DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

harja, wygląda na smutnego...
deborah   koń by się uśmiał...
10 listopada 2013 19:55
wabankowa, zmniejsz zdjęcia bo rozjeżdżają forum. Zaraz dostaniesz od Moda ostrzezenie...
harja, piękny!
horse_art, czy te oczy mogą kłamać... 😉
deborah, dziękuję!  😡  🙂
ja bym wam pokazała smutnego konia - chciałam zrobić zdjęcia nowych naczółków na modelu.
ale zapomniałam zrobić. a zabierając aparat z siodlarni (i tak już po ciemku) zastanawiałam sie "po co ja go wziełam? siodło mialam obpstrykać raz jeszcze czy co?" no i właśnie mi się przypomniało... ;]
nie sądziłam, że będę płakać ze śmiechu, czytając wątek o sprzęcie DIY... 😂
Harja, ale sama przyznasz, że on jednak takie melancholijne spojrzenie ma na tym zdjęciu. 😉
horse_art, nie wiem, czy chciałabym oglądać aż taki smutek w końskich oczach...
sumire, e tam, ale na drugim (z linku) już nie ma 😁
mam wyrzuty sumienia, że zmusiłam go do pozowania, we własnoręcznie zrobionym czapraku, pewnie w eskadronie by mu nie było tak smutno :/
i te uszka... jak nic wyraz głowy całej mówi "jak mi smotno i przykro... nowy czapraczek nie pasuje do kaloszków/owijek/oczu/ogłowia/żłobu/krzaka... czy mamusia kupi/zrobi mi nowe- pasujące? 🙁 "
harja, na drugim zdjęciu też widzę nostalgię. w końcu całe niebo mu wrzucili na plecy, też by mi było smutno, że muszę taki ciężar dźwigać. 😉
horse_art, uszka nie są zwierciadłem duszy, gdzie Ty patrzysz!
sumire, jak się filozoficznie zaczyna robić 😀 cale niebo na plecach ...
trzeba zacząć tak reklamować
- puchaty jak kaczuszka pad kolorze wiosenniej trawy z lamówką z młodego słonecznika - pozwól swojemu podopiecznemu poczuć mięciutki dotyk wiosny, łąkowej nieskalanej trawy i promieni slońca muskających grzywę ...
-i naczółek mieniący się mocniej niż 1000 gwiazd na wiosennym nieboskłonie z nieskazitelnie czystym rejonie And...

😀
Livia   ...z innego świata
10 listopada 2013 20:49
harja, super wygląda ten padzik na twoim! A koń wygląda nie na smutnego, tylko na trochę zirytowanego  😁
Fajne 😀 A czemu koniś taki smutny ?


Niuńka nie smutna tylko zmęczona po terenie była, a zła pańcia ją do zdjęć zmusiła  😉
milena1013   kopyta i sznurki ^^
10 listopada 2013 21:01
Jedyna osoba która zareagowała w miarę poważnie  😵
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 listopada 2013 21:08
Nie dosc, ze bezczelne, to jeszcze niepowazne. Wstydzcie sie.
ale po co mamy być poważni ? 😉
siedzimy tu w niedzielny wieczór i rozmawiamy, pokazujemy, doradzamy sobie jak robić kolejne gadżety dla koniczków żeby pasowały do oczek... - to chyba wystarczający powód, żeby nie oczekiwać, że będziemy stale poważni?  🙂

to pokaże nowy pomysł, bez smutnych oczek 😉 
rurki z plecionej, metalicznej złotej skórki (sztucznej😉 ). opadające.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 listopada 2013 21:24
Nie dosc, ze bezczelne, to jeszcze niepowazne. Wstydzcie sie.
Przepraszam, wstyd mi  😡
[img]http://www.google.pl/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&docid=PGoZkQkjcpdfTM&tbnid=Q9CnEaOt0ECWLM:&ved=&url=http%3A%2F%2F[[a]]www.obrazki.jeja.pl%2F44%2Cmoja-wina-moja-wina.html&ei=bvd_Uq7aAsPOtQaY3oHoCQ&psig=AFQjCNHfbXJadUuZSsRzGpnJY4Nrt86olw&ust=1384204526100003[[a]][/img]
sumire, dobre z tym niebem  🤣
Livia, bo właśnie tak było 😁
BASZNIA, my niepoważne? a gdzie tam, to poważna dyskusja jest. kto to widział, żeby czaprak do "oczków i uszków" nie pasował?
horse_art, teraz to ja mam smutne oczka, jak paczę na te piękne naczółki...

