Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

wymodelowana hehe, tak jak Ty mam na czworoboku 🙂 Widziałam PW, odpisałam 🙂
Kasija co do biegania, no właśnie ja dzisiaj miałam taką akcję z - co gorsza - nie swoim koniem. Zwiał z karuzeli i sobie za nim biegałam, krzycząc: Prr, prr! Całe szczęście, że nic się mu nie stało... Więcej zdjęć z zawodów będziemy mieć za jakiś tydzień, jak nasz tymczasowo-główny fotograf ogarnie sesję i podzieli się fotkami 🙂 A tekst o zawale jest oczywiście mamy  😁
Dzionka no ja nie wiem, nie umiem tego określić tak obiektywnie 😀 Ale przynajmniej nie mamy problemów z konkursami na czas 😉
Misskiedis, darolga dzięki 🙂
Łaaa od początku roku takie zaległości, ale nadrobiłam... przeczytałam całe 19 stron 😀 uff

xxmalinaxx ładny przejazd! Bardzo mi się podoba!  😉 a tempo idealne. Szkoda tej zrzutki, bo całość naprawdę super ❗
Sivens bardzo dziękuję  :kwiatek:
Hah! zaliczylam zimowa wizyte w stajni 😀
Z rzeczy in plus - Dzieciak grzeczny, choc zaciekawiony co ja od niego chce:P na jezdzie bardzo fajnie, snieg po kostki, wiec dlugo go nie meczylam, ale zagalopowal mi ladnie na 2 strony, wiec pochwalilam i dalam spokoj 🙂 Ale on ma foule! ciagnie do przodu gluptak niezle 😀 Cos tam usilowal podbrykac z radochy, ale slabo sie przejelam, wiec stwierdzil ze to nudne  😁Nowe siodelko bardzo fajnie na nim lezy, ma nawet jeszcze miejsce zeby sie rozbudowac🙂😉))
A z minusow: cala droga do stajni zlodzona, myslalam ze zjade na dupsku pod sama brame  🤔

Niestety nie mam zdjec jeszcze bo mi sie tel rozladowal na dzisiejszza wizyte -.- ale nadrobie prawdopodobnie w nastepny weekend 😀
xxmalinaxx gratulacje bardzo ładnego przejazdu !
To i ja się przypomnę z zimową Babką 🙂



i już znikam  😉
ekuss   Töltem przez życie
13 stycznia 2013 18:05
Jak wszystko wypali to na jesień przenosimy się do własnej stajni  🏇
Szarlotka., jak ma na imię Babka ? Strasznie przypomina mi jednego konia 🙂
Anderia, super, że już jest i to bez problemów ! To teraz powodzenia !

amnestria, mądra decyzja skoro nie dajesz sobie rady. 😉 Nie ma co się męczyć i ryzykować swoje zdrowie. Obojgu wyjdzie to na dobre.

darolga, ufff.... dobre wieści. To już można odetchnąć.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 stycznia 2013 18:36
[quote author=amnestria link=topic=90287.msg1648150#msg1648150 date=1358030393]
Mój cukierków też za bardzo nie umiał "ogarnąć"

Mój to nawet nie wiedział jak się je marchewkę, jabłko itd., a co dopiero cukierki 😉 Ja się zajęłam przemycaniem do paszczy warzywek i owoców, a cukierkowania nauczyła go Ciocia Koniczka (pamiętne, miętowe serduszka 🙂 ).
[/quote]

I popatrz jak teraz wsuwa! Nawet mu powieka nie drgnie! 😎
mtl   I M Equestrian
13 stycznia 2013 18:49
Szarlotka. aleee grzyyyywaaa, super fotki!  😜
xxmalinaxx gratulacje!

my z siwym w sobote jedna zrzutka w 90 cm, metra wkoncu nie jechalam, bo oboje bylismy zmeczeni po piatkowych wieczornych zawodach... w sobote kolejne zawody  🏇

wrzucilam kolejny filmik na youtube, pazdziernikowy siwy na padoku  😁 ->

musze kogos ogarnac na sobote, zawody skokowo-krosowe moga byc smieszne (w naszym przypadku)  😁
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 stycznia 2013 19:27
mtl, rozpieszczają Was tam tymi zawodami nonstop!

