Islamizacja Europy?

Smok10, te 30 PLN nie wystarczy na jeden podręcznik. Może na jeden syrop (bezalkoholowy), bo nie na antybiotyk.
Mówię co widzę. Menele pod sklepem prosili o datki, już nie proszą - bo nie dostają.


Jest na to rada. Trzeba do Polski ściągnąć jak najwięcej emigrantóz z Afryki , półwyspu Arabskiego i wogóle ze świata, ( bo oni tacy biedni ) i wypłacać im jak najwięcej zasiłków , wtedy na pewno dla naszych będą podwyżki . 😁
zastanawia mnie też jedna kwestia - wojna w Syrii trwa już długi czas (pamiętam bo korespondowałam mailowo z Syryjczykiem w sprawach służbowych)
a napływ imigrantów nagle zaczął sie teraz...
nagle...
coś mi nie pasuje tutaj w tej układance
albo ten napływ był - ale nikt tego nie nagłaśniał, albo nagle trzeba zrobić szum medialny aby odwrócić uwagę od innych kwestii (ważniejszych)

Na dodatek jak czytałam najwięcej imigrantów chce do Niemiec - jest to logiczne - bo tam jest dobry socjal oraz już są przetarte szlaki. Ale po co Niemcom tylu ludzi?
Wiem, ze społeczeństwo Niemieckie się mega starzeje i nie ma ludzi do pracy - ale przecież część imigrantów nie będzie pracować - bo nie chce.
Mnie troche przeraza nastawienie ludzi do tematu uchodzcow, jak to zobaczylam, to mnie wbilo w ziemie, serio... 🤔
O matko...
Tego też nie ogarniam.
Świadomy sprzeciw przyjmowaniu tych ludzi tutaj to jedno i sama stoję na takim stanowisku, ale cieszyć się, że dziecko się utopiło?  😲
zastanawia mnie też jedna kwestia - wojna w Syrii trwa już długi czas (pamiętam bo korespondowałam mailowo z Syryjczykiem w sprawach służbowych)
a napływ imigrantów nagle zaczął sie teraz...
nagle...
coś mi nie pasuje tutaj w tej układance
albo ten napływ był - ale nikt tego nie nagłaśniał, albo nagle trzeba zrobić szum medialny aby odwrócić uwagę od innych kwestii (ważniejszych)

Na dodatek jak czytałam najwięcej imigrantów chce do Niemiec - jest to logiczne - bo tam jest dobry socjal oraz już są przetarte szlaki. Ale po co Niemcom tylu ludzi?
Wiem, ze społeczeństwo Niemieckie się mega starzeje i nie ma ludzi do pracy - ale przecież część imigrantów nie będzie pracować - bo nie chce.


Może taka przyczyna: http://andrzejgasiorowski.natemat.pl/153171,ziemia-mowi-sprawdzam

Ja akurat się z nim zgadzam bo mam ekofizia, przekazanego "w genach" przez tatę, który przewidział katastrofę ekologiczna Europy (wymieranie pszczół) jakieś 20 lat temu ... Odgrzebuję sobie teraz te "rodzinne debaty przy obiedzie" i zaskakująco dużo rzeczy się zgadza.
Ponad 30 lat temu jak jeszcze pracowałem w Niemczech , to spotkałem.się z Pakistańczykami, na moje pytanie co robią i z czego żyją powiedzieli że przyjechali tu uprawiać politykę. Wątpliwy sposób na rozwój kraju. Oni nie przyjeżdżają do pracy tylko po social.
Ponad 30 lat temu jak jeszcze pracowałem w Niemczech , to spotkałem.się z Pakistańczykami, na moje pytanie co robią i z czego żyją powiedzieli że przyjechali tu uprawiać politykę. Wątpliwy sposób na rozwój kraju. Oni nie przyjeżdżają do pracy tylko po social.


dlatego do Polski nie przyjeżdżają - bo nie ma po co

Może to kompletna bzdura - ale jako dziecko przypominam sobie tzw. przepowiednie Nostradamusa - wtedy jeszcze nie było netu itd.
Gdzieś jakąś książkę czytałam o III wojnie światowej, = właśnie, że przyjdzie ze wschodu, zaleje Europę, że wszystko sie zmieni, że poprzedzą to dziwne zjawiska atmosferyczne - nie związane z regionem (trąby powietrzne, susze, powodzie itd)
Wiem, że to pierdoły - ale teraz mi świtają takie przepowiednie  😉
Nie wiem czy to są pierdoły , ale wiem jedno że są ludzie którzy wyprzedzają swoje czasy , choćby Leonardo Da Vinci ., o 500 lat wyprzedził i przewodział rozwój  techniki.
W takim razie w tym tekscie jest odpowiedź dlaczego Bruksela tak chętnie przytula przybyszy z Afryki
http://andrzejgasiorowski.natemat.pl/140665,wszyscy-jestesmy-emigrantami

