Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

ekuss   Töltem przez życie
13 lipca 2013 23:42
Petit moze byc siodlo i oglowie,a do tego np. padzik ES ebony-chamoise i kremowe owije  😍
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
14 lipca 2013 07:52
Petit-stanowczo za mało go pokazujesz, piękny kasztan  😍

Ja wczoraj przywiozłam Izwltę z kliniki, to było ostatnie podejście, mam nadzieję że tym razem się zaźrebi, bo jak nie to oszaleję, tyle bujania się, wożenia, badania i kasy....nie chcę nawet myśleć negatywnie. Trzymajcie proszę mega mocne kciuki  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
14 lipca 2013 08:00
Kciuki są! 🙂
Milusia trzymam kciuki  🙂
Petit ja jestem w Twoim kasztanie zakochana odkąd go zobaczyłam. Jak dla mnie ideał konia 💘
Petit bardzo mi się podoba Twój Rudy i to nie tylko dlatego, że rudy  😎 ile ma lat ? Czemu mieliście przerwę ? Napisz coś więcej, jaki poziom, jakieś starty / w planach ?  🙂

W ramach przeglądania zdjęć znalazłam takie cudo. Waldemar na pełnym luzie. No przecież nie mogłabym sprzedać, zresztą kto by kupił  😂
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
14 lipca 2013 18:38
Petit jestem wielkim fanem Twojego konia, widziałam Was w Aromerze, jak pracowaliście i oczu nie mogłam oderwać  😍

Tulipan rzeczywiście się rozluźnił  😀

Ponieważ regularnie czytam kącik, wstawię też swojego Caida  🙂





Mam nawet dowód na to że mój koń, który drążki przeskakiwał w turbo tempie, niemal łamiąc sobie kończyny, w końcu zaczyna je normalnie ogarniać  😅

tulipan,  pszystojny Waldemar 😀
Ja dzisiaj pierwszy raz po wyjeździe konia zobaczyłam, a Ciri ma nogę jak balon.  👿 Trochę znaczy w kłusie i noga grzeje. Zaglinkowane, jutro się zobaczy.  🙄
Gru fajne zwierzątko, pokazuj częściej! 😉

Ja melduję, że nasz Duży sprzedany!  🏇 Zostanie z nami jeszcze miesiąc, a potem pojeeedzie daleko 😉.


darolga   L'amore è cieco
14 lipca 2013 22:37
[img][/img]
mils   ig: milen.ju
14 lipca 2013 22:40
breakawayy niech mu będzie dobrze w nowym domu. 🙂
darolga Korabski świetnie wygląda, gratulacje za udane parkury, ale przede wszystkim za powrót! 😀
Gru fajne konisko. 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 lipca 2013 06:13
petit, szałowo z rudym się prezentujecie!  😍
milusia, są kciuki jak najbardziej. teraz się uda  :kwiatek:
darolga, gratuluje powrotu.
Swoją drogą kapitalnie się prezentowaliście - to czerwone detale wyglądają kapitalnie!  😍
darolga   L'amore è cieco
15 lipca 2013 08:52
[img][/img]
Moon   #kulistyzajebisty
15 lipca 2013 09:07
darolga, nie bij, ale mi się bardziej Księciunio podobał w czarnym sprzęcie  😡  😉 Ale czerwone dodatki, fakt - stylowe i bardzo gustowne, bo delikatne i ze smakiem!  😀

tulipan, to co Waldemar myśli nt. pozowania  🤣 Boski jęzor.

mils, praca nie praca, ja się fot domagam! Ostrzegałam lojalnie - będę Cię męczyć!  😀iabeł:

petit, tak jak kasztany do mnie nie 'gadają' zupełnie, tak Twój..., ajj miziałabym!  🤣  😉

breakawayy, od razu widać, że ogierasek, szyjsko przednie ma  🙂

U nas, coraz lepiej się z dzieciątkiem dogaduje - nie zawsze jest zachwycony tym, że to jednak ja postawię na swoim, ale bardzo szybko łapie i bystry jest bardzo  😀 Obczailiśmy baaardzo fajne miękkie przejścia kłus-stęp bez zarycia w piasek i wyryjenia, zakłusowania też (jak pańcia u góry nie nawali!  :rozga🙂 bardziej na kontakcie i w równowadze  😍 Najlepsze, że chłopak jest baaardzo przytulaśny, normalnie po jeździe nie mogę się od niego odkleić!
W weekend jak ciocia Strzyga wróci, może zaspamuję znów foteczkami... ;-)
darolga   L'amore è cieco
15 lipca 2013 09:21
[img][/img]
Moon raczej to co Waldemar myśli na mój temat  😁 A ten język to utrapienie stajennych. Skarżą się, że wymachuje z daleka jak tylko pora karmienia i nie raz Panów opluł  😎

darolga czad !  😅 Teraz trzymam kciuki dwa razy mocniej za Korabsona. Strzemiona masz odjechane  💘
gunia92, faktycznie chwyta za oko kobyłka. I fajnie skacze! 🙂
breakawayy, ale z niego bydle jak na trzylatka!
lenka1z, ale genialny prezent! 🙂 Udanej współpracy 🙂
NatHuragana, gratulacje! Obyście mogli być razem jak najdłużej 🙂
Petit., ale ciasteczko 😜
milusia, trzymam 🙂
darolga, ale masz wyczucie, ostatnio się zastanawiałam, co tam u moich ulubieńców 😁 Super, że wróciliście, wyglądacie jeszcze lepiej, niż wcześniej! Chociaż jak zobaczyłam zdjęcie, to najpierw w oczy rzuciły mi się strzemiona, dopiero później wszystko inne 😁
mils nie dziękuję, żeby nie zapeszyć! 😉

wymodelowana już właśnie o tym pisałam, że taki jego urok - wszędzie go duużo  😁

Moon uwielbiam takie misiaki-przytulaki z wyrazem pyska 'ale nigdzie nie odchodź' 😜

Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 lipca 2013 11:32
darolqa, ale odjechane te czerwone dodatki!

A my się spacerujemy  😅 

Gru   nic nie dzieje się bez powodu
15 lipca 2013 15:21
Breakawayy, mils dziękuje  :kwiatek: Mam nadzieje że następne zdjęcia wstawię już z zawodów, bo wybieramy się na szaloną L ujeżdżeniową 🙂

A ja ostatnio testowałam nowy aparat i pofociłam babską część stadka 🙂
darolga , ale czaderskie strzemiona! 🙂
A ja w przypływie czasu wpadam wpadam pochwalić się Samsonem z sesji z tamtego miesiąca..  💃

Tak ostatnio sobie wspominałam jak niedawno jeszcze w tym wątku dzieliłam się emocjami związanymi z zakupem konia, a później z pierwszymi potyczkami już jako właściciel.... Patrzę na suwaczek - a tam już ponad 4 lata!!

Samson już nie jest młodym koniem, to poważny Pan Koń!  🏇




















A na koniec typowe dla Samuara - "Jestę szczurę"  👀




Przepraszam za ilość, nie mogłam się powstrzymać  :kwiatek:
O jej, dawno Was nie widziałam! Pamiętam te Wasze 'potyczki' już po kupnie, czytałam dzielnie 😉. Piękny mężczyzna z niego wyrósł!
m0niSka , przepiękny ten twój Pan koń 🙂
m0niSka miło was widzieć! Samuraj wygląda rewelacyjnie  🙂
Lov   all my life is changin' every day.
15 lipca 2013 19:54
m0niska, dawno was tu nie było, dobrze wyglądacie! 🙂 Ile to już Samson ma?

darolga, super wyglądaliście, te czerwone dodatki to dobry pomysł 😉 strzemiona Equipe?
m0niSka brakowało tu Was  😀 mam nadzieję, że będziesz częściej tu wpadać ze zdjęciami. Skaczecie cały czas?
piotrowska   Między grzywą a ogonem
15 lipca 2013 22:09
m0niSka - Absolutny ideał konia, no ideał! Ta budowa, maść, odmiany.. wszystko tak jak trzeba. Pięknie 😍
Gillian   four letter word
15 lipca 2013 22:21
😍 Samuar! nareszcie!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się