Przypomnimy się, taka z nas rodzinka.pl  😁 , więcej w ZNK

xxmalinaxx, może tak trochę od czapy, ale ty jeździsz tego samego konia jako pingwina na munsztuku i skaczesz nim parkury L-kowe?  🤔 Wielce wszechstronny futerkowiec  😂
A no i gratulacje.  😅



Edit. Literówka  😵
Szarlotka. bardzo dziękuję! Super, że wrzuciłaś fotki - Babka pięknie wygląda 🙂
ekuss trzymam w takim razie kciuki za własną stajnię!
mtl dzięki i Tobie też gratuluję 🙂 Życzę dalszych sukcesów! Btw - jak wyglądają zawody skokowo-crossowe?
Wojenka piękne foto 🙂
Zuzu. nie rozumiem, co jest w tym dziwnego? Startuję na Muskacie C w ujeżdżeniu i L w skokach, szykuję się na P w czasie wolnym od ujeżdżeniowych rozgrywek. Twoja uwaga zabrzmiała nieco prześmiewczo, więc może wyjaśnię to tak: po pierwsze, koń jest po WKKW, więc owszem, jest wszechstronny 😉 Po drugie, ja zaczynałam karierę jako skoczek, a ujeżdżenie pokochałam dzięki Muskatowi właśnie, niemniej rezygnować całkowicie ze skoków nie chcę, bo tak jak ujeżdżenie jest podstawą dla skoczka, tak ujeżdżeniowiec powinien od czasu do czasu "zażyć" gimnastycznych skoków... A 100 czy 110 to wciąż jest gimnastyka, nic wielkiego 😉 Po trzecie, mój Trener - doświadczony sędzia, zawodnik i szkoleniowiec - wychodzi z założenia, że każdy młody jeździec powinien być wszechstronny i ja się z tym zgadzam... A po czwarte i ostatnie, nie stać mnie na wiele koni do różnych dyscyplin, a ten, którego posiadam, jest zdrowy (tfu tfu odpukać) i chętny do pracy, czemu więc mam sobie odmawiać czegokolwiek?
L-kowe parkury to ŻADNE obciążenie dla konia w treningu, podobnie jak czworobok klasy C leży w możliwościach każdego dobrze ułożonego i poprawnie trenowanego konia...

Nie wiem, czy kogoś jeszcze to dziwi, że jeżdżę dwie dyscypliny?  🤔
Bo zaskoczyło mnie nieco pytanie Zuzu...
mtl   I M Equestrian
13 stycznia 2013 19:46
mtl, rozpieszczają Was tam tymi zawodami nonstop!


i dobrze  😁 PS. super fotka!

xxmalinaxx kilka dni po zgloszeniu wpadlam na genialny pomysl zeby znalezc filmik na youtube a wiec...




filmiki zupelnie przypadkowe, ale to na naszej hali, wiec mysle ze bedzie podobnie w sobote  😁
xxmalinaxx, broń Boże prześmiewczo. Raczej trochę mnie zdziwiło/zaciekawiło. Zaprzeczyć nie można - ujeżdżenie to podstawa jeździectwa, tylko nie spodziewałam się, że koń zrobiony do C klasy podskakuje na luzie parkury. Znam raczej konie ujeżdżeniowe "nieloty" , więc twój wywołał u mnie raczej podziw niż śmiech. Nie mniej przepraszam, nie tak to miało zabrzmieć. 😉
KasijaFajny tatuś. Miejmy nadzieję, żeby czempion się urodził 😁.
SzarlotkaŁadna kobyłka
xxmalinaxxWolę Was jako pingwinów, ale to pewnie dlatego, że sama jestem deptaczem kapusty. Fajnie, że macie możliwość startowania/szkolenia się w dwóch dyscyplinach 😉.
mtlkolejne gratulację i życzę powodzenia w skoko-crosie 😉

A my dzisiaj mieliśmy trening. Jestem bardzo zadowolona z Pielgrzyma. Pierwsze ustępowania od łydki-może niezbyt dobre ogólnie, ale miał fajne momenty. No i pierwszy fajny galop od razu od łydki na jedną i drugą stronę. Myślałam, że będzie ciężej z tym galopem, pracujemy pod siodłem miesiąc, a jak zaczynaliśmy to koń był jak sztacheta, skręcanie to była walka o przetrwanie, nie było mowy o żadnym ustawieniu. Powoli(w sumie to całkiem szybko) sobie chłopak wszystko przypomina i uczy się "na nowo" 😅.
Wojenka super rodzinka  💘
Zuzu. spoko, ja też przepraszam, jeśli zareagowałam za mocno i dzięki za miłe słowo - ale naprawdę to nie jest nic niesamowitego, po prostu kwestia wyważenia sobie wszystkiego 🙂 I super sprawa pod względem kondycji konia i jeźdźca - przerywanie ujeżdżenia skokami wzmacnia siłę zadu konia, jego zwinność, elastyczność - polecam 🙂
Co do ujeżdżeniowca-nielota, to niestety zły stereotyp i trzeba go obalać 🙂 Spójrzmy choćby na Milusię - jej Rudzielec też był pingwinem, a potem zaczęli skakać 🙂

mtl fajnie to wygląda! Trzymam za Was kciuki.