Nie wiem czy to są pierdoły , ale wiem jedno że są ludzie którzy wyprzedzają swoje czasy , choćby Leonardo Da Vinci ., o 500 lat wyprzedził i przewodział rozwój  techniki.


ja jestem po szeregu mniej lub bardziej przydatnych szkoleń
I wiem jedno - jeśli odnieść to do obecnego świata = nasze pokolenie żyje sobie w jakimś tam wytworzonym świecie, w miarę bezpiecznym i ogarniętym
a ten świat cały czas pędzie do przodu i NIC już nie będzie takie jak kiedyś, takie jak jest, przemiany są o wiele bardziej dynamiczne niż 10-15 czy nawet 5 lat temu
panuje tzw. chaos - świat się zmienia w zatrważająco szybkim tempie, że trudno cokolwiek przewidzieć

Europa jest stara. Mega stara - zarówno mentalnie jak i "ludzko" stara. Wg. mnie nie ogarnia procesów.
Albo z drugiej strony - ktoś tym steruje (kliki finansowe) i doskonale sterują tymi procesami
W temacie, który poruszaliśmy niedawno. Zmroziło mnie.
https://www.youtube.com/watch?t=190&v=HozqU-Z1luQ
a ja obserwuję zalew w internecie artykułów typu "jestem żoną Pakistańczyka i jest mi zajebiście" i innej indoktryny jak to fajnie i miło być muzułmanką/muzułmaninem
Tak sobie myślę, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Pewnie za chwilę po fali straszenia nas emigrantami, postraszą nas chorobami, które oni przywożą i zasieją taka panikę w narodzie, że wszystkim nam rozum odbierze i przepchnie się ustawy szczepienia wszystkich na wszystko i obowiązkowe szczepienia dorosłych co 5 lat.
Sraczka terroryzmu już zebrała żniwa w postaci ustawodawstwa w Niemczech. I tak od kilku lat wszystkie połączenia telefoniczne i faksy są rejestrowane. Kolejnym etapem jest próba przepchnięcia tam pełnej "jawności" informacji elektronicznej - maile🙂
No , to tutaj Kopacz powie nie, tak jak powiedziała nie na szczepionki na ptasią grypę które zakupiła cała Europa a potem na potęgę je utylizowała. Co najśmieszniejsze opozycja nie zostawiła na niej suchej nitki a potem nie było nawet komu powiedzieć dziękujemy i przepraszamy. Chamstwo 🤬
No , to tutak Kopacz powie nie, tak jak powiedziała nie na szczepionki na ptazią grypę które zakupiła cała Eurooa a potem na potęgę je utylizowała. Co najśmieszniejsze opozycja nie zostawiła na niej suchej nitki a potem nie było nawet komu powiedzieć dziękujemy i przepraszamy. Chamstwo 🤬

Właśnie rzad Kopacz przepchnął przez Sejm i Senat ustawy, które załatwiają finansowanienie rozszerzenia szczepień od 2017r. - wystarczy rozporządzenie.
Jak nie masz wiedzy, to nie zabieraj głosu. Jeżeli czegoś nie będzie - to dlatego, że albo nowy rząd to zablokuje - albo dlatego, że skończą się pieniądze.

Na razie wygląda to tak:

Na razie nikt nie buduje korytarza , ani nikt się nie zgadza na przyjęcie większej ilości emigrantów. Akurat wczorajsze wystąpienie Trzaskowskiego PO i Waszczykowskiego w TVN było wyjątkowo zgodne.
P.S A to nie Kopacz niezgodziła się na zakup niesprawdzonych szczpionek na ptasią grypę ???

Tak mącisz że nie w tym temacie odpowiedziałem w sprawie korytarza
Tak mącisz że nie w tym temacie odpowiedziałem w sprawie korytarza
Niemcy nie naciskają w sprawie emigrantów? Really?
Nowych ustaw też nie ma? Sejm kłamie?
Ty zmień retorykę , dobrze ci radzę , bo od dzisiaj pan Prezydent Duda mówi o wielkich przyjaciołach Niemcach . To co ty wygadujesz było do wczoraj , te kondominia Niemiecko -Rozyjskie , służaczość wobec niemeic to już jest nieaktualne . Od dzisiaj prezydent zmienia front. I radzę ci po dobroci ,, morda w kubeł'' bo nie może być dwugłos.

Proszę teraz o sporostowanie , zmianę frontu i podejścia i ładne wyjeśnienie do deklaracji p. Prezydenta.

