, która ma całkiem sporo takich łatek. 😁
3 rozwalone maszyny i tydzień krwawicy - ale udało się jakimś cudem skończyć 😉




edit: i nie jest krzywy, jest pognieciony 😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
09 stycznia 2011 23:41
nie regulaminowo, ale  🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔
  😜 😜 😜
ręce mi opadły z wrażenia.
escada  wooow  😜  Ty to masz zwinne łapki 🙂 powiem Ci, że mój pad robi furorę w stajni i chyba już każdy go wymacał i tak myślę, że skuszę się na następny🙂
to fajno 🙂 a jak ta grubość pod siodłem? bez problemów? 😉 

narazie nie mam na czym szyć ale pare czeka w kolejce więc muszę na szybko coś zorganizować...  🤔
Ja nie będę pisać co mi opadło 😉
Escada szał jest !
(znaczy sam czaprak mi sie nie podoba ale wykonanie, a szczególnie ta kokardka....)  👍
dzięki 😉 :kwiatek:

DoSia no bałam się ze nie wyjdzie ale kokardka okazała się pan pikuś  😁
Sasasa  😀 I to cudeńko wpadnie w moje rączki  😜
Livia   ...z innego świata
10 stycznia 2011 07:30
escada, to niesamowite co ty wyprawiasz z maszyną do szycia  👍 Szczerze zazdroszczę talentu 🙂
Escada zakładam Twój fun club ! Dom mody otwieraj, marnujesz się !!! Długa ta kolejka ?  😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 stycznia 2011 09:36
też się miałam pytać  😁
Też się czaję żeby taki zrobic, juz dawno... Tylko że ja chcę granatowo-niebieski z jasnobłękitną wstążką. 😀 W październikowzm Klubie Jeździeckim był mały katalog i zdjęcia też były, to czapraki z HKM. 😉
escada- ale świetny 😀 kokardka super 🙂
strasznie żałuje, ze mieszkam w tym pipidowie i każde kupno materiału to allegro gdzie jest duzo drozej niz w sklepie/hurtowni+ wysyłki itp.. wtedy juz sam pad, a co dopiero czaprak ze sznureczkami, drogo wychodzi.. 🙁

literówka
asiarzysko, ale się ubawiłam - świetny pomysł  😉
asiarzysko, gekon rzadzi! bardzo fajne 😀
asiarzysko  świetna jaszczura, nie ma co oryginalny pomysł 🙂
Escada zakładam Twój fun club ! Dom mody otwieraj, marnujesz się !!! Długa ta kolejka ?  😁


teraz około 3 tygodnie czekania  😉
Escada - rewelacja  🙇
asiarzysko - brawo za pomysł 🙂 świetnie wyszło
escada to po tych trzech tygodniach ja ustawiam się pierwsza ;D
Dzięki dziewczyny :kwiatek: Bałam się, że odpadnie, bo nie mam żadnej maszyny ani nic tylko igłę z nitką, ale trzyma się twardo  🙂
cieciorka   kocioł bałkański
11 stycznia 2011 15:02
asiarzysko, czad! 🤣
asiarzysko to wygląda świetnie...  😜
Sio   nowe wcielenie marchewki
12 stycznia 2011 10:05
Escada - czaprak z kokardką jest cudowny-jak kiedyś już będę miała swojego konia to chcę taki  😍
asiarzysko - jaszczura to świetny pomysł-gekon!gekon!!ponad wszystko!!
Wykonane własnoręcznie

Czaprak siostry



Mój czaprak

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się