milena1013, uśmiechnij się, przecież to nie złośliwie 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
10 listopada 2013 22:05
Biczowa, liczylam na Ciebie :-P
harja, horse_art, wstydzcie sie jeszcze bardziej :-P
harja, zrób sobie - ale najpierw czaprak pod kolor, żeby nie zasmucać nikogo 😉 bo widziałam kantar pod  kolor nieba zwalonego na plecy już masz 🙂

ja się bardzo wstydzę. jestem wstydem wręcz.  😡
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 listopada 2013 22:11
A jak koń nie ma oczu to po czym poznać?
Biczowa, ale teraz zabiłaś...
nie wiem... "wyłupane oczy paczą smutniej"? trzeba jakiś fundacji wyłudzających zapytać...

ostatnio spotkałam konia bez oka. piekna siwa klacz. jak ostatnio ją widziałam jeszcze oko miała... ale nie skupiłam się na tym czy smutniej tym usuniętym paczy. rozmyślałam nad protezą, albo jakąś przepaską?
[quote author=horse_art link=topic=88.msg1920963#msg1920963 date=1384117877]
to pokaże nowy pomysł, bez smutnych oczek 😉 
[/quote]
ale ten górny to dla odmiany uszka ma smutne jakby, takie w dół zwieszone lekko...

dobra dobra, już się idę wstydzić. i biczować (Biczowa, przepraszam, nie piję nijak do Twojego nicku :hihi🙂 powrozem po stopach w ramach pokuty za mój brak powagi w tej wstrząsającej sytuacji. 🤬

horse_art, wyłupane nie paczą smutniej. straszniej - tak, koń-upiór normalnie (a jakie to robi wrażenie, jak się pojedzie w teren... "mamo mamo, jaki ładny konik!!!"... dopóki nie odwróci głowy i nie pokaże się z drugiej strony 😀iabeł🙂. ale na pewno nie smutniej.
nawiasem mówiąc leżę i kwiczę po Twoim poście.
horse_art, najlepiej taką, jak dla pirata
BASZNIA, niech będzie, wstydzę się 🙁
sumire, a ten powróz to chociaż DIY będzie? bo jak nie, to nie pasuje do wątku 😀
harja, coś się skręci z sizala. (swoją szosą mam wrażenie, że połowa tego wątku coś teraz skręciła. :jogin🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
10 listopada 2013 22:41
sumire nie przepraszaj ja się nie gniewam  😉 a pytam bo mój oka nie ma i nie zawsze wiadomo co mu w tej duszy gra 🙁 a nie zawsze jest jak zajrzeć w drugie.

[size=10pt][size=10pt]UWAGA DRASTYCZNE ZDJĘCIE[/size][/size]

Co wam mówi to oko  🙁
[img]https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash2/163823_150054635050552_238528_n.jpg?lvh=1[/img]
Biczowa, jest zagłębione w nicość tego świata 🙂
e, tamta to w ogóle gałki nie ma.
calkiem się w nicość zagląda... otchłań jak głupota ludzka....

Biczowa, chcesz taką piracką przepaskę?
z kryształkami 😀
nie możesz zaglądać w zwierciadło duszy to będziesz w 1000 gwiazd 😀
i będzie odstraszać -porażać agresorów blaskiem (taka babska wersja husarskich skrzydeł) - nie musi ich nawet zauważać (no bo jak?) !
Ja robię halterki 🙂
Sama dla siebie zrobiłam też uwiązy, lonże i cordeo :P
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
11 listopada 2013 09:05
horse_art kusisz 😉 piracką przepaską bling bling 😁
Chwilę nie było i już 2 strony do czytania!  🤬 wstawiam następny padzik, tym razem antracyt z turkusem  🤣
Zdjęcia jak zawsze powalającej jakości  🤣

antracyt z turkusem, sznurek srebrny,
wierzch:alkantara
środek: 4,5-5cm wypełnienia
spód: siateczka

smutny...samotny...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się