Od dzisiaj o Niemcach mówimy tylko dobrz , wszak to przyjaciele .  😁
Od dzisiaj o Niemcach mówimy tylko dobrze , wszak to przyjaciele .  😁
Czyli co niemiecka prasa kłamie?
Ty naprawdę myślałeś, że korespondujesz z prezydentem, albo jego kancelarią?
Przestań . Przecież to Prezydent mówił o wspaniałych stosunka z Niemcami . Nie wiem kto kłamie , ale ty już pewno wiesz. Skro Prezydent mówi że jest wspaniale to nawet nie wyobrażam sobie żebys ty mógł mieć inne zdanie . Źle to było do wczoraj , a dzisiaj jest już dobrze. Także nie podskakuj bo jak się twoi dowiedzą , to uuuuuu....   🤬
Duda poparł rozszerzenie kalendarza szczepien kilka dni temu panowie.
Duda poparł rozszerzenie kalendarza szczepien kilka dni temu panowie.


Nie mów tego głośno , bo dostaniesz ekskomunike od Ojca Nestora 😁

Duda będzie robił tylko wspaniałe rzeczy które w oczach Nestora są idealne , bo jest PIS-owcem . Póki co zakochał się w Niemcach. 😁 I opowiada jakie to były wspaniałe stosunki z Niemcami za czasów PIS i Duetu braci K. 😎
(...)
Nie chciałem sie wtrącać - ale poziom sk...nia i zakłamania niestety zmusza mnie do nieplanowanej interwencji.

Lista szczepień - uzależniona od potrzeb, ustalanych uznaniowo sporządzana jest przez Głównego Inspektora Sanitarnego, a publikowana przez Ministra Zdrowia:
www.dziennikmz.mz.gov.pl/DUM_MZ/2015/14/akt.pdf

- więc prezydent nie może listy ani rozszerzyć, ani zwęzić - bo nie leży to w jego kompetencji.

To, co zrobił prezydent to podpisał ustawę o zmianie sposobu finansowania programu szczepień - przygotowaną przez rząd Kopacz i przegłosowaną przez PO+ PSL+ niezorientowani.
Ustawa miała w zamiarze pomóc brać łapówki od koncernów - bo gdy była przygotowywana, to niektórzy z PO nie przewidywali, że prezydent nie będzie ich i rząd najprawdopodobniej też.
Na samą listę szczepień ustawa nie ma wpływu. Ustawa niczego nie rozszerza.

Ponadto - ta ustawa - jest tylko zmianą ustawy - więc czy Duda by ja podpisał, czy nie - nie ma wielkiego znaczenia - bo na podstawie starej GIS /minister może sobie sporządzić dowolną listę - i nikt mu tego nie zabroni (zdymisjonować może premier, ale nie prezydent).
Natomaist gdyby prezydent nie podpisał tej ustawy - do byłoby darcie ryja, że od początku robi obstrukcję, jak "kaczor", bo przeciez to bardzo dobra ustawa.

p.s.
przeczytałem ustawę - i ustaliłem stan prawny - bo miałem taką potrzebę w związku z inną dyskusją - w której tacy jak Smok są banowani po pierwszym wpisie - jako pieniacze nic nie wnoszący do rozważań.  Trzeba było odrobić lekcje, bo same inwektywy i nieudolna próba stygmatyzacji - to za mało - jesteś cienki, jak d... węża.
Ale biedny ten twój Prezydent. LKedwo objął urząd i już cały czas działa pod jakimś przymusem , biedaczek nie ma wolnej ręki ani choćby własnej woli ! .
P.S Pierwszy raz użyję iwektywy pod twoim adresem . Raczej nikt mnie nie zbanuje ,bo staram się i hamuje jak mogę ( aż mi pot z czoła leci ) żeby ciebie nie obrzucać mięsem , co ty robisz nagminnie. Więc wyluzuj prostaku ! Nawet słowem w swojej mądrości nie odniosłeś się do zmiany polityki wobec Niemców , co uważałeś za nierealne u swojego idola  😉

P.S Gdyby ustawa była zła , to prezydent ma prawo veta . Gdyby nawet układ sił nie pozwalał na skuteczne veto , to byłby choć zgodny z jego sumieniem  !



Ponadto - ta ustawa - jest tylko zmianą ustawy - więc czy Duda by ja podpisał, czy nie - nie ma wielkiego znaczenia
Natomaist gdyby prezydent nie podpisał tej ustawy - do byłoby darcie ryja, że od początku robi obstrukcję, jak "kaczor", bo przeciez to bardzo dobra ustawa.

p.s.
przeczytałem ustawę - i ustaliłem stan prawny - bo miałem taką potrzebę w związku z inną dyskusją -



P.P.S Następnym razem powiedz żeby Prezydent Duda skonsultował się z tobą , która ustawa zła a która dobra. !!!
(...)
Jak już napisałem - pani Kopacz ogranicza szczepienia w ten sposób,że zwiększa ich ilość - a za wszystko odpowiada Duda.

Twoje wpisy sa niemerytoryczne i inletektualnie prymitywne - Niesiołowski to przy tobie zrównoważona, stonowana osoba.
Jak cie znam, to rano wstaniesz spocony i zamieścisz kolejny pozbawiony treści - za to wielce emocjolany wpis - żebyś sie tylko nie zmoczył z wrażenia.
W ustawie nie ma nic, co by powodowało, że nie należy jej podpisać - i żadnego rozszerzania szczepień nie będzie.
Z pewnym zdumieniem czytam, że dorosłe osoby nie mają pojecia o tym jak wygląda u nas proces legislacji. I o tym, że ktoś dorosły może zaciekle dyskutować na temat kompetencji poszczególnych organów państwa pomijając ustawę zasadniczą. I jeszcze na dodatek się tego nie wstydzi.
Ja się cieszę, że nie żyję w państwie, gdzie prezydent może dowolnie wyrzucać do koszta akty prawne uchwalone przez parlament.
A na temat:
- wczorajsze obrazki z Budapesztu mną wstrząsnęły. Mam przeczucie, że Angela wkrótce wyleci za burtę. Pomysł z importowaniem migrantów do niemieckich obozów (ups! przepraszam!)- ośrodków, jest przedziwny. I zupełnie tego nie rozumiem.
. Pomysł z importowaniem migrantów do niemieckich obozów (ups! przepraszam!)- ośrodków, jest przedziwny. I zupełnie tego nie rozumiem.


A, to już taka tradycja  😁 😁 😁

Temat przestaje być aktualny  😁 😁 😁 😁

http://www.tvn24.pl/islandia-obywatele-gotowi-przyjac-10-tys-uchodzcow,573612,s.html

Islandia chce ich przyjąć z otwartymi rękami . Posiedzą tam troch w ,, ciepełku '' to sami poproszą o deportację do Afryki  😁 😁 😁
Z pewnym zdumieniem czytam, że dorosłe osoby nie mają pojecia o tym jak wygląda u nas proces legislacji. I o tym, że ktoś dorosły może zaciekle dyskutować na temat kompetencji poszczególnych organów państwa pomijając ustawę zasadniczą. I jeszcze na dodatek się tego nie wstydzi.
Ja się cieszę, że nie żyję w państwie, gdzie prezydent może dowolnie wyrzucać do koszta akty prawne uchwalone przez parlament.
A na temat:
- wczorajsze obrazki z Budapesztu mną wstrząsnęły. Mam przeczucie, że Angela wkrótce wyleci za burtę. Pomysł z importowaniem migrantów do niemieckich obozów (ups! przepraszam!)- ośrodków, jest przedziwny. I zupełnie tego nie rozumiem.


To do mnie? Bo chyba nietrafione:
http://expresselblag.pl/2015/08/prezydent-duda-i-kontrowersyjna-ustawa-polacy-przymusowo-szczepieni-na-hpv-beda-krolikami-doswiadczalnymi/

Prześledź całą historię "debaty" osob zianteresowanych tematem, także z Prezydentem.
I czytaj ze zrozumieniem - nie napisałam "podpisał" tylko "poparł" i było to w odpowiedzi na dyskusję PIS (i Duda).

Angela nie wyleci bo sponsoruje ją Europejski kartel chemiczno-farmaceutyczny ... ten sam, który zasponsorował kampannię Hitlera)
http://www.profit-over-life.org/international/polski/main.html
Tragedia

dempsey   fiat voluntas Tua
04 września 2015 13:41
Od momentu gdy na szosie w ciężarówce-chłodni odnaleziono 71 ludzi, mam nieustające wrażenie, że patrzę na coś nierealnego, że to nie może dziać się naprawdę...

I zastanawiam się, w jakiej rzeczywistości moje dzieci będą uczyć się o tym w szkole za kilka lat.


Zdjęcie ciała trzyletniego dziecka na plaży powoduje, że wyłączam stronę www na której się ono pojawia..
Nagranie z granicy Macedonii i Grecji - to na torach, z nieprzytomnym chłopcem i dziewczynką z jego rodziny która wpada w histerię, w tle tłum za kordonem policyjnym - nie jestem w stanie obejrzeć tego do końca ani bez łez. No co ja poradzę - jestem kobietą i matką.

Jednocześnie wiem że to nie jest takie proste. To że się ich przyjmie, to będzie dopiero początek. Czego ❓

Tutaj inne nagranie, z wczoraj, udostępnione przez węgierską policję. Nie ma na nim płaczu dzieci, jest natomiast coś zupełnie zupełnie innego.



I to wszystko dzieje się naraz.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się