Facebook -czy ktoś korzysta?

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 czerwca 2016 20:42
Zmienili ikonki na czacie, czy tylko mi się nie podobają? :/ wcześniejsze jakies takie fajniejsze były...
Na facebooka na telefonie wchodzę normalnie przez internet, i nie mam miejsca na jakiegoś messengera. Wygodnie mi zwyczajnie z poziomu przeglądarki wchodzić w wiadomości. A teraz cały czas sugerują tego messengera, zanim dam radę wejść normalnie to się tylko powkurzam  🤬
CzarownicaSa, przestałam używać, tak mnie wnerwają 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 czerwca 2016 21:19
Beznadziejne są 🙁 Szkoda...
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 czerwca 2016 08:29
Tragedia z tymi emotkami :/
Są koszmarne! Strasznie mnie irytują, najgorsze jest to, że są i przy używaniu messengera i na kompie 👿
Ja czasem sobie celowo zmieniam na pirate english. 😀
  O co chodzi z tym jezykiem?
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 czerwca 2016 11:37
Możesz zmienić język Facebooka na taki, który nazywa się Pirate English. Wilki morskie i te sprawy.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 czerwca 2016 20:02
ja w zamian używam Minionków :P
jak?? emotek?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
08 czerwca 2016 20:47
naklejki takie są (:
Zapraszam na moją nowo powstałą stronę. Na razie jest prawie pusta ale z czasem się to zmieni 🙂
Będę wrzucać przeróżne moje wytwory, od rysunków po wszelkie DIY.
https://www.facebook.com/TakieMojeEwaRajchert/
Mam problem na swojej stronie. Nie wyświetla mi się ani zasięg postów, ani ile osób polubiło moją stronę. Miał ktoś może podobny problem, wie co z tym zrobić?
czy ktoś ma dziś problem z czatem, przy korzystaniu z fb na komputerze?
Nope. U mnie wszystko jest ok
ogarnęłam. To moje firmowe internety coś świrowały.
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 czerwca 2016 20:47
Facebook podobno wprowadza jakieś zmiany w wyglądzie i ogółem funkcjonowaniu... Aż się boję, teraz znowu nic nie będzie działało jak trzeba przez jakiś czas :/ znowu mają ograniczać aktywność na fanpage'ach :/
Tiaa zmiany w wyglądzie już zauważyłam w wyglądach fanpage właśnie... Bez sensu, że są widocznie statystyki strony dla każdego...
macbeth Ja nie widzę nikogo statystyk na stronie  🤔
Haffek, w pracy na kompie też nie widzę, ale mam screena, bo wysyłałam do wymodelowanej jak wygląda u mnie fcb w domu.
O nie, to bez sensu. Nie rozumiem tej polityki, wszystko się dzieje na fejsie, a oni coraz bardziej ograniczają informacje odnośnie stron 🤔wirek:
macbeth, ja nadal nie mam takiego wyglądu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2016 21:02
Ja też nie mam. I strony znowu ucierpią. Widoczność statystyk - porażka  😵
Sprawdziłam dzisiaj w końcu na kompie w domu, widok mi wrócił do poprzedniego, może jednak tego nowego nie wprowadzą  🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 lipca 2016 10:35
Wprowadzą na pewno.
Więc jaki byłby sens cofania wprowadzanych zmian u osób, które już miały nowy widok?
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 lipca 2016 11:10
Ostatnio też tak było, że nowy widok się wycofał na jakiś czas. Potem można było go sobie ręcznie ustawić, aż na końcu został z automatu wprowadzony u wszystkich.
To chyba jakoś baaaaaardzo dawno temu, bo mi się od dawna nic nie zmieniło.
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 lipca 2016 11:31
Tak, to było dawno, ale pamiętam dokładnie jak zmieniał się wygląd fanpage'a. I że tak mi się spodobał, że postanowiłam go wprowadzić na próbę na jednej z zarządzanych przeze mnie stron jest przed przymusową zmianą.
FP mojej Lepszej Połowy
https://facebook.com/molform/
a nuż ktoś polubi 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 lipca 2016 21:46
Fanpage znowu świrują, zaraz oszaleję! Zniknęły mi WSZYSTKIE wiadomości, a nie zdążyłam przepisać sobie, kto zamawiał u mnie zdjęcia z JUTRZEJSZYCH zawodów! Tragedia jakaś  👿
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się