basia16816 dzięki, też sama siebie jako jeźdźca wolę w wersji pingwińskiej (takie przeświadczenie, że wiem co umiem 😀), ale konia w sumie w każdej uwielbiam 🙂 Możliwość rozwoju - fakt, dobra rzecz, i tu ukłony w stronę rodziców i Trenera. Rodzice nie zamykają żadnej drogi, a Trener jest pierwszym, na którego trafiłam, a który ochoczo przyjmuje każdy mój pomysł i nie krytykuje, a co najwyżej poprawia, jednocześnie ucząc takiego planowania i myślenia, żeby wszystko się zgrało, za co bardzo, bardzo mu jestem wdzięczna 🙂
xxmalinaxx ja raczej podskakuję, ale co do przeplatania skoków z deptaniem kapusty mam takie samo zdanie.  😀
A my zrobiliśmy dziś sobie przerwę "dla głowy".
Pozdrawiamy snieżnie. 😉



Zuzu. spoko, niestety mało ludzi to rozumie 😀
Klami a co to masz za fajną derkę? 😀
Klami, super wyglądacie, i derka widzę pomysłowa, karuzela wersja polar?🙂
Klami, mi się derka z pelerynką skojarzyła 😀 I od razu w głowie muzyczka z Atomówek 😁
xxmalinaxx, "karuzelowa" z softhshellu podszyta polarkiem. Fajna, ale już wiem, ze do jazdy słaba, bo mi się noga niemiłosiernie po niej ślizgała.

Burza, dzięki. Acz mam wrażenie, że w tylu warstwach co założyłam wyglądam jak taka kulka na tym koniu. Haha. Derka "karuzelowa" w wersji polar plus softschell. Niestety juz wiem, że słaba do jazdy, bo mi się po tym softschellu noga niemiłosiernie slizgała.

wymodelowana, hahaha.... Fakt. Dera jak peleryna, bo mocno do tyłu zapięta żeby mieć noge jak najbardziej na boku, a nie na derce.


Jeszcze trzy mam.





Klami fajna jest, dobrze wygląda 😀
Klami, wiesz jak jest, każdy na swoje zdjęcia patrzy krytycznie, dla mnie jesteś chuda a nie kulka 😉 fajne foty 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
13 stycznia 2013 20:56
Anderia oo super wieści! dużo radości z młodego! Foty!!  😍
Szarlotka. jest piękna! jedna z moich ulubionych klaczynek na rv  😜 właśnie, jak ma na imię?
mtl no brawo! gratulacje!!
xxmalinaxx oooo! Szkoda zrzutki, ale i tak brawa!  😉
Klami aaaaaaaaaaaaa! 

Fuerte coraz lepiej 😀 We wtorek masażysta.
Dziś miałam dosiadówkę, już się boję jak mnie wszystko rano będzie boleć..
A po pracy pojechaliśmy na spacerek do lasku, kocham tego konia! jest niesamowity!  😍



basia16816 Dla mnie i tak będzie czempionem 😁
Oby tak dalej Wasze postępy 😀 Mądry chłopak szybko zaskakuje 🙂
Wojenka  cud miód i orzeszki  😍
Klami właśnie pisałam już w poście , żebyś wrzuciła te zdjęcia Kajtosława 😀 Fajnie dopasowałiście się kolorystycznie derka pasuje do tonacji zdjęcia 😉
Szarlotka jaka tam babka :P Dobrze się trzyma 😉
xxxmalinaxxx uciekający koń spoko ale jak własny jak nie to fakt trochę gorzej 😀 Tak myślałam,że to mama. I Muskat i mama się o Ciebie boją 😁
xxmalinaxx, fajna jest, ale jak pisałąm, średnio się do jazdy nadaje, bo mi się noga po niej ślizga.

Burza, dzięki dzięki. JA się cieszę, że w końcu jakieś foty. Zima i hala nie sprzyjają zdecydowanie zdjęciom. Wyrwaliśmy się dziś z hali żeby dotlenić mózgi i się zrelaksować to i okazja do zdjęć była. Szczególnie, że ogórek zazwyczaj zachowuje się bardzo hmmm... ekspresyjnie, tymbardziej na śniegu.

juliadna, 😉😉

Kasija, dziękujemy. 😉
Klami, uhh dokładnie... u nas jest śnieg ale taki sypki cienki, grudy nie zakryje. Nie to co parę lat temu w Jeziórko, wtedy to sobie hulałam po śniegu jak złoto